GüzellikBakım ürünleri

Rujın en şık renkleri

Birkaç mevsim için popülerlik zirvesinde kalmaya devam eden şık renklerdeki rujlar var. Stilistlerin dikkatlerini trend içerisinde olmaya ve şık görünmeleri için tavsiye ettikleri bu tonlara. Kuşkusuz, bu çiçeklerin rujları günlük ve akşam görüntülerinin yaratılmasında mükemmel yardımcı olacaktır.

Ölümcül kırmızı

Belki de, bu ruj renginin hiç bir zaman önemi yoktu ve muhtemelen kozmetik torbasında birçok kadın var. Ünlü güzellikleri bile olsa, bu gölge, bir ziyaret kartının türüdür; bu kart olmadan olmadan sadece halı üzerinde görünemezsiniz. Hiç şüphe yok ki, kırmızı her zaman popüler olacak ruj en şık renk olduğunu itiraf edebilir. Ve saç ve cilt ile uyumlu olacak doğru gölge bulmak için, esas olarak, tüm kadınlara uyuyor.

Birçoğu kırmızı ruj kullanmaya cesaret edemez ve boşuna. Kızı daha şehvetli, zarif, emin bir hale getirecek ve ölümcül bir kadın haline getirecektir. Sadece orantı duygusunu hatırlamak ve makyajdan uzak durmamak önemlidir. Dudaklar kırmızıysa, gözler parlak olmamalıdır. Siyah oklar çizmek veya sadece koyu mürekkeple kirpik koymak yeterli olacaktır.

Sarhoş edici bordo

Bu renk, kadın vampalı bir görüntü veya Gotik notalar içeren bir stil yaratmada ayrılmaz bir parçadır. Bordovy, diyebilirsiniz ki, arka planda kırmızı tonlarca nefes alıyor . Ve bu, birkaç mevsim için konumlarını vazgeçmeyen rujın ikinci moda rengidir.

Koyu kırmızı tonlar, elbette en iyi ideal porselen deri görünümündedir. Fakat zeytin yüzünde başarılı bir şekilde dövülebilir. Bordovye rujları en çok esmer veya esmer giyerler . Ancak yine de, bazı koyu renk tonları kırmızı ve sade saçlı kızlar tarafından bile alınabilir.

Şarap renkleri arasında evrensel mat, günlük makyaj için uygundur. Ciddi vakitler için, baştan çıkarıcı bir nemli parlaklık ile ruj kullanabilirsiniz. Ancak her iki durumda da, bir kontur kalemi ile dudakları yönlendirmek gereklidir. Aksi takdirde görüntü eksik görünüyor.

Parlak pembe

Geçen yıldan beri trende zengin pembe süngerler vardı. Romantik bir görüntü oluşturmak için stilistler, yalnızca modaya uygun ruj renklerini kullanmanızı önerir. Hepsi neon pembe, sulu çilek, ahududu, açık kiraz, mor, yoğun karpuz ve hatta kozmik menekşe tonları.

Acımasız sevgililer, farklı ruj deneyleri yapabilirler. Gradyan efektinin dudaklarına çok ilginç ve olağandışı görünüyor. Örneğin, kırmızıdan turuncuya yumuşak bir geçiş yapabilirsiniz . Süngerler, bir yaz pırıl pırıl gibi görünecek - genç güzelliklerin ihtiyacı olan bir şey.

Moda kadının gerçek anlamda çarpıcı bir kukla görüntüsü, pembe mat bir ruj yardımıyla yaratılmıştır. Ve hangi tonları seçeceksiniz - fantezi istemeyecektir. Ancak koyu renklerde daha başarılı bir sonuç elde edilir.

Güneşli turuncu

Portakal rujları uzun süre moda podyumlarında göründü. Bununla birlikte, bir gölge seçerken dikkatli olmanız gerekir. Dişlerin beyazlığını vurgulamakta veya tersine onları görsel olarak sarı yapabilir. Boğuk tonların ruj renkleri turuncu moda renkleri seçmek daha iyidir. Mandalina, mercan, havuç, karamel, pişmiş toprak ve diğer solgun tonlar olabilir.

Portakal ruj stilistleri olan çift, allık ve diğer parlak kozmetik ürünlerini kullanmanızı önermez. Makyaj yumuşak ve neredeyse farkedilebilir yapmak daha iyidir. Sarışın kızlar için herhangi bir renkte parlak dudaklar idealdir. Ancak esmer ve kahverengi saçlı kadınlar kendi gölgelerini bulmak için çok çalışmak zorunda kalacaklar. Soğuk podton veya kırmızım taşmasıyla mercan rujlarını tercih etmeye değer.

Doğal çıplak

Birkaç yıldır eğilim içinde, görünmez bir makyaj. Uygulanması için sadece doğal tonlar ve en azından kozmetik kullanın. Yüz tonusu hizalandırılmalı ve kaşları hafif yapmalıdır. Kirpikler şeffaf maskara ile kaplıdır, aşırı durumlarda - siyah. Dudaklar, oldukça geniş bir palete sahip pastel tonlardan olmalıdır. Bazen açık lepleme ve pırıl pırıl gölgeler uygulanır.

Doğal makyajda ruj ne renkte? Esmerler ve sersemli kızlar için bunlar kahverengi ve bej tonlardır. Adil ve açık tenli güzellikler dudakları şeftali veya pembemsi yapabilir. Doğal olarak, nemlendirici bir bez kullanmak çok popüler hale geldi. Ruj üzerine uygulanır ve mutlaka birkaç ton daha hafif olmalıdır.

Rafine edilmiş mat

Popülerliğin zirvesindeyken parlamayan ve parlamaz mat rujlar kullanılıyor. Bununla birlikte, bu gibi süngerler en taze şekilde genç ve genç yüzü herhangi bir kusursuz olarak inceleyecektir. Bu nedenle, mümkünse, cilt mümkün olduğunca ideal ve doğal olmalıdır.

Koyu saçlı ve hafif cildin sahipleri kırmızı ve kiraz mat rujlarını seçmek daha iyi. Dudaklarını bakır renkleriyle boyayarak en çok sarı-sarı sarışın kazandı. Karanlık saçlı güzellikleri yüzünüzü saracak cilt ile mercan ve turuncu-kırmızı tonları olacaktır. Genel olarak, herhangi bir moda renk seçebilirsiniz. Ruj mat dokusu herhangi bir gölgede iyi olur.

Parlat ve parla

Mat ile birlikte rujlar çok popülerdir. Bu nedenle, parıltılı veya metal podtonlu renklere dikkat etmeye değer. Bu yapının ruj yüzünde seçilen gölge ne olursa olsun sadece şaşırtıcı görünüyor.

Dudaklarında payetlerle bir balsam uygulayabilirsiniz. Ya da yapışkanlığın etkisini ortadan kaldırmak için çok renkli bir parıltı ile bitmiş bir ürün seçmeye değer. Ayrıca üretilen daha ılımlı titreşen renkler vardır. Bazı şık kadınlar rujları başarıyla birleştiriyor. Dudaklar mat bir tonda boyanır ve sadece ortada şişliklerin görsel efekti yaratmak için parlak tonlar bulunur.

Sarışınlar için şık renkler

Blonde güzellikleri stilistleri, tipin tüm erdemlerini vurgulamak için soğuk, hafif şeffaf renkler seçmenizi önerir. Mavi gözler, pembe tonları sedefli bir doku ile verecek; çünkü kahverengi kırmızı ve pişmiş toprak yaklaşacak, yeşil - erik ve mercan için.

Tabaklı ciltli sarışınlara yönelik ruj renkleri şüphesiz sağlam bir renk paletidir. Gündüz görüntüsünde, swarthiness altın tonlarını başarıyla yener. Ve akşamları dudak makyajında titreşen tonlar olabilir: şeftaliden yumuşak-kahverengiye.

Brownies için Moda Rujlar

Koyu sarışın kızlarda, akşam makyajı etkileyici görünüyor; dudaklarınızı mercan-kırmızı, şarap erik veya bordo tonları ruj ile telafi ederseniz. Kahverengi gözlü kahverengi saçlı kadınlar şeftalinin ve pembe çiçeklerin hafifçe taşan bir kuş pembe kahverengi bir palet tercih etmelidirler. Ruj çikolata pastel, nazikçe kırmızı ve altın pembe tonları kullanırsanız, kahverengi saçlı bir kadının saçlarının zarif ve kırılgan güzelliği yeni bir yol kat edecektir.

Kırmızı Başlıklı Tonu Seçme

Saçın altın ölçeği elbette, pembemsi, çikolata veya yumuşatılmış bej kahverengi bazlı sessiz tonların dudaklarıyla mükemmel bir uyum içindedir.

Bununla birlikte, yangın kızları, ruj renklerini kullanarak parlak renklerle görüntüyü tamamlayabilirler. Hepsi havuç, mercan ve altın tonları. Ancak, moda trendlerini takiben, imajdaki uyumu unutmayın. Bu nedenle kırmızı iplerle olan güzellikler, doymuş kırmızı, yoğun pembe ve parlak mor çiçeklerden kaçınmalıdır.

Brunetler için dudak tonları

Koyu saçlı genç hanımlar, imajını mahvetme korkusu olmadan sakince bir dudak vurgusu yapabilirler. Dolayısıyla, doymuş mercan ve koyu kırmızı tonların tüm tonlarını güvenle kullanabilirsiniz. Parlak kahverengi kiraz, şarap, Burgonya ve yakut renkleri uyumlu kahverengi gözlerle birleştirilir. Ancak yeşilin eşsiz güzellikleri erik eriği, üzüm ve çikolata tonları ile vurgulanmalıdır.

Muhteşem görüntüyü bozmamak için, esmerlerin tabuyu hatırlaması gerekir. Herhangi bir şeftali ve bej ruj kullanmayın. Aksi halde yüzü ifadesi olmayan ve solgunlaştıracaklardır.

Bunun veya bu ruha ait rujun türünüze bakıp bakmayacağından kuşkunuz var mı? Makyajın fotoğraf örnekleri farklı kızlarda nasıl harika durduklarını açıkça gösterir. Bakın ve kendiniz görün.

Güzellik peşinde pervasız moda trendleri takip değer değil. Ruj seçimi ciddiye ve kasıtlı olarak yapılmalıdır. Dudak renginin saç, cilt ve genel yol ile uyumlu olması önemlidir. Tonları deneyin ve kesinlikle uzun bir süre çubuk olacak ruj bulacaksınız.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.