SeyahatSeyahat İpuçları

Rubtsovsk içinde ilginç bir rehberli tur

Rusya'nın geniş topraklarında ve devletin vatandaşlarına ilgilendiren pek çok güzel şehirler, hem de yabancı turist vardır. amatör gezginler sadece gündüz ve hayat dolu gece parlayan neon storefronts ve herkes beğeninize bir oyun bulabileceğiniz en büyük metropol ziyaret etmek istekli. Küçük kasabalar unutulmaz bir deneyim için aç ziyaretçilere az ilgi yeteneğine sahiptir.

Altay güney kısmında rahat bir kasaba Rubtsovsk olduğunu. Bu turizm amaçlı ziyaret etmek önerilir kalan yerleşimlerde kategorisine aittir. kasaba yakınlarında, sadece 40 km uzaklıktaki Kazakistan'ın sınırıdır. pasaporta sahip nedenle turistler, istenirse bir komşu devlete bir gezi yapabilirsiniz. Bundan başka, Barnaul 290 km bir mesafede bulunan kampüslü - Altay'ların aktif aşamadan başlangıç noktası. Ama daha fazla seyahat etmeden önce, turist Rubtsovsk birkaç gün kalmak ve civarını keşfe önerilir.

Geçici konaklama için uygun bir yerde üzerinde önceden özen arzu edilir. Eğer Kyzyl veya başka bir şehirde kalmak için nasıl biliyorsanız, kolay olacak bu görev ile başa çıkmak için. Rubtsovsk rahat, küçük otel rahatça çocuklarla tek gezginler, seven çiftler ve aileler için izin verir sahiptir. Her konuk, bütün otel manevi, ev gibi bir atmosfer hakim olan sayesinde dikkatleri verilir.

Şehrin tarihi ile tanımak için, Ulusal Tarih Müzesi'ni ziyaret etmelisiniz. Bu XX yüzyılın sonunda gönüllü olarak yerel halk tarafından kurulmuştur. müze Altay Bölgesi, Göl Kolyvan kıyılarından toplanan minerallerin bir koleksiyon hayvan dünyası ve doğası hakkında çok şey öğrenmek sağlayan, tarihsel belgeler, aynı zamanda nadir görsel eserler sadece içeriyor. Bu rezervuar bisiklet ile kendi kıyılarına giderek bizzat ziyaret edilebilir.

Rubtsovsk kalmak ve bu büyüleyici ve huzurlu kenti ziyaret için zaman ayırın. Açık hava meraklıları kendilerine parkta yerel konumlar ziyaret etmek ister. SM Kirov. kendi topraklarında eğlenceli, sadece çocukları değil aynı zamanda yetişkinlere sahip mümkün olacak On.

su uygulamalarının keyfini ve yatıştırıcı sessizlik nehir Aley kıyısında olabilir. rezervuar yakın istirahat dinlenmek ve doğa ile birlik cazibesini sağlayacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.