ModaGiysi

Leggins "Kalsedon": fotoğraf, yorum

Tozluklar uzun süre alakalı kalır. Daha önce, pek çok kadın kusurlu formların bu modaya gardırop elemanını satın girmiştir. Ama şimdi bu sorun şirket etkiyi heykel kadınlar için sıkı tayt bırakmadan, "Kalsedon" karar vermiştir.

üretici

"Kalsedon" - iç çamaşırı ve çorap üretimi yapan dünyaca ünlü İtalyan şirketi. Şirketin Rusya da dahil olmak üzere dünya çapında birçok ülkede ürünlerini satıyor.

Şirket "Kalsedon" küçük İtalyan kasabasında 1987 yılında kurulmuştur. İlk olarak, kurumsal sadece çorap ve çorap üretti, fakat üretim iç çamaşırı 9 yıl sunulmasından sonra. Ve bir süre sonra, ürün gamını genişletti ve kadın tozluk dikmek başladı.

Bugün şirket "Kalsedon" iş kendi doğrultusunda en popüler üreticilerinden biri olmasıdır.

Leggins "Kalsedon"

tozluk üretimi - "Kalsedon" nin ayrı bir çizgidir. Şirket sürekli son moda trendleri eşleşen yeni koleksiyonlarını yayınladı. Buna ek olarak, tasarımcılar her zaman dikkate alıcıların gereksinimlerini ve tercihlerini almak. Bu tozluk çeşitli "Kalsedon" oluşturur.

şirket tozluk farklı modeller diker. Onlar benzersiz tasarlanmış ve ilginç performans ve sıradışı doku vardır. Her kadının böyle geniş bir seçim ile stil ve renk modelinde en uygun seçme fırsatı vardır.

Leggins "Kalsedon" yüksek kalite ve klişeleşmiş vardır.

kot tozluk

Son yıllarda imitasyon kot ile kumaştan yapılmış çok popüler tozluk olurlar. Şirket "Kalsedon" farklı renk ve kesim içinde tayt geniş bir yelpazede üretir. Bunlar diğer malzemelerden, küçük desenleri ve yapıştırma giyilebilir.

Kot tayt markası "Kalsedon" Herhangi rakamın üzerinde mükemmel otur. Ve en önemlisi - onlar konfor ve rahatlık sağlamaktadır. Buna ek olarak, kot tozluk bir düzeltme etkisi vardır ve bazı rakam kusurları gizler. Gizli zayıflama işlem esnekliği ve kumaş esnekliktir. Bu durumda, tozluk Normal montaj kot benziyor.

Denim tozluk gardırop farklı unsurları ile kombine ve şık ve canlı görüntüler oluşturmak için izin verir. Yani, bu tozluklar kazak, gömlek, bluz, ayakkabı ve herhangi dış giyim uygun.

yukarı itmek

Özel aşk kızlar Tozluklar "Kalsedon" Push Up kazandı. Nedeniyle özel kesim ve özel yoğun kumaşa, bu tayt mükemmel karın, uyluk ve popo sıkın. elastik malzeme hareketini engelleyen ve kan damarlarını kelepçeler değildir.

"Kalsedon" Şekillendirme denilen şınav tozluk bir dizi yayınladı. Bu hat tozluk farklı dokular, desen ve renklerini içerir. "Kalsedon" In koleksiyonları da desen ve renkli baskılar push-up tozluk bulunmaktadır. dizi Şekillendirme son modeller - Tek renkli ürünler zengin renkler: Beyaz, turuncu, mavi, mor ve yeşil.

Leggins Şınav bir hit olarak kabul edilebilir. Sonuçta, mükemmel bir siluet uğruna bayanlar başa hazırdır. Ama biz bu tayt dikkat çekici bir sonuç olan rakam biraz ideale nedotyagivayut tek kız sağlamak unutmamalıyız. Ama şınav tayt büyük etkisi üzerine bir kıvrımlı şekli ile kadınların dikkate alınmamalıdır.

giymek kadarıyla

Leggins "Kalsedon" mükemmel çok şey ile birleştirilir. Böylece, bir balıkçı yaka, tunikler, kazak, tişört, spor gömlek ve korse ile giyilebilir. Önemli olan - ayakkabı almaya doğru görüntüyü oluşturmak için.

Böylece, soğuk havalarda sizi tozluk, sıcak kazak ve bot giyebilir. Tam bir görüntü şık büyük mendil olabilir. tozluk, kemer ve birlikte şifon tunik: Popüler bir seçenek sonraki seti olarak kabul edilir platform ayakkabıları veya topuklar. Gecenin çekici bir görüntü oluşturmak için yüksek topuklu bir korse tozluk ve ayakkabı ile kombine edilebilir.

Kış tozluk yerine külotlu pantolon altında takılabilir. Hatta aşırı soğukta sıcak bacaklar sağlamak için garanti edilir.

2015 yılında, spor ayakkabıları ile tozluk giymek modadır. Böyle bir görüntü - sadece şık değil, aynı zamanda rahat değil. Stilistler Cildiniz, denim ve renkli altında tozluk ile ayakkabı giyiyor öneriyoruz. Tozluklar da spor ayakkabıları ile de birleştirir.

müşteri Yorumları

Son yıllarda, birçok kadın "Kalsedon" tozluk kazanmıştır. Yorumlar alışveriş ağırlıklı pozitif. sevinçle Kadınlar bu markanın ürünlerdir ve düzenli olarak yeni modelleri ile bir gardırop güncellemek.

alıcılara göre, yüksek kalitede tozluk "Kalsedon", klişeleşmiş ve hatta sayısız yıkama sonrasında orijinal görünümünü kaybetmez. Yıllardır takılabilir ve onlar hala yeni gibi görünecektir. Ayrıca, kadınların tayt kolaylık takdir. Birçok kişi iki çift satın. Başkaları yürüyüş veya alışveriş için giymek Bazıları spor salonunda bulunmaktadır.

leginstov push-up gelince, onlar iyi anlamaya gerçekten çekti. Bu etkiyi heykel, pek çok kadın bu tayt satın alıyor sayesinde. Ama bazen yukarıda aykırı değerlendirmeleri bulabilirsiniz. Bazı kadınlar gerçekten sıkı ve yeterli elastik, ancak hiçbir şınav oldu tozluk "Kalsedon", bunların bir etkisi yoktur derler. Onlara göre, markanın tozluk zamanki farklı değildir , sıcak tayt sadece önemli ölçüde daha pahalı.

Bazen orada tozluk topakları hızlı ve uzağa tur çekti Buna göre, "Kalsedon" ürünlerin kalitesi hakkında olumsuz yorumlar bulabilirsiniz. Üretici iyi bir üne sahiptir ve en son üretim teknolojisini kullanır, çünkü zordur tür incelemeleri inan. Büyük olasılıkla, kız altı sahte satın aldı.

Ayrıca, bazı alıcılar bu tayt "Kalsedon" preet gövdesini söylüyorlar. Bu özellik, bir sentetik kumaş kompozisyonu ve yüksek yoğunluğu ile ilişkilendirilir. Nedenle, tozluk soğuk sonbahar ve kış giyilmesi tavsiye edilir.

olumsuz yorumlar bir sürü sakız kemeri görüyor. kadınlara göre, o kuvvetle çirkin "kulakları" bile zayıf kızlar yanlarındaki mide ve formları çeker. Bu kusur dikkat çekmeyen seçilen kesim üst serbest edin. Ama bir dar bluz ile düet tozluklar mükemmel çıkarmalarıiçin muhtemel değildir.

maliyeti

Kadınlar tozluk önemli miktarda "Kalsedon" ortaya koymak gerekir. Bu marka tozluk fiyatı 1500 ila 5000 ruble arasında değişir. Ama çoğu zaman internette Eğer 500-600 ruble marka tozluk satın almak cazip teklifler bulabilirsiniz. Orijinal tozluk İtalyan üretimi çok az mal edilemez olduğu açıktır. Büyük olasılıkla, bu satıcıları Çinli sahte sunuyoruz.

Ama dolandırıcılık kurbanı bile tanınmış mağazalarda olabilir olmak. Bu nedenle yüksek kaliteli orijinal tayt "Kalsedon" elde etmek isteyen üretici veya resmi web sitesinde yerleştirme amiral gemisi mağazaları ziyaret etmek önerilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.