ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Redmond RMC M4505 - multivarka

Hatta dün, insanlar vardı şüpheci hakkında tüm multivarka ve multipechkam kadar kendilerinin değil ikna bu muhteşem elektronik cihaz. Şu anda, birçok tele-alışveriş reklamını ve son derece ürünlerini tavsiye özellikle Redmond RMC-M4505 multivarku. Başlangıçta bu multivarka gölgelerde kaldı, ama onun fonksiyonları sayesinde bir pazar lideri bugün olur.

Kullanım kolaylığı

çok basit olduğundan bu, hatta çocukları idare multivarka ile herhangi bir ekstra çaba harcamak gerekmez. Sizi hayal kırıklığı bir dezavantajı, bu Teflon ile kaplanır. o tanındı gibi, teflon kaplama uzun Avrupa'da yasakladı, ancak mutfak eşyaları burada Rusya'da bu tür, tam tersine, çok popüler. Teflon çabuk aşınır olarak, Avrupa'da yasaklandı ve içinde çizikler hangi zehir gıda, kanserojen yayarlar edilmiştir. Bu nedenle, bu multivarka ile dikkatlice ele ve tek ahşap bıçakları kullanın edilmelidir.

Gecikmeli başlatma fonksiyonu - sizin için uygun herhangi bir zamanda her zaman sıcak yemek

Multivarka Redmond RMC birçok dikkat çekici ile donatılmıştır özellikleri. İşlev gecikmeli başlatma herhangi bir aile için çok yararlıdır. Bu en çok basittir, bu is gerekli set pişirme zamanlayıcısı en doğru zaman için sen sadece yirmi dört saat ve tadını bir yemek de herhangi bir saatte seni. multivarka ağa bağlı olmalı ve yemek pişirmek için malzemeler olmalıdır: Bir koşul gecikmiş başlangıcı ile uyumlu olmalıdır.

gıda sıcaklığını tutulması

Bir başka dikkat çekici özelliği Multivarki Redmond RMC-M4505. Bu multivarka bir termos gibi çalışır ve 8 saate kadar bir sıcaklığı korur gerçeği. Herhangi pişmiş yemeğin size çok neşe ve zevk getirecektir.

Modlar Multivarki "Redmond"

Multivarka Redmond RMC-M4505 10 farklı pişirme fonksiyonları vardır. Renk ve tasarım çok orijinal Multivarki verdik. Boyalı renk gümüş metalik cihaz mutfakta çok az yer kaplar. Bu Multivarki hacmi üç litre olmakla birlikte, bunlar oldukça eksiktir endişelenmeyin. ayrı ayrı her bir pişirme modu düşünün.

 • İlk modu - "Ekspres". Sebze ve deniz ürünleri pişirme için tasarlanmıştır. Nedeniyle bu modda maksimum sıcaklık kırk derece santigrat olması nedeniyle, ürünler tüm yararlı ve gerekli vücudumuz maddeleri korur. Ortalama hazırlık süresi yaklaşık bir saat.

 • İkinci modu - Bu fonksiyon "pirinç pişmiş" dır. Her şey bu modda oldukça basit. Çeşitli yemekler ve söz konusu gıda ürününün garnitürleri pişirmek için tasarlanmıştır. Ortalama pişirme süresi içinde pirinç içinde multivarka - 40-60 dakika.
 • Üçüncü modu - Bu fonksiyon "Pişirme". Bu mod kek, turta ve daha fazlası gibi zengin ürünlerin her türlü hazırlanmasında kullanılan en yaygın biridir. unlu mamullerin ortalama pişirme süresi elli dakikadır.
 • Dördüncü mod Multivarki Redmond RMC-M4505 - Bir özellik "manuel Söndürme". Mod manuel olarak ayarlanabilir akılda tutulması önemlidir. Bu tasarlanmış için söndürme herhangi bir diyet yemeklerin yanı sıra jöle et ve jöle. Bu modda, ortalama pişirme süresi oniki saate kadar bir saat arasında değişir.
 • Bu multivarka Beşinci pişirme modu - "çorba" bir fonksiyonudur. Bu mod manuel olarak da ayarlanması gerekir. Zamanlayıcı genellikle iki buçuk saat olarak ayarlanır. Çorbalar, borscht, et suları içinde multivarka elde tek kelimeyle olağanüstü, çok lezzetli ve en önemlisi - düşük kalorili.

 • Altıncı ve yedinci modlar sırası ile, buğday püresi ve süt pişirme için özel olarak tasarlanmıştır. buğday pişirme modu tahıl şeklinde buğday, hem de aynı ürünün bir garnitür yemek olabilir. Pişirme modu süt lapası kutu aşçı farklı türleri güveç gibi irmik, yulaf, ve diğerleri. ortalama Bu modlar kırk dakika bir tabak üzerinde geçirirler.
 • Sekizinci modu - bu fonksiyon is "Pişirme pilavı". Bu Multivarki en uzun biri. Gerçek şu ki tek seferde atar maddeler her ne kadar bu mod ilk plov hazırlarken sonra et hazırlamak ve gerekiyorsa olmasıdır. Tahmini zaman ön form beş ila altı saattir.
 • Son iki mod fonksiyonları "ısıtma" ve "Steamer" dir. Bu yöntemler yemekleri sıcak hale getirmek için doğru anda size yardımcı daima olacaktır.

Mutfağınızda Rahatlık

fiyat üç bin dört ruble ortalamasıdır Multivarka Redmond RMC-M4505, uyumlu herhangi bir mutfak içine sığacak. kolaylık sağlamak için, cihaz her zaman ürünün kullanılabilirliği hakkında hostes söyleyen bir ses sinyali ile donatılmıştır. Ayrıca multivarka sinyal ürünlerimizi karıştırmak için bize yardımcı olur silikon kaşık için bir tutucu ile donatılmıştır. Multivarka küçük mutfak alanı ve onun yapışmaz kaplama sayesinde temizlemesi kolay kadar sürer.

müşteri Yorumları

Multivarka Redmond RMC-M4505, temelde sadece olumlu yorum size çok keyif getirecektir. Bu cihaz tüm göstergeler için uygundur ve kullanımı son derece kolaydır. Fiyat Multivarki Redmond RMC-M4505 takım ülkemizin hemen hemen nüfusun tamamı. Birçok aile ve sevdiklerinize bir yardımcısı önerilir. Daha önce, tüm kendiniz pişirmek severdi ama bu multivarka varken, insanlar sadece değerli zamandan tasarruf etmeye başladı. Sadece teknolojinin bu mucizeyle hazırlanan sıcak yemek keyfini, işten eve gelebilir. Şey çok iyi ve yararlıdır, ancak bunun çıkarılabilir kase kapağı dahil değildir üzücü. Bu multivarku satın alarak, alıcı bir takım alır:

 1. buharlaşması için Konteyner.
 2. bir kaşık için Tutucu.
 3. Silikon kaşık.
 4. Kullanım kılavuzu.
 5. Garanti belgesi.
 6. tarifleri ile bir kitap nasıl multivarka pişirin.

Her birinizin yorumlarını ilgilenen Multivarka Redmond RMC-M4505, farklı yaşlardaki insanlar arasında büyük bir talep olduğunu. Her biriniz bu cihazı denemek ve her geçen gün daha fazla evlerimize olduğu teknolojik ilerleme, korkuyor olmamalıdır. Cook multivarka ve değerli zaman kazandırır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.