SağlıkMüstahzarlar

"Paxil" antidepresan ajan. İlacın kullanımı için talimatlar

Tabletler "Paxil" serotonin alımı ters seçici inhibitörlerinin grubunu ifade eder. Bu bir antidepresan ilaçtır. onun yutulması sonrasında hızlı emilim yoktur. İlaç karaciğerde metabolize. Aktif madde - paroksetin. Vücut malzemesinin nüfuz de dokularmda bulunur, ile, küçük bir miktarı, insan sütünde bulunan. Sabah ilacı çekerken geceleri uzunluk ve uyku kalitesi üzerinde olumsuz etkisi belirgin değildir. Tedavinin ilk birkaç haftası boyunca, depresif semptomların etkili azalma olduğunu, elenir intihar düşünceleri.

"Paxil" anlamına gelir. Talimatlar. tanıklık

İlaç ağır ve reaktif tip yanı sıra karmaşık anksiyete dahil yetişkinlerde, depresyon her türlü belirtilir. İlaç "Paxil" rehber obsesif-kompulsif bozukluk tavsiye eder: (önleyici ve destekleyici terapi her ikisi) ve çocukları yedi için yetişkinler için - on yedi. göstergeler tarafından böyle yaygın anksiyete bozukluğu, travma sonrası stres koşulları gibi agorafobi ve onsuz panik bozukluğu sayılabilir.

İlaç "Paxil". Talimatlar: kontrendikasyonlar

İlaç ile kombinasyon halinde uygulanabilir değildir , MAO inhibitörleri, ve geri çekilmesi için iki hafta sonra. Kontrendikasyonlar gebelik, emzirme, aşırı duyarlılık dönemini kapsar.

"Paxil" tıp. Talimatlar. Olumsuz tepkiler

bazı durumlarda kaydetti ilacı alırken, deri ve mukozaları, anemi, iştah, alerjik reaksiyonların kaybını kanama arttı. Olumsuz sonuçları şunlardır anjiyoödem, uyuşukluk, hiponatremi, konfüzyon. Bazı durumlarda, ilaç bulanık görme, manik reaksiyonlar, halüsinasyonlar uyarır. Ruhsal bozukluklar patoloji ile doğrudan ilişkilendirilebilir. Tedavinin baz ışığa, hepatit, artan karaciğer enzimleri, idrar tutma görülmektedir üzerinde. ilaç "Paxil" (kullanıcı bunu göstermektedir), asteni periferik ödem provoke edebilir. uyku bozuklukları, duyu bozuklukları, baş dönmesi, ishal, terleme, titreme, bulantı ve baş ağrısı karşılaşabilirsiniz ilacı kaldırın. tezahürleri önlemek için yoksunluk belirtileri, tedavinin kesilmesi dozajın yavaş yavaş azaltarak yapılmalıdır.

İlaç "Paxil". Kullanım talimatları. Fiyat ve ek bilgiler

İlaç hastalığı ve tolere seyrine göre, bireysel olarak hastalara reçete. Terapi çocuk doktoru kontrol eder. tıp maliyeti - 800 ruble.

aşırı doz olarak advers reaksiyonların alevlenme işaretlenmiş. Ne zaman acil ihtiyaç bozulması doktora danışmak. İlaç bir uzmana danışmadan kendi başlarına alınmamalıdır. İlaç psikomotor reaksiyonlarının hızını etkiler. vasıtaları bu potansiyel olarak tehlikeli meslekleri atarken Bu bilgiler göz önünde bulundurulmalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.