PazarlamaSosyal pazarlama

Pr şirketler

Bugüne kadar, bilgilerin ne her insanın oblodaet, bilgi Mauger çok farklı ve insan yaşamının en çeşitli küreleri COSATU yapabilir! Bu bilgiler belirli durumlara tepki, gene yapma düşüncemizi değiştirmek mümkün değildir. Modern ritim en düşün ve yansıtmak izin modern adama hayatı ve düşünüş biçimlerinin belli bir şekilde belirler.

Bugün, bunun için PR şirketi dahil pek çok kişi bir şey hakkında sizinle görüşlerimizi şekillendirecek, ya da birisi düşündük ve onlara istedikleri için düşünce böylece obrozom olduğunu. Pazarlama uzmanları dergiyi zaman ve onlar sadece onları tek tek ya da başka bir ürün satın gerektiğini önermek için müşteri ile çalışmak personeli yetiştirmek zorunda kalacak çaba büyük miktarda harcama vardır. Onlar da başarıyla düşünmeden, geçen alışveriş çabuk satın almak serbest zastovlyaet kişi değil dinamik müzik, yoğunluğunu ayarlayarak, psikologlar tarafından kullanılan çoğu ürünün son kullanma tarihlerine bile obroschayut dikkati yapmak. büyük süpermarketler daha pahalı için satış temsilcileri katılımcı belli obrozom, mal eğitimli ve böyle bir ürünün her zaman alıcının eli olmuştur ne göğüs seviyesinde mümkün put, olan en kısa sürede satmak istiyorum ve mal alt raflarına yerleştirilen ucuzdur.

Reklam bugün sürekli akışı obruzhivaetsya ve radyolar bizim televizyon ekranları ve bilgisayar monitörleri, cadde plokatov bize boğulmuş. Bugün, kendimi soruyorum ve biz kimseden bağımsız ve ne görüşten artık kendi bireysel olup olmadığını tüm okuyuculara, biz, kendi kimliğini ve bireyselliğini tutmuş? Ya da bizim görüş bizim görüş değildir ve işe çok iyi tabiri caizse iyi eğitimli PR şirketleri ve pazarlamacılar tarafından dikte edilir "medeniyet iyiliği için." bu sözler sizi etkilemek yoksa, bize fikir verin! Bence kendi görüşünü hakkına sahip değil inanıyoruz ama insanlar etrafında haberi dışında bunu ifade etmelidir ...

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.