KanunYasal Uygunluk

Posta için vekaletname: içerik gereksinimleri

Bu makalede sunulan bir örnek verilmiş olan postane, için vekaletname, doküman birçok vatandaşlar için gerekli olabilir. avukat Özellikle böyle güç postaneye gitmek ya da onları son derece zordur yapamıyoruz duyan yaşlı ilgilendirir. aşağıda ele bu belgenin bazı nüansları sağlar.

şekil

kağıda gereksinimleri sivil kanunla belirlenir. Böylece, CC posta vekil formu oluşturulması gerektiğini belirler. daha detaylı konuşsak, form mutlaka yazılmalıdır. bilindiği gibi bu durumda, bu noter kolay veya mükemmel biçimi olabilir.

noter tarafından sertifikasyonu için göz altında gereksinimi belgeyi görüntülemek için istenirse bunu verilmesi, bu etkiyi üretebilir rağmen, doğru değildir. Her zamanki gibi, postaneye vekaletnamenin bir noter ofisi tarafından sertifikalı değildir ve basit bir yazılı formu gerçekleştirerek gereğidir. Belge bir bilgisayarda yazdırılabilir, ancak el yazması şeklinde bunu yapmak yasak değildir.

gerekli ayrıntıları

Hem de tüm belgeler gibi, avukat e güç bazı bilgileri içermesi gerekir. o çizim edildiğinde Öncelikle, "vekaletname" adını belirtmelisiniz. Daha sonra, belge hazırlanan edildiği konumu belirtir. Bir şehir, kasaba, köy - Bir kasaba olmalıdır.

avukat herhangi gücün Zorunlu ve temel nitelik yazıldığı bunun bir göstergesi olarak kabul edilir. Bu olmadan, hiçbir yasal güce sahip olacak, yani hükümsüz sayılacaktır. Belgenin bir başka ve esas nokta; bu işlem taahhüt kişinin verilerin bir yansımasıdır. Belirtilen pasaport bilgileri, doğum yılı, asıl bulunduğu yer.

Tabii ki, kim avukat yüzü olacağını belirlemek için, vekalet onun tam adını devletler Nedeniyle analiz belge gerekli değildir tek taraflı işlem imza avukat sonucudur gerçeğine. Aksine, müdürün imzası zorunludur.

tek başına bu eylemi gerçekleştirmek olamaz durumlarda, üçüncü bir kişi imzaladı ve aynı zamanda bağımsız bir görüş imkansızlığı nedenini sabit.

içerik

vekaletnamenin anapara irade değişmez ifade yansıtan alakalı içeriğe sahip olmalıdır (alıcı posta numunenin fotoğrafının altında gösterilir). Bu durumda, e-posta yazışmaları alınması için yetki devri ifade edilmelidir.

Kural olarak, belge yazışma ne tür devletler ve hangi postane avukat yüzünü almalıdır. Ancak, bunun dışında ve diğer ihtiyaçlar faaliyetleri metinde yansıtılabilir yerine getirmektir.

sertifika

vekaletnamenin hala sertifikalı olmalıdır. Bu sağdaki mevzuat sahiptirler Vatandaşlar yetkilileri vardır. Örneğin, belge işveren vatandaş doğrulayabilir. İkincisi tedavi ediliyorsa, o zaman baş doktor teneke tasdik edecektir. Ayrıca topluma hizmet konut organizasyonu başvurabilirsiniz. o bir kimlik işareti yapmak zorunda olacak Baş. belirtilen Kanun sertifika üretme hakkına sahip diğer kişilerdir. avukat (örnek) güç posta almak, yukarıdaki fotoğrafta görebilirsiniz.

Yukarıdaki şartları infaz onların akraba veya diğer kişiye posta maddelerinin alımını şarj etmek gerekirse Böylece, herhangi bir sorun olmadan yapılabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.