Spor ve SağlıkKilo kaybı

Pirinç Oruç günler. Bir pirinç oruç günü nasıl yapılır

Oruç gün gün boyunca yiyecek alımı 1-2 içindedir. Vücut daha aktif çalışmaya başlar bu yöntemin özü yatar. Bu dönemde, mide bize vücuda dinlenmeye olanak veren yiyecekleri sindirmek kolay sürer. Uzun bir kaba diyet kısıtlamaları ve hatta açlık gerektirmez. Bu yazıda pirinç günleri oruç ne açıklayacağız.

Neden bu ürünü tercih

yararlı özellikleri sayesinde, pirinç açlık gün ürün olarak seçildi. zararlı bileşenler eksikliği yanında, vücudu doyurmak için yapabiliyor. Bu gün boyunca açlık hissetmez anlamına gelir. Buna ek olarak, pirinç proteini ve yağ optimum miktarda ihtiva edilmektedir.

Nasıl oruç gün

Bu haftada bir kez, kısa süreli diyet gerçekleştirdi. Açlık gün uzun süreli kullanım için uygun değildir, bu nedenle uzunluk artışı yok. Sağlığınız bozulduğunu Ayrıca, eğer diyet durdurmak ve başka bir şey yemeye son derece arzu edilir.

Bu akşam çok aç olduğunu olasılığını artıracaktır olarak bu gün, fiziksel çabayı ortadan kaldırır.

sıvının kullanımı hakkında unutmayın. Ürünün kendisi bir bağlama etkisi vardır, çünkü bu, pirinçte açlık günde özellikle önemlidir.

Hemen her zamanki beyaz pirinç, bu durumda uygun olmadığını belirtmek gerekir. bu ciddi Krup temiz çalışır olması, böylece yararlı bir lif ve kompleks karbonhidratlar tutmaz. Bu şekilde oruç günlerde faydaları olmaz anlamına gelir. Yani kahverengi veya bulmak yabani pirinç.

Günün kullanım için ipuçları

 • kahvaltı atlamayın.
 • Son yemek yatmadan önce en az üç saat olmalıdır.
 • Günlük rasyon beş adımda ayrılmıştır.
 • Başka ürünler eklemek etmeyin.
 • Bu günde, tuz, şeker ve hiçbir baharat atın.

Gördüğünüz gibi, her şey kolaydır. Ve şimdi kahverengi pirinç oruç günlerini düzenlemek için nasıl bakmak.

menü

Gece pirinç 150 g, temiz su bay hazırlar. Sabah, durulayın ve tuz ve şekersiz kaynatın. irmik Bu miktar, beş eşit parçaya bölünür, gün boyunca yemek gerekir.

taburculuğu çıkışı

pirinç oruç günleri başlar ve hemen sona gerektiğini unutmayın. Yani, tek bir ürün ile sınırlıdır bir gün, ertesi gün, çok yemek gerekli değildir ve yeniden her şeyi yemeye başlarlar. Kahvaltı yeterince hafif olmalı ve öğleden sonra aynı rakam ekleyebilirsiniz. Yani vücut üzerinde stresi azaltmak ve maksimum fayda olsun.

Günün pirinç Özellikleri

Eğer böyle bir oruç günü yürütmek için karar verirseniz o ekvator haftada olduğundan, o zaman, çevre üzerindeki seçiminizi durdurun. Eğer iki gün varsa, o Salı ve Perşembe seçin.

Neden bahsediyorsunuz hafta içi? Basitçe, o zaman en azından gıda baştan çünkü. Sen zaman atıştırma için olmaz meşgul olacak. Eğer sonuç istiyorsanız, bu hafta içi ile başlamak en iyisidir.

pirinç hazırlamak için yöntemler

pirinç oruç gün geçirmek amacıyla, bu işletim tarifleri kullanmak gerekir.

Birinci yol pirinç 100 gram üç gün saf suda ıslatılır olmasıdır. yapamazsın herhangi baharatları ekleyin. Daha sonra su, süzülmüş yıkanmış ve irmik hazırlanır.

İkinci yöntem, daha basittir. Krupa sadece kaynar su döküldü ve kaynatıldı.

komposto ekleme

Eğer geleneksel pilav oruç günü sevmiyorum, o zaman buna komposto ekleyin. Burada da her şey kolaydır. Su yerine taze meyve veya kurutulmuş meyve kompostosu içiyorum, ama şekersiz. Kesinlikle norm, ama bunu istismar etmeye çalış.

süt

Bu bileşen, pirinç ve ayrı bir içecek olarak birlikte kullanılır. Sen pirinç sütü üzerinde ısrar veya kaynatabilirsiniz. Ama süt yağsız olmalıdır unutmayın.

pirinç Etkili deşarj günü. yorumlar

Yaklaşık değerlendirmeleri çelişen bir sürü bulabilirsiniz "Günün pilav." Bazıları için bu yöntem, başkalarını yardımcı oldu - hayır. Tabii ki, bir kadın bağımlısı ve bunun yerine gün mono-diyet açlık seçerseniz sonuçları vardır. Deneyim tüm olumsuz yorumlar başlangıçta kontrendikasyonlar vardı nedeni olduğunu göstermektedir. ağır ürün sindirimi kadar - gerçeği pirinçtir. Eğer bir mide-bağırsak hastalığı varsa, sorun ortaya olasıdır. Bu nedenle, birden fazla açlık gün haftada imkansızdır.

pirinç reçete malyshevoy oruç günü

Bu durumda Verimlilik tüm kuralları yerine ne kadar doğru bağlıdır. Denilebilir ki bunlar herkes tarafından bilinen, çünkü mümkün olduğunca basit prensipler. pirinç oruç günü ne düşünün. Malyshev rakam ne olması gerektiğini, listelenen:

 • Yalnızca kullanın kahverengi pirinç, vitaminler açısından zengindir ve eser elementler. Bu güç tasarrufu ve vücuduna zarar vermez yardımcı olacaktır.
 • Pirinç taneleri dar ve uzun olmalıdır. Bu çeşitlilik planında besin yönünden daha zengindir.
 • Sadece kahverengi veya siyah pirinç çeşitleri satın alın.

Bir pirinç açlık günü başlatmış

 • azaltmak için pirinç kalori içeriği temiz bir gece suda ıslatılmış bırakın. Sabah ılık veya sıcak su ile birkaç kez yıkayın.
 • Pişirme sırasında, pirinç su değişimi.
 • Pirinç ilave tuzsuz pişirilir.
 • sonuna kadar pirinç pişirmek vermeyin. İdeal olarak, biraz daha tahıl, biraz az pişmiş zaman.
 • rejimi içme unutmayın. alımından sonra ya da önce yarım saat için sıvı kutu saat oynar. metabolizma sürecini engellemeyin.
 • Benzin olmadan sadece saf su içebilirsiniz.
 • tavsiyelerine göre Eleny Malyshevoy, örneğin fasting gün, tercihen 3-4 günde yaparlar.

Bu deşarj gün metabolik süreçleri hızlandırarak, sağlığı iyileştirmek için tasarlanmıştır. Eğer temel kurallara uyun varsa, en kısa sürede etkisini göreceksiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.