SeyahatYol tarifi

Peterhof karayolu. Tarih ve Bugün

Peterhof karayolu - önemli bir trafik arter. Bu topraklarında bulunan Krasnoselsky ilçesinde St. Petersburg ve banliyöleri ve Leningrad bölgenin çevresindeki güney batısında alanı ile onu bağlar. Antik çağlardan beri, bu alanda son derece popüler olmuştur. Sürekli onlar tarafından kullanılan kraliyet ailesinin yazlık ev sahipliği olduğunu burada.

Peterhof yol

Buna ek olarak, Peterhof'un karayolu Tallinn yönünde ulaşım geçişi için hizmet veren önemli bir ulaşım arteri vardır. Şu anda, bu otoyol sadece bir kısmı Peterhof yol korumuştur. Bu doğrudan aslına aldı Narva Kapısı ve şehir dışına sürdürdü.

Peterhof otoyol çevreleyen mimari güzelliği, tesadüfi değildir. Sonuçta, çünkü Büyük Petro tarafından tasarlanmıştı. O yol düzgün ve güzel evler ve arazi soyluları dizilmiş boyunca istedi. Yani bugün bile bu bölgeye bir yolculuk yapmak, neden stilleri ve dönemleri karıştırma, güzellik ve mimari çeşitliliği çarpıcıdır muhteşem parklar ve bahçeler, çiftlikler ve evler izleyebilirsiniz olduğunu.

ilan herhangi yenilik olduğu gibi, Büyük Petro tarafından bir kararname yol boyunca konakları inşaat soyluların ve hizmet sorumluluğu olarak algılanmıştır. Daha sonra, ancak, yapı daha kolaylıkla gerçekleştirilmiştir.

Kentin tarihinin birçok olaylarda önemli bir rol Peterhof otoyol oynadı. Petersburg ve Strelna bulunan Başkan geçerli ikamet yol açar aslında, bu hat üzerinde çok bağlıdır.

Tarihsel olarak önemli Peterhof karayolu Anavatan Savaşı olaylarında önemli rol oynamıştır. Pek çok alanda bu birlikleri her iki tarafta öldürdü ve tahrip tarihsel önemli yapılar edildiği sırasında ağır mücadele, olmuştur. şimdiki zamana Aynı zamanda yine hala tüm ihtişamıyla ve güzelliği ile dünyanın her yerinden sakinleri ve turistler memnun o zamanlarda, anıt korunur.

modernlik

Şu anda, Peterhof karayolu - şehrin ana caddelerinden biri. Bu kadar bunun içindir Kongre Sarayı çeşitli ülkelerin havaalanı geçen liderlerin yanı sıra devletimizin kafasından. turist Peterhof karayolunun bağlamda da önemli bir rol oynar. Her gün ünlü Peterhof hayran binlerce turist getiren taksi ve otobüsler geçen yeraltı istasyonu Avtovo itibaren. Onun çeşmeler ve büyük güzellik mimari ve heykel kompozisyonların parkları tüm dünyada ivestny ve şehrimizin kartvizit biridir.

Petersburg ve çevresini bir diğer konumlar - Peterhof karayolu Oranienbaum ulaşım getirerek, şehirden olmalıdır. Burada savaşta uğradığı ve yine günümüze henüz saraylar, biridir.

Bu Petersburg banliyölerinde dikkati çekiyor - onun alanlar olduğunu ve kendisine ve Peterhof otoyol yol açar. Dizin alıcıları ve gönderenler, burada yaşayan da bu teyit etmektedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.