KanunYasal Uygunluk

Pasaportumu geri yükleme

İki kez bir kişinin ömrü boyunca Rusya Federasyonu, pasaport değişikliği mevzuatına göre: 20 yıl içinde, 45. Kadınlar genellikle evli beri, daha sık yapmak ve genellikle adlarını değiştirmek. Gerek pasaport ofise gelmesini ve hiçbir yukarıda belirtilen nedenler olduğunda Ama oldukça sık zamanlar vardır. Genellikle, bu belgenin hırsızlık veya kayıp durumunda gerçekleşir. Ve sonra pasaportu geri nasıl bir sürü soru.

Bir kayıp, hırsızlık ya da hasar varsa bir kimlik belgesinin, başlangıçta polisi başvurmanız gerekir. tedavi için Dairesi adresine kayıtlı kişi için coğrafi olarak ilişkili olması gerekir. İlk ziyaret ettiğinizde nedenini belirten bir belgenin değiştirilmesi için bir uygulama yazmak gerekir. Uygulama genellikle ilgili bilgileri teyit edecektir herhangi bir belge takılır kimlik kartı. Bu olabilir bir doğum belgesi, sürücü belgesi veya askeri kimlik.

karakolda özel bir sertifika aldıktan sonra, pasaport ofisine, başka bir deyişle, Göç Dairesi başvurmak gereklidir. Belge kayıp olduğunu bir bildiri yazmak için de gereklidir. Kazadan katkıda durumları belirtmek için gereklidir. Uygulama taşıma hizmeti adının baş yazılmalıdır. Bu belgede By genellikle kaybı ve kayıt ücreti ve kendisine para ödeme makbuzunun bir sertifika eklemek için gereklidir.

yanı sıra yeni bir ihtiyaç biraz daha belgeler tasarımı için, pasaportu geri yükleme karar verirken. gerekiyor , kitabın evden çıkarmak hiçbiri yoksa, o zaman idare belirli bir adrese bir kişinin oturma izni belgesi üstlenir. 3 ila 4: Ayrıca standart boyutta 4 fotoğrafları yapmak gerekecektir.

Eğer tüm kağıtları vermek ve pasaport geri yüklemeden önce gerekli özel bir işareti taşıyacak olan temelinde belgelerin göz ardı etmemesi gerekir. Bu olabilir askeri kimlik kartı, tam tersine evlilik cüzdanı ya, boşanma. Çocuk sahibi insanlar doğdukları delilleri takmak için belgelerin pakete var.

Bir Rus pasaportu nasıl geri yükleneceğini karar verirken ihtiyaç duyulacak tüm gerekli belgeleri topladıktan sonra, yine pasaport bürosuna başvurun. Sadece durumda Kaybolan veya çalınan belgeyi geri yüklemek için bir ihtiyaç olduğu anlamında bir ifade, yazmak için gereklidir. Mutlaka, pasaport bürosu başkanı imzalamalıdır dahası, ödediği ceza denetçisinin bir işareti olması gereken bir dilekçe, naziksiniz.

Sorun, pasaport geri yükleme ilk bakışta göründüğü kadar aslında kadar zor değildir. Tıpkı bir uygulama yazmak ve bu konuyla uğraşan bir kuruluş departmanı, tüm göndermek için tüm belgeleri toplamak gerekir. Bu kurtarmak için ayarlanmış terimler hakkında merak değer. Genel bir kural olarak, kimlik belgesinin olmaması sorunu yaklaşık bir ay sürer ortadan kaldırmak için.

Kesildi belge kurtarma, geleneksel bir yerine biraz daha vakit geçirecekler akılda tutulmalıdır. Yeni bir belgenin bir kayıt varken bu durum altında, bu kimlik doğrular belgeyi almak için aynı pasaport ofiste gereklidir.

Benzer bir durum oldu kişinin konumu, sizin pasaport kaybolması ya başka bir şehirde çalındığını, özellikle rahatsız edici. umutsuzluk etmeyin, sorunlar, tabii ki, bu kadar yeter, ama ana şey olursa olmamasını Rusya'da hangi şehir, soru pasaportunu geri nasıl çözülemez olmadığını bilmek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.