SeyahatSeyahat İpuçları

"Panda Parkı" (Soçi): fotoğraflar ve yorumlarla nasıl

En ünlü Rus Karadeniz tatil için gelen birçok turist favori yerlerinden biri olan "Panda Parkı." idi Soçi yıllık misafirler çok büyük bir ordu barındırır. Eğer yüzmek ve mayıs dahil ekim ayları güneşlenebilir dağları ve dökmeyen ormanlar, alpin çayırları ve, tabii ki, ılık deniz ve plajlara, - Onlar ilk etapta harika doğa tesisi burada çekti. Dahası, tatilcilerin iyi vakit gitmek yerlerde bir sürü vardır.

"Panda Parkı" (Soçi) nedir

Krasnaya Polyana bulunan "Rosa Khutor", bir süredir ülkenin en popüler tatil yeri haline gelmiştir. Tatilciler kış hem de yaz buraya gel. seçmek Turistler, hayal kırıklığına değil - büyük bir zaman var olabilecek birçok yer vardır. Ve bunlardan biri "Panda Parkı" (Soçi), bu makalede görebileceğiniz bir fotoğraftır. 2014 yılında - Bu inanılmaz karmaşık, bugün Krasnaya Polyana ilgi çekici özelliklerinden biri geçenlerde açıldı haline sahiptir.

İp "Panda Parkı" (Soçi) kendi harika tatil yeri bulunmaktadır. Buradaki herkes "maymun" ve farklı bir çok macera geçtikten deneyimli, halatlar üzerinde salıncak, esnek merdivenin uçuruma tıklayarak uçurumdan tırmanma, gerçek bir kahraman gibi hissedebilirsiniz. Bu parkta Engeller yerden fazla yirmi üç metre yükseklikte düzenlenir.

sürmek İster tehlikelidir?

"Panda Park" (Soçi) -, zorluk değişen derecelerde, oldukça yüksek bir irtifada ağaçları arasında geçen sahip yollardan oluşan bir ağ. Böyle aşırı Hayranları engelleri aşmak ve geçişlerin üzerinde hareket - ahşap köprüler ve merdiven, halatlar, tırmanma duvarları ve havai arabaları.

İlk bakışta, büyük karmaşıklık de görünüşteki rağmen, bu rotalar güvenlidir. parka ziyaretçiler için özel ekipman, aynı zamanda güvenlik kablolarını sadece sağlar ve onlarla yolun başlamadan önce güvenliğine ilişkin ayrıntılı bir brifing düzenledi.

aşırı yolları

"Panda Parkı" (Soçi) dört yüz elli metre toplam uzunluğu üç güzergah sunuyor. Aşağıdaki derecelendirmeye Sınırlamalar: Büyüme fazla 140 santimetre ve ağırlığı olmalı - az 110 kilogram:

  • Rota "Cesur Panda" seksen yedi metre toplam uzunluğu on metre yükseklikte düzenlenmiş bir on engeller olduğunu. Bu tırmanma duvarı ve hava platformları, hem de bungee jumping ve köprü-yılan içerir.

  • en fazla yirmi üç metrelik maksimum yükseklikte geçen onbir engelleri edilir - Orta karmaşıklığı rota, "Ekspres Liana" çağrısında bulundu. Bunların çoğu yamaçları arabaları üzerindedir.
  • Ve en uç parça "Panda Pro" dir. Bu on sekiz metre yükseklikte çalışan ve on engeller olduğunu. Bu rotanın özellikleri asansör ve sallanan kayıtları.

Altyapı "Panda Park" organizatörleri sürekli olarak yeni rotalar inşa edilir geliştiriyorlar. Sadece değil yetişkinler, ama çocuklar "Cesur panda" veya "panda Çevik" engelleri aşmak ve hızlı ve cesur gibi hissedebilirsiniz.

olanlar için. kim organizatörleri teleferikle bir yolculuk sunmak, biraz aşırıya tercih ederim. Bu rota beşyüz altmış metre yüksekliğe götürür ve dağ tesisi başlar "Gül Vadisi". Yavaş yavaş 2320 metrelik katında yer "Gül Tepe", yükselen, ziyaretçiler bütün mahalleyi keşfe çıkabilir.

"Kartal Uçuşu"

Bir "Panda Park" (Soçi) sunan bu arabası iniş, ülkemizde en kapsamlı ve son derece doğal arabaları biridir. o başka bir bankadan uçar kadar fazla iki yüz otuz metre yükseklikte olan insanlar nehir Mzimta hayran olabilir. "Uçan kartal" kırk ve daha az yüz yirmi kilo daha aralığında bir ağırlığa sahip sadece izin verilen kişiler tarafından.

Troller Radisson'a yürüme mesafesinde "Gül Vadisi" yakınında yer alır. Bu nedenle, asansör bilet satın alamazlar. Geceleri yediye kadar sabah on ile çalışır.

uçuş süresi - yaklaşık üç dakika - son zamanlarda kıyısında inşa rekreasyon alanı, - onu çevreleyen inanılmaz doğa görmek, hem de Rosa Beach yapılıyor ne kadar bir kişinin mümkün yapmak için yeterli.

Turistler için bilgi

"Panda Park" (Soçi) için biletler "Rosa Hutor" veya "Gazebo" istasyon girişinde gişede satın alınabilir. İkinci durumda, fiyat asansör içermez.

Bir tek rota için dört yüz ruble ödemeniz gerekiyor. 1450 ruble için bir paket "sınırsız geçiş" satın almak daha karlı. "Panda Park" (Soçi) tarafından sunulan yollarının en popüler - Bütün beşyüz ruble, sen arabası iniş zevkini yaşayabilirsiniz.

Ulaşım

eğlence kompleksi içine alın teleferik ile tanımlanabilir. Bütün yolculuk yaklaşık yirmi beş dakika sürer. Yolun ortasında organ nakline yapmak. "Pavilion" denilen hedef istasyonuna biraz yürümek zorunda kalacaktır. kayıp alınıyor imkansızdır: yolları işaretleri asılı her yerde birlikte. Yol, değerlendirme bakılırsa, uygun oldu, bu ahşap tomrukların ile tamamen kaplanmıştır.

Park ziyaretçileri girişinde ne misafir olacak hakkında detaylı konuşmak eğitmen karşılanırlar. Sonra kask veya şapka vermek ve ipe bir çantanıza aksama şeklini göstermektedir.

yorumlar

Ne kadar soğuk! Yani turistlerin çoğunun incelemelerde test karakterize nasıl. Bütün bu erdemler kompleksi "Panda Parkı" (Soçi) - yollarının aşırı inanılmaz dağ havası çeşitli. En yalnızca olumlu Burası hakkında yorum. eksikliklerin ziyaretçi rota seçimi insan büyüme karmaşıklığı yerine onun fiziksel dayanıklılık tarafından belirlenir yalnızca kaydetti.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.