BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Neden "Pokemon git" çıkartıyor? Oyunun başlıca sorunları ve bunların düzeltilmesi yöntemleri

şüphesiz "Pokemon git", mobil platformlar için en popüler oyunlarından şampiyonluğunu kazandı. Bu, Google Play Store'daki ve App Store Apple milyonlarca kez indirilmesine ile doğrulanmıştır. Alışılmadık bir şey, ama basit bir arama olduğunu görünmek ve gerçek dünya yerlerde bir cep telefonu kullanarak Pokemon yakalamak gezegendeki oyuncuların çoğu fethetti olacaktır. Ancak çoğu yenilikler olduğu gibi, hata ve toplama sistemi neden böcek bol. "Pokemon git" çöker ve oyunun diğer yaygın problemler yanı sıra bu yazıyı mücadele yolları söyleyeceğim neden üzerinde.

Önyükleme sırasında toplama

Çoğu oyuncu bile oyunun başında sorunlarla karşı karşıya. Örneğin, poketbol iplik önce görüyorum ama oyun yüklemez. Başlangıçta niçin "Pokemon git" çöker? Büyük olasılıkla, bu oyunu başlatmak aynı anda andır oyuncuların büyük bir sayı, bu. Sonuç olarak, sunucuları "Pokemon git" aşırı ve sistem başarısız olur. Büyük olasılıkla, cihazınız sunucularına bağlanmak için çalışır ve bir süre daha beklemeniz gerekir - ekranın sol üst köşesinde bir dönen bir simge görürsem, panik yapmayın.

Sadece birkaç nedenleri sinekler "Pokemon git"

Bazen hesap kullanıcılara giriş yaptıklarında aşağıdaki iletiyi alırsınız: Sunucularımız sorunları yaşıyoruz. Bu hata her zaman doğru değildir, bunu düzeltmek için, size yakın uygulama ve yeniden giriş zorlamak gerekir. Bundan sonra yine sadece uygulamayı açamıyor ve sinekler "Pokemon git", bu telefonunuzu yeniden başlatmak için yardımcı olabilir neden bilmiyorsanız. Bu işe yaramazsa, Google Play Store'a gidin ve uygulama güncellenmesi gerekiyor olmadığını görmek. Belki eski sürümü ve "Pokemon git" çıkartıyor ana sebebi budur.

uygulamaları yeniden yükleme

"Pokemon Git çöker", kırık ve lisanssız versiyonlarını ayarlamaktır neden daha az önemli sebep. Bu durumda, uygulamayı kaldırıp tekrar yüklemeyi yardımcı olur. senin başarıları profiline kaydedilir, çünkü kayıp bir süreci hakkında endişelenmeyin. Eğer yeni bir uygulama başlattığınızda bıraktığınız noktadan oyuna devam diye.

yeniden başlatmayı coğrafi konum

ağda Hataları pozisyonunuzu bozabilir ve buna göre, oyun düzgün çalışmaz. Oyun "Pokemon git" çıkartıyor neden sorumlu Bu hatayı düzeltmek için, ayarlarına gidin ve geçici olarak GPS devre dışı bırakmalısınız. Ardından uygulamayı çalıştırmak. Eğer giriş yapabilirsiniz Eğer coğrafi konum oturum - Bu oyunu tekrar yapmak yardımcı olacaktır.

Cihaz uyumluluğunu kontrol edilmesi

Eskimiş telefon modeli - ana nedenlerinden biri neden sinekler Android'de "Pokemon git". ayarlarınızı kontrol edin: uygulaması yalnızca Android 4.4 veya daha yüksek OS sürümlerinde çalışır. Ayrıca, bir oyun çalışır minimum ekran çözünürlüğü, - bir 1280 x 720 piksel. Daha az önemli "Pokemon Go" ve RAM cihazları için. değeri ise RAM oyunun az 2 GB başlamaz. Ayrıca, sistem ağlarına yalnızca bağlanabileceği anlamına cihazlarda düzgün çalışmaz, Wi-Fi, GPS bağlantısı varsa. kendi sistem oyun ile uyumlu olmadığı için yüklü Intel Atom işlemciye sahip telefonlarda veya tabletlerde sahipleri ayrıca, "Pokemon Git" oynamak mümkün olmayacaktır.

Oyun durağı nasıl giderilir?

Oyun çıkarmış ve uygulama durdurulur bir ileti alırsanız varsa, o zaman akıllı telefon ayarlarına gitmek gerekir bu hatayı düzeltmek için. Sonraki açmak gerekiyor "geliştiriciler için Departmanı." Cihazınız bu klasörü göremiyorsanız, bunu etkinleştirmelisiniz. Bunu yapmak için, "Telefon hakkında" bölümüne gidin ve "Yapı Numarası" yedi kez tıklayın. Bu işlemlerden sonra geliştiriciler için menü açılır. Şimdi, bu bölümde, bu kontrol edilecektir tersine, büyük olasılıkla, "Etkinlikleri saklama" kaydını izini. Bunu kaldırmak gerekir. Şimdi ayarlarından çıkmak ve "Pokemon Git" çalıştırmayı deneyin. Bu kez, oyun sürekli çalışmalıdır.

çöp kaldırma

Önbellek kirliliği temel sebebi oyun çöküyor neden. Bunu düzeltmek için, telefonunuzun ayarlarına gidin ve bölüm "Uygulamalar" bulmak. Bundan sonra önbelleği temizlemek isteyen uygulamalara gidin. Orada tüm gereksiz verileri kaldırır özel bir bölüm bulacaksınız. Buna ek olarak, bazen "Pokemon Go" ayrılmasıyla yardımcı bir radikal yoludur - tüm dosyaların tamamen çıkarılması ve fabrika ayarlarına geri dönün. Bu yöntem en iyi sadece aşırı durumlarda kullanılır, bu tüm verileri silmek sonra, oyun çöker olmadan çalışacağını gerçeği değil.

Neden "Pokemon git" iPhone'da çıkartıyor

Bu platform için temel sorun, yanlış veri iletimi olabilir. Bu hatayı düzeltmek için, bazen devre dışı bırakmak ve Internet bağlantısı sağlamak için yeterlidir. Uygulama, çıkarmak App Store'a gidin ve güncellemeler "Pokemon GO" için kontrol etmeye devam ondan sonra ise. Buna ek olarak, bazen yardım ve oyunun sunucuda-kimlik doğrulamasını yeniden. sisteminin çalışmasını doğrulamak için başka bir uygulamayı başlatmak için gereksiz olurdu. Oyun düzgün çalışması istemiyor bundan sonra, yeni sürümü uygulamayı kaldırmak ve yüklemek için gereklidir. Hata düzeltme sonraki metot, tam fabrika Telefonunuzu veya aypada sıfırlanır. Bunu kullanmak için diğer tüm çözümler sonuçlar alınamamıştır yalnızca gerekir ve eğer gerçekten "Pokemon Git" oynamak istiyorum.

Bu oyunun en büyük zorluklardan tarifini ortaya koymaktadır. Umarım, bu ipuçları size bir iyilik getirmek ve hatalarını "Pokemon git" düzeltmek için yardımcı olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.