SeyahatOteller

Otele Caliente Bodrum Resort sıcaklığını ve konfor (Bodrum)

Bizim sanal tur amacı otele Caliente Bodrum Resort rahatlama tanımak etmektir. Bodrum (Türkiye) - Birçok medeniyetlerin sırlarını bir şehir. İşte Herodot'un "tarihin babası" doğdu.

Kral Mausolos mezarı - İşte anıtsal mezar yapısının kalıntılarıdır. Uzun 19. yüzyıl boyunca, başını kaldırdı mermer dört atları Kral c kraliçe Artemisia tarafından yönetilen modern yüksek katlı binalar 12 kata denk bir seviyede halk görünüyordu. Bodrum bugün antik amfitiyatro benzer büyük Türkiye disko "Halikarnas", ünlüdür.

otel, Caliente Bodrum Resort HV2 prestijli bölgesinde yer almaktadır ikinci çizgidir - Torba. 20 000 m2 bir alanı kapsayan teras (seviyeleri) şeklinde yan 9 üzerine yerleştirilen rahat 35-katlı binalar Bu kompleks kaskad. talep her zaman bu en batı Türk resort Tatil: Ege kıyılarında hep deniz güzel esinti üfleme, ısı değil. hava temiz ve taze, ben nefes almak istiyorum. İşte Akdeniz misafirperverliği ruhunu hüküm sürer: 172 oda "klasik", 97 - "ekonomi sınıfı", bir oturma odası ile 9 tek yatak odalı suit - otel Caliente Bodrum Resort misafirleri. Bodrum onun parlak Akdeniz yeşillikleri ile ünlü, istisna ve çam ağaçlarının ihtişamı, palmiyeler, zeytin ağaçları, biberiye, Garrigue, ardıç, taş kireç, Frigana çevrili otel kompleksidir. Deniz kıyısında yer alan küçük kum ve çakıl koylar, konforlu tasarlanmış çok sayıda otel ile girintilendirilmiştir. denizin Kristal berraklığında suları Caliente Bodrum Resort Otel çevresi karakteristik özelliğidir. Bodrum sürekli Türkiye'den sadece iyi dalgıçlar çekiyor. Kullanışlı kayalık nişler dokulu ahtapot, ıstakoz yavaş, zargana (deniz pike), karides, müren tehlikeli, lezzetli orfozom ile hemen her dalış mutlu tanıdık başlayanlar (3 metre) ve tecrübeli sporcular için (30 metreye kadar) dalış için izin verir.

Boş misafirler de animatörler tarafından organize edilmektedir. değil boş Do voleybol, halk su topu, masa tenisi, su aerobik. Bir yay spor çekebilirsiniz. Bodrum'daki Caliente Resort Hotel profesyonel spa çalışır. Olumlu geribildirim onun Türk hamamı bulunan ziyaretçiler için bırakılır - hamam.

rekreasyon Otel misafirleri bir favori yeri üç kaydırağı içeren, biri 2 açık yüzme havuzu vardır. Animatörler mini kulüp boş zamanlarını organize çocuk (4-12 yaş) eğlendirecek. otele Caliente Bodrum Resort at oyun alanında daima canlı. Bodrum - tipik bir Akdeniz kasabası, çocuklar nerede - geleneksel olarak sıcak ilişki.

Güç profesyonelce iki restoran düzenledi: Ana (klasik Türk mutfağı), açık kısmı 650 ziyaretçi ve bir çatı altında içeriyor - 350 yanı sıra ek bir - sahilde (lezzetli İtalyan yemekleri). Aktif otel kompleksinin beş bar çalışma. çubuklar sistemde suları, kokteyller, yerli içecekler alabilir herşey dahil, ücret - ama pahalı. Kahvaltıda ana restoran portakal, greyfurt, karpuz, kavun, kayısı, elma sunuyor. ızgarada onlar için Akşam et ve balık yemekleri hazırlarken.

Özetle, biz sadece Yönetimi dört yıldızlı otel onurunu ve personelinin profesyonelliği tanıyabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.