SeyahatOteller

Otel Rosaka otel Nha Trang 4 * Vietnam Nyanchang: fotoğraflar, yorumlar

Birkaç yıl önce ise, bizim vatandaşlarımız aktif artık yavaş yavaş Vietnam doğru önceliklerinde değişim, Tayland okudu. Bu Asya ülkesi olan ilgi her yıl artıyor ve dolayısıyla daha fazla insan farklı yıldızın otellerde kendi seyahat ve konaklama değerlendirmeleri bırakın. Onlar tatile giderken diğer gezginler doğru seçim yapmak için izin verir. Birçok Ruslar mülk Rosaka Otel Nha Trang 4 * (Vietnam, Nyanchang) ilgilenen, bu yüzden bizim bugünkü yazının bir konu haline gelmiştir. Seni ondan bu otel kompleksi hakkında detaylı bilgi alacaksınız ve burada teklifleri edip etmemeye karar vermek mümkün olacak.

Rosaka Otel Nha Trang 4 *: Otel Açıklama

ilk kez Vietnam'da kalmayı planlıyorsanız, üç yıldız yukarıdaki otel sınıfına dikkat etmelidir. Onlar konfor zamanki düzeyini sağlamak, hem de sık sık yurttaşlarımıza Asya ülkelerinde geri kalanını zehirleyen dil engeli, ortadan kaldırabilir. Nha Trang En iyi otel otel tatil beldelerinden biri Rosaka Otel Nha Trang 4 * (makalesinde bulunabilir fotoğraf) 'dir.

Bu Asya nezaket ve lüks ile Avrupa konforu birleştirir. otel yeni ait değil de, her şeyi misafirleri kutlamak kusursuz bir tasarıma sahiptir. Düzenli olarak kozmetik onarımlar yapabilir otel kompleksi personeli ve odalarda mobilya ve ekipman güncellenmesi - Eski mobilya ve perişan duvarları bulamazlar * otel Rosaka Otel Nha Trang 4, onarım "dilencilik". turist anlamıyla Asya konukseverlik Avrupa fikrine içine mükemmel bir uyum otel, saflığını ve güzelliğini parlayan karşılar nedeni budur.

Rosaka Otel Nha Trang 4 * küçük kendi toprakları olan bir yüksek katlı binadır. Burada dinlenmek ve kalabalık bir şehir sahile varmak istemiyorsanız, havuzda yüzebilir. Otel, bir veya bütün aile ağırlayacak yüz kırk oda, yer almaktadır.

otel konumu

Rosaka Otel Nha Trang 4 * şehir merkezine yakın en popüler turistik yerlerinden birinde yer almaktadır. Tho bölge Loch nedeniyle denize yakınlığı ve Nha Trang ana eğlence alanlarına ziyaretçilerimize ekledi. Örneğin, yelken merkezi ihtiyacına önce sadece üç yüz metre geçmek.

Cam Ranh yaklaşık kırk metre uzaklıkta, deniz bulunduğu ve turistlerin beş ila yedi dakikada yürüyerek örtülebilir iki yüz metre, ayıracaktır. kendi değerlendirmeleri Turistler kafeler, eczaneler ve alışveriş merkezi bulunmaktadır otel kompleksine neredeyse yakın söylüyorlar. Ve bizim vatandaşlarımız gece pazarı tarafından çok sevilen * Rosaka Otel Nha Trang 4'ten bir on beş dakika yürüme mesafesindedir. Misafir yorumları pazar her zaman tatile kullanışlı ucuz hediyelik eşya, meyve ve diğer küçük şeyler satın neler yapabileceğiniz hakkında bilgiler içerir.

Biz bu otelde kalmak, kolayca şehirde her yerde alabilir ve tam uzun zamandır beklenen tatil keyfini mümkün olacak söyleyebiliriz.

otel kompleksinin alt yapı

Rosaka Otel Nha Trang 4 * (Vietnam) bilerek dört yıldız vardır - ilan kategori ile tamamen tutarlıdır. Sonuçta, burada misafir şeyin eksikliğinden sıkılmış ya da deneyim rahatsızlık olmayacaktır.

Bina çok katlı olduğundan, o zaman bir asansör var. Tatilciler odasında dinlenebilir için merdivenleri tırmanmaya uzun olması gerekmez.

Otelin ikinci katta konukların kahvaltı olacak çok güzel bir restoran var. Burada da akşam yemeği yiyebileceğiniz ve şehirde akşamları dışarı çıkmak istemiyorsanız. otelin alt lobi bar anda, onun menü içecekler (alkollü dahil) yanı sıra atıştırmalıklar olduğunu.

Rosaka Otel Nha Trang 4 (Vietnam) topraklarında yeterince büyük bir havuz bulunmaktadır. Birçok misafirler burada vakit keyifli geçirmek, onun inanılmaz güzellik ve özgünlük kutladı. Ayrıca bir milkshake veya serinletici smoothie bulabilirsiniz Burada çocuklar için alkollü ve alkolsüz içecekler ile büyük bir seçim çubuğunun yanında yer.

tatil asla ona şekil izlemek için durur bile kim olanlar için, modern bir fitness salonu bulunmaktadır. Bu tamamen ücretsiz kullanılabilir ve girişinde bir havlu ve bir su şişesi verilecektir. Tabii ki, bu önemsiz bir, ama çok parlak konuklarına personelin oranını karakterize etmektedir. Onlar bekleyen çok düşkün gibi görünüyor.

Bir an için kendi işlerinden rahatsız edemez olanlar için, otel konferans salonu ve bir ziyafet salonu sağlamıştır. Her iki oda yüz yirmi kişiye kadar hizmet verebilir. Gerekirse, misafir belgeleri fotokopiyle veya faks gönderebilir.

zevkle Bayanlar sağlık merkezinde vakit geçirmek. Bu rahatlatıcı ve tedavileri gençleştirici büyük bir masaj sunar. Tut zihin olduğunu, bu hizmetlerin koşuluyla bir ücret, ama inan bana, sen irade be mutluluk ile onları. Konukların çoğu mucizeler sadece kendi büyülü maske ve masaj oluşturmak profesyonellik SPA merkezi çalışanları, kutladı.

Servis ve bakım

Otel Rosaka Hotel Nha Trang 4 * (Trang), hizmetlerin çok geniş bir yelpazede ile konuklarına sunuyor. Otel kompleksi içinde rahatlamak ve dinlenmek için yaptığı zaman ayırabilirim.

Resepsiyon saat haftanın yedi günü çalışır, bu nedenle isteğiniz hiçbiri göz ardı edilmeyecektir. Personel her zaman yararlı ve kibar. Birçok arasında bizim yurttaşlarımız verdiğini belirtti bir yorum olduğunu personeli otel kompleksi ve mükemmel eğitimli neredeyse fark. Eğer bir istekle birine çevirdi Ama eğer en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Bu otel Rusça ve İngilizce neredeyse bilmektedir güzel. onlarla uğraşırken nedenle, herhangi bir rahatsızlık hissetmezsiniz.

Resepsiyonda döviz, kasa ve bagaj vardır. Bütün bunlar, misafirler onlar için uygun herhangi bir zamanda kullanabilir. Eğer uygun fiyatlarla Vietnam'ın başlıca turistik bir gezi satın alabilirsiniz küçük bir tur masası vardır.

Tatilciler kutu take giysilerini için çamaşır ve kullanımı ütüleme. Bu çok kullanışlı ve uygun fiyatlı olduğunu. Havaalanında karşılanması gerekiyorsa rezervasyonunuzu yaparken, bu nüans belirtmelidir. Personelin Rusça konuşan üyesi bir işareti ile karşılamak ve otel kompleksinin girişinde rahat bir araba alacak. Aynı şekilde siz tatilinden sonra havaalanına alabilirsiniz.

Otel Rosaka Otel Nha Trang 4 * övgü özel bir sistem geliştirdi ilginçtir. Kesinlikle kalıcı misafir doğum ya da günde bir hoş bir sürpriz alacak ve dikkat ve balayı bypass olmaz. Onlar da mühim olayın şerefine küçük bir hediye verilir.

Sık sık (tesadüfen de evliler birlikte) odadan istemiyorsanız, her zaman yiyecek ve odasına teslim içecekler sipariş edebilirsiniz. Yatak çarşafları üç günde bir değişime tabidir.

Türleri otel kompleksi Fonu

Dekor - istisnasız otel personelinin gurur kaynağı. Sen parke zemin, yeni mobilya ve modern cihazlar ile çok rahat bir odada bulacaksınız. Otel kompleksi içinde bazı odaları birkaç çocuklu büyük şirketler ya da aileler için çok uygun olan bitişik bulunmaktadır. Zaten Rosaka Otel Nha Trang 4 * ziyaret etmiş olan herkes, iç fotoğrafları mutlaka aslında kelimelerin güzelliği tarif onların değerlendirmeleri neden zordur.

Otel genelinde sigara içmek yasaktır. oturma zamanı öğleden sonra iki olarak kabul ve günün oniki saate otel bırakmak gerek edilmektedir.

Odaların aşağıdaki kategorilerde temsil Oda:

 • Üstün;
 • lüks;
 • Premier;
 • Rosaka Suites;
 • Aile Suites.

üzerlerinde bu makalenin aşağıdaki bölümlerde tartışılacaktır.

Superior odalar

altmış iki - Bu kategori otelde bu odalar içinde en yaygın olanıdır. Her alanı rahatça iki kişinin kalabileceği yirmi yedi metrekare aşmaz.

Şehir manzaralı, ama sessiz ve rahat sokaklar açmadan önce çünkü gürültü, misafir rahatsız etmez. Her odada uydu TV ve ücretsiz Wi-Fi (tüm otel misafirleri tarafından kullanılabilir) 'dir. Ayrıca, konuklara şehir doğrudan erişim telefonu kullanabilirsiniz.

oda iki normal büyüklükteki yatak veya bir kraliçe vardır. Bornoz ve terlikler. su günlük yayımlanan ve çay ve kahve stoklarını doldurulan bir şişe her Evde. Banyoda bir saç kurutma makinesi ve ayrıca konukların hatırlatıcı olmadan doldurulan bir kozmetik seti vardır.

Ayrıca klima, kasa, buzdolabı ve minibar bulunmaktadır.

Deluxe

Rosaka Otel Nha Trang 4 * (Vietnam) ve yirmi ikiye Bunlar otel odası. Onların alan otuz kareler ulaşır orada iki yetişkin yerleştirilen veya bir çocuk bir aile edilebilir. Oda önceki kategorisine özdeş ile donatılmış olup, ancak ek olarak, misafirler şehir manzaralı Deluxe balkon kullanabilirsiniz.

başbakan

Yirmi dört odalar otelin üst katlarında yer almaktadır. Bunlar denizin muhteşem manzarasına otuz iki kare bir alana sahiptir. Genellikle bu tür odalarda bir çift veya çocuklu bir aile bulunmaktadır.

oda size diğer odalarda aynı miktarda kalmak için gereken her şeye sahiptir.

Rosaka Suites

Bu yirmi iki odalarda sıklıkla inzivada kalmak rüya bir yeni evli çift vardır. Odalar rahatlamak için gereken her şey var otel, üst katlarında bulunan ve balkondan açar türler, herhangi bir kişi de nefes kesici.

Aile Suites

On odaları elli metrekare kutu rahatça yerleştirilir ailesi. Nitekim, odasında bir yatak rahatça bir çocuk uyuyacak bir kraliçe yatak ve her zamanki vardır. Banyo duş, aynı zamanda gösterimler dolu bir günün ardından emmek bir tam banyo, sadece temsil edilmektedir.

Balkon kasaba bakan ve genellikle gölgeli tarafında düşer, nedenle bütün aile ile çay partisi düzenlemek için uygundur.

çocuklu otelde konaklama

Otel, herhangi bir yaştaki çocukları barındırmak, ancak bunları kendiniz eğlendirmek gerekecek akılda tutabilir. Vietnam'da, otel kompleksleri oyun alanları veya kulüplerde yer almamış. onlar ebeveyn yatağında bulunuyorsa altı yıla kadar çocuklar için, ödemezsiniz. İlave yatakta gerek rezervasyonun başka bir aşamaya önlemek gerekir. Bu hizmet yaklaşık yirmi dolar maliyeti günde.

gıda

Tüm misafirler Asya ve Avrupa yemekleri sunan Kova restoranda yemek. Kahvaltılar "büfe" sistemine, turistlerin çoğu yemeklerin çeşitliliği ve tadı övgü vardır. Misafirler atıştırmalıklar on çeşit ve sıcak yemekler onbeş çeşit arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca kahvaltıda hep içecekler, meyveler, sebzeler, soslar, hamur işleri ve tatlılar çeşitli vardır. otelde Aç onlar restoranda yemek ve hizmet tadı var çünkü bir değil, birçok tatilciler, akşam yemeği için buraya gelmek olduğunu.

tatillerin maliyeti

otel turu seçerken "sezon" diye bir şey dikkate alınması gerekmektedir. Örneğin, Mayıs ayında Rosaka Otel Nha Trang 4 * oranı Temmuz ayında yaklaşık olarak yüzde onbeş azdır. Yani tatil planlarken bunu dikkate almak emin olun.

Superior odada ortalama gece üç buçuk bin rubleye mal olacak, ancak Aile Suites neredeyse on bin rubleye mal olacak. Bu nedenle, seyahat çekleri değeri, seçilen oda kategorisine bağlı olarak büyük ölçüde değişecektir.

Rosaka Otel Nha Trang 4 *: yorumlar

Bu otel değerlendirmeleri oldukça kolaydır, o kadar sık internette yorum alır, bizim vatandaşlarımız tarafından sevilir. Otel kompleksinin Tüm misafirler onu tümden olumlu tanımladı.

her şey gibi otel turist:

 • elverişli birçok restoran ve mağazaları arasında yer alan;
 • Denize (hatta üçüncü parti rağmen) yakınlığı;
 • yüksek profesyonellik çalışanları;
 • lezzetli ve bol çeşitli yiyecek (her gün aşçılar menüsünde yeni bir şey eklemek);
 • bütün otel korunur ilginç tasarım ve stil;
 • Havuz, alışılmadık bir tasarıma sahip ve çatısında düzenlenmektedir.

gerekli değilken önemsiz olan tatilcilerin özenli personel vurgulayın, ancak anında en kısa sürede herhangi türden bir sorun var gibi görünüyor.

Hemen hemen tüm misafirler Rosaka Otel Nha Trang 4 * otel kendi kategorisinde tamamen uyumludur ve kesinlikle arkadaşlarına tavsiye de unutmayın. Eğer Vietnam'ı ziyaret planlıyorsanız, o zaman haklı olduğunu misafirlerine büyük alkış aldığı bu otel seçin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.