HobiDikiş

Orijinal fikir: ellerinizle telefon için dava nasıl yapılır

Hayal etmek zor, ama o gerçek bir nadir olduğu için bazı 10-15 yıl önce, elinde cep telefonu, başkalarının hevesli görüşlerini uyarılmış. Bugün, bu yararlı cihaz hiç de şaşırtıcı değil. Ancak, onun şık seçerek kişiliğinizi ifade edebilir "odezhku." Nasıl ellerinizle telefon için dava yapılır? daha ayrıntılı olarak bu soruyu düşünün.

Ve eski kot kullanışlı

Şüphesiz yerde dolaba sen yıpranmış kot pantolon etrafında yalan. orijinal el sanatları için mükemmel bir malzeme olduğu için, onları atmak için acele etmeyin. Örneğin, cep telefonu eller için kot kapak yapmak için sunuyoruz. Başlamak için, cihazı ölçün. uzunluk, genişlik, yükseklik: dikkate vücudun tüm parametreleri alınır. kot uygun büyüklükte iki dikdörtgen kesip için (her bir yan dikişleri üzerinde santimetre unutmayın). Ürün zaten bir dikiş hazırladı sağlamak için bacak veya belden alt kapak geleceğin kısmını ödünç tavsiye edilir. kot veya komik perçin küçük cepler varsa, sizin oluşturulmasında kullanabilirsiniz. Bundan başka, iki dikdörtgen bir kese oluşturma, ters tarafında dikilir.

Nasıl keçe imal kendi elleriyle telefon için dava yapılır?

Keçe - çok popüler bir malzeme son yıllarda. Beri rahat çalışması için olduğunu ve çok güzel görünüyor. Size anımsatan kapağı tasarlamak sunuyoruz eski telefonu. Öncelikle biz yaptığımız gibi aynı şekilde keçe bir desen oluşturmak için gereken denim. Telefonunuz için paravan olarak kullanmaya devam etmek, kesme arka yüzeyi biraz daha uzun olduğunu kapsayabilir. Yine, üç tarafı ve gut-burkan makalesinde dışarı yarısını dikmek. Sen gerçekleştirebilirsiniz manuel dikiş kenarında. Sonra, bizim cheholchik süslemeleri başlar. Keçe iki zıt renk dairesi, farklı çaplara kesti. Öncelikle büyük bir daire dikmek, ve üstüne - biraz. Çoğu düğmesi diskin yanılsama yaratmak ve küçük düğmeleri arasında olacak - telefonda sayılar. arka yüzeyi ileri sokmak ve düğmeleri bağlamak gerekir.

Nasıl kumaştan kendi elleriyle telefon için dava yapılır?

Biz telefonunuz için size giysi çok basit bir varyantını sunuyoruz. Kalın bir kumaş favori rengi hazırlayın. Mevcut çizim ise, bu senin eserin daha da ilginç hale getirecek. Telefon boyutuna iki dikdörtgen kesin ve tek bir uzun tarafı bunları dikmek. Ayrıca, biz, gelecekteki kapağın üst katlanmış ince bir tüp oluşturmak ve aynı zamanda tarafından dikilmiş. Bundan sonra, dikiş kalan iki tarafı bağlayın. boşluğunun üst kısmında telefon kilitlemek için dişli ipli olduğunu. Sonra kendi kapağı dekore edebilirsiniz. Örneğin, bu akrilik razrisuy boncuk takmak veya resmi oyalamak.

değerli telefon

Bir nasıl bilmiyorsanız ellerinizle telefonu için durum, size hazır bir taban kullanmayı öneriyoruz. mağazalar kolayca kendiniz dekore edebilirsiniz cihazlar için kauçuk durumda satılmaktadır. Biz inciler, elmas ve altın ile telefonunuzdan inkrustiruya, gerçek bir başyapıt oluşturmak için sunuyoruz. Kuşkusuz, mücevherlerin simülasyon kullanmak daha iyidir. el sanatları için dükkanlarda kolaylıkla boncuk, Rhinestones, yaldızlı çiçek ve diğer güzel şeyler bulabilirsiniz. vücuda bunları takın dirençli yapıştırıcı olabilir

Bir cep telefonu için örme kapak elleriyle

Bu vesile ile craftswomen makineniz için ortak ılık odezhku sunuyoruz. Böyle çorap oluştururken olarak dairesel bir örgü kullanabilirsiniz. Acemi iğne kadınlar dikdörtgenin iki basit olanları yapmaları tavsiye ve sonra araya getirdiler. bir araç olarak kullanılır konuşmacı ve kanca gibi olabilir. Komik görünüyor yüksek boyun ve güzel bir çiçek ile küçük bir çanta ile bir kazak kapsamaktadır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.