BilgisayarlarBilgisayar adli tıp

Opera - dünyanın en bilinen ve kullanılan tarayıcı biri

Çok basit ve kolay menü arayüzü kullanmak. Opera yaratıcıları Internet expanses arasında seyahat etmek iş görev veya Aşkta internette bulunan bilgisayar kullanıcıları için tüm olasılıklar rüya somutlaşan.
grup sekmeler aynı anda pencerelerin onlarca açmak için insanlar için çok uygundur Yeni yeteneği. Şimdi kategorilere ayrılabilir ve tek bir pencerede birden sekmeyi açmak.

Menü basitleştirilmiş ve kısaltılmış, bu nedenle tam ekran modunda siteyi görüntüleyebilir. Opera sol köşesinde çevrili olmayan sensin genişletmek veya daraltmak isterseniz o hantal menü değildir. İnternet için gerekli tüm öğeleri vardır.

Bu menü sekmesinde ilk düğme, artık en üst seviyeye tırmanmaya ve bir yer imi yapmak yaşatacaklarını gerekir. Yalnızca sık kullanılanlar listesinde artı tıklayın gerek ve Opera tutun.
Sadece Opera imleri Opera kurmak için farklı bir tarayıcıda birliktemiydin Tüm favorilerinizi geri hakkında, o da çok uygundur.
Widget'lar Paneli - geliştiriciler bize ücretsiz için resmi Opera web sitesinden aletler kullanmak için fırsat, bir önemsememek, ama hepsi aynı hoş vermek.

İndirme - burada, tüm indirilme sen onun tespiti için, belirli bir dosyayı kaydettiğiniz yeri, unutmak hattında dosya sistemini basın ve dosya indirildiği klasörü açın eğer çok uygundur.
Geçmiş - İnternet sitelerine ziyaretlerin tarih, Opera kolaylık için ayrı bir kategori olarak aynı sitede eylemi yapar.
Opera hızlı bir başlangıç programları vardır, size program başladığında başlangıçta başladı ayrı pencere menüsünden, içinde en çok kullandığınız web sitelerini yerleştirmek gerekir.
Sadece Opera ağını dolaşım virüslerden korunur. Şüpheli bir sayfaya gidin ve senden izin deneyin eğer sizi uyaracaktır. Hem de izler solucanlar ve şüpheli dosyaları oldukça emin değil indirmek için, ama hiç yoktan iyidir olarak

Bir başka ilginç özelliği Opera 11 bulunur - açılış ve rasgele fare hareketi de sayfaların kapanış. açılması için yeni bir sekme, örneğin sağ tuşla tıklayın ve aşağıya doğru fareyi düşmesi gerekir.
Opera de benim programın daha yeni bir sürümü var, sizi uyarır ve yüklemek için isteyecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.