Sanat ve EğlenceFilmler

Olga Melikhova: biyografi, harika bir aktrisin filmografisi

Melikhova Olga - kariyeri parlak ve başarılı bir şekilde başlayan bir oyuncu. Ancak sinemaya tamamen sadık kalmadı. Yaşamın zorluklarından dolayı aktrisden bir ticaret kadına döndü. Ancak Olga bunun pişman olmadığını, çünkü bunun sadece en iyisi olduğuna inanıyor. Yaşam boyunca kendine güvenerek yürümeye devam ediyor. Ve bu - kendine güvenen ve güçlü - ve o inanılmaz oyunu hatırlayan çok sayıda taraftar tarafından, hatta sinematografdan ayrıldığına bakılmaksızın hatırlandı.

Oyunculuk kariyerinde parlak ve hızlı kalkış

Sovyet sinema oyuncusu Olga Melikhova, Eylül 1961'de doğdu. O Rus tiyatro okulunun canlı temsilcisidir. Televizyonda ilk kez 1980'de ortaya çıktı. O yıl, "Rüzgarın İçindeki Reeds" filminde Vary Berezina rolünü mükemmel bir şekilde oynadı. Bu melodramın yönetmeni Viktor Aristov'du. Olga'nın oyunculuk eğitimi almamış olmasına rağmen, karakterini karakterize eden iç dünyayı doğru bir şekilde aktarabiliyordu. İnce ve hassas olduğu kadar, oynadığı görüntülerin yanı sıra birçok TV izleyicisi, Olga'nın filmlerde uzun yıllar kaldırılmadığına bakılmaksızın onu hatırladı.

Bir resim aktrisinin kahramanı haline gelmedi

Olga Melikhova'nın muhteşem oynadığı pek çok rol var. Popülerlik ve başarı, Viktor Titov'un "Kendi Hesabınızda Kalın " adlı filminden sonra geldi. Aktris Katya Kotova rolünü üstlendi. Vladimir Bortko'nun yönettiği "Dog Heart" filminde Olga Melihova, yardımcı doçent Zina'nın imajına alıştı.

Tiyatro yapımlarına aktif katılımı, ancak popülerliğine eklendi

1980-1990 döneminde Fontanka Nehri üzerindeki Leningrad Eyalet Gençlik Tiyatrosunda çalıştı . Bu sırada oyuncu çok sayıda gösteri yaptı. Onlardan, Olga Melikhova'nın polise oynadığı "generalin göreceli" adlı bir genç adamın notlarından ayırt edebileceği söylenebilir. Olga'nın oynadığı parlak bir performans, "Bahçede müzik çalıyordu" dır. Daha az popüler üretim, kızı Onhsin rolünü oynadığı "Deneme" dir. Aktris Olga Melikhova, "Beş köşe" oyununda Galki ressamının imajına alıştı. "Duck Hunting" adlı bir performans daha az popüler değildi.

Oyunculukların sonu ve girişimcilik kariyerinin başlangıcı

Bir kadının oyunculuk kariyerinin başarılı olması ne olursa olsun, hayatını değiştirmeye karar verdi. Olga, "bir rolün oyuncuları" başlıklı bir belgesel filmde, tüm ülke için oldukça zor olan bu dönemde depresyonla karakterize bir toplum olduğunu belirtti. Bu yüzden yaşamak o kadar kolay değildi. İnsanlar tiyatrolara daha fazla katılmadılar. Bu nedenle, 1993 yılında aktris Olga Melikhova tiyatro sahnesinden ayrıldı. Bununla birlikte, kocasının bu konuda ısrarcı olduğu söylenti dolaştı, çünkü aileye çok az dikkat ettiğine inanıyordu (sonuçta hâlâ aile hayatları düzelmedi ve ayrıldılar). Ve hayatındaki yeni rolü ile ilgili olarak Olga, arkadaşının önerileri tarafından yönlendirildi. Hareketinden sonra oyuncu, mobilya satışı konusunda uzmanlaşmış büyük şirketlerden birinde müdür olarak çalışmaya başladı. Zamanla, genel müdürlüğüne yükseldi ve bugün büyük bir yabancı şirkette çalışan başarılı bir iş kadını. Halen bu şirkette çalıştığı bir zamanda filme çektiği belgeselde. Böylece, Olga Melikhova oyunculuk kariyerinden tamamen vazgeçti. Biyografisi, aktrisin hiç pişman olmadığı tamamen farklı bir yönde ilerledi.

Sıradan insanlara yardım ederken, inkar etmeye çalışmaz.

Yardımıyla Leninskoe yerleşimindeki ısıtma ile ilgili sorunun çözülmüş oldu. Özellikle bunun için bir yazı yazdı ve "Delovoy Peterburg" başlıklı bir gazetede yayınladı (Olga daha önce St. Petersburg Üniversitesi Filoloji Fakültesi'nde okudu).

Olaydan gelen oyuncu mükemmel çıktı

Ancak Olga Melikhova da bir oyuncu olarak hatırlandı. Filmografi oldukça kapsamlı. Yeteneğinin pek çok hayranının, "Hukuk ve Düzen", "İnanç Deneme", "Sessiz Tanık-3" gibi serilerde oynadığına inandığından bahsetmeliyiz. Ancak, durum böyle değil. Bu çok serili filmlerde, Olga olarak da adlandırılan tamamen farklı bir oyuncu oynadı.

Filmde Olga'nın katıldığı filmlerin listesi

1980'de katılımıyla birlikte ilk film çıktı - "The Wind of the Cane". Yetenekli aktrisin rol aldığı projelerin tam listesi:

  1. Bir yıl sonra, 1981'de "Kendi Hesabınıza bırakın" filmi piyasaya çıktı.
  2. 1982'de "Seni diliyorum ..." filminde oynadı.
  3. 1984'te Olga'nın Lisa rolünü oynadığı "Two Hussars" filmi yayınlandı.
  4. 1985 yılında televizyon, Sofya Lvovna'nın imajını aldığı "Büyük Volodya, Küçük Volodya" adlı yayın yapıyor. Filmdeki kahramanı, kocasıyla birlikte ya da sevgilisine gitmek için onu belirleyemedi. Sophia'nın iç dünyasını doğru bir şekilde iletti.
  5. 1986'da, Olga'nın Lena'nın imajını aldığı "Yalnızca Ben Biliyorum" filminin çekimi tamamlandı.
  6. 1988 yılında TV izleyicileri, "Bir Köpeğin Kalbi" adlı filmde oyuncu Zina rolünü gördüler.

Olga Melikhova'nın tüm sorunları devam etti.

Aktris ailesi bugün doğduğu St. Petersburg'da yaşıyor. Bu şehirde Olga'nın kırılganlık ve hassasiyet, cesaret ve zahmet eğitimi verildi. Ve en önemli şey, işin samimi bir nezaket ve hassasiyetle yok edememesi. Her şeyden önce, insanlar için bu bağlantıları kullanarak yardım etmeye devam ediyor.

Olga Melihova, katılımlarıyla filmleri seven insanların kalbinde her zaman kalacaktır. Ve sadece film hayranları, iç dünyadaki tüm inceliklerini gösteren, tam oyunun somutlaştığı görüntülere, harika oyununa kayıtsız kalmadılar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.