Haber ve ToplumÜnlüler

Oleg Gazmanov: çocuklar ve aileleri

Yetenekli bir sanatçı değil, aynı zamanda birçok yıldız vurmak temelini oluşturan bir bestecinin, sadece - Rus sahne şarkıcı Oleg Gazmanov üzerinde göze çarpıyor.

Oleg Gazmanov. biyografi

Oleg annesi tıbbi profesyonel babam deniz subayı nerede bir ailede, Gusev, 1951 yazında Kaliningrad bölgesinde küçük kasabada doğdu,. Her ikisi de Büyük Vatanseverlik Savaşı sırasında Anavatan savunması yer aldı. Hala harabe önünde izi saklamak, şehrin terk edilmiş köşelerinde bularak, eğlenerek erkeklerden daha, kabuklar, mayınlar, el bombaları kalıntıları ve bunun gibi yaşını ifade edildi savaşın ardından geçirilen Oleg çocukluk. oyunlar hüzünle bitti, ama Gazmanov şans var o zaman birçok erkek çocuklar için, kader bir maden onun yanında yürüdü çarptı. Okulda mezun olduktan sonra genç Oleg babasını izlemeye karar verdi ve Deniz Enstitüsü'nde çalışmaya gitti, mühendis-madenci mesleğini hakim. O da ciddiye bile, jimnastik yapan saflarına ve başlıkları vardı. Bu veritabanı, onun çok iyi takla büküm ve hatta bazı akrobatik hile yapmıştı sahnede ona çok yararlıdır. ordunun sonra bir süre gelecekteki aktör bile ana korumak için planlanan, yerli okul yararına çalıştı mezun almamayı öğrenmiş. Ama paralel olarak, o farklı müzik gruplarında gitar çalmaya, restoranlarda müzik ve şan eğitimi aldı. Ama sadece 1988 yılında fark ve bir icracı olarak değil oğlu için yazılı yazarın şarkının "Lucy" gibi değil. Bir yıl sonra, o Rusların binlerce şarkıcı ve idol olarak başarılı kariyerine başladı.

ilk evliliği

Oleg Mihayloviç'le İlk eşi İrina isimli Kaliningrad kız oldu. Onlar çıkmaya başladı ve onlar öğrenci iken çocuk Gazmanov henüz gebe olmasa da yakında evlendi. Irina kimyager tutar. İlk başta, genç aile Oleg veliler ile bazı sorunlar vardı. Annesi Zinayda Gazmanov, ortak dil sevgili oğlunu bulamadı. Ama bir süre sonra, iki kadın bunlardan biri kocası başka oğlu ve aile içinde barış ve uyum kurulmasını olan bir insan sevgisinden karar verdiler. 1981 yılında İrina ayrıca hukuk araya annesini çekin bir oğul doğurdu. Daha sonra eşi ve oğlu ile Gazmanov o bir müzik kariyerine başladı Moskova'ya taşındı. Ve onlar Oleg kadar iyi yaptığımız tüm çılgınca popüler gelmedi. İrina Gazmanov tur için bırakarak bu döngü fanlar, e-postalar, telefon görüşmeleri yaşayan ve boşanma davası olamazdı. aile ayrıldı. Gazmanov ne yaptı ve bir adam yapmak zorunda - gerekli hiçbir şekilde eski ailesine yapılan ve veliler arasındaki boşluk oğlu üzerinde hiçbir etkisi vardı. Eski eşler arasındaki ilişkiler sıcak ve samimi idi. bir ciddi sağlık sorunları yaşamaya başladığı Ve bu annesinin bakımda Irina Oleg yardımcı oldu.

ikinci evlilik

Marina Muraveva ikinci oldu eşi Olega Gazmanova. Çocuklar, aile, aşk - her şey onun için yeni renklerle oynamaya başladı. Marina ile aşkları hikayesi kolay değildi. O lirizm, veda, atma ve rastgele karşılaşmalar çok sayıda doluydu. Oleg Ancak, diyor, o zaman onlar zaten ayrı yaşıyordu, ilk eşi ile evli bile, marina ilgilenmeye başladı ve ilişkileri çok resmi idi. Ama en azından biçimsel olarak bir süre mesele, ama yine de evli bir adam, yorgun güzellik ve she sonra Oleg ayrılmaya karar aldı. Hatta başka bir adam evli Muraveva - rezil yaratıcısının kardeş "MMM" mali piramit - Vyacheslav Mavrodi bu evlilikte hamile kaldı. Ancak, Mavrodi hem son derece uzun ömürlü bindi ve Gazmanov eşi boşandı. Başka hiçbir şey mutlu olmak için iki yetişkin insanları engelleyemedi. Ve nihayet evlendi.

Bütün çocuklar Gazmanov

Oleg Mihayloviç üç çocuk. Firstborn - aile Gazmanov hala Kaliningrad bölgesinde yaşayan zaman Rodion oğlu, 1981 yılında sanatçı Irina ilk eşi doğurdu. İkinci Philip oğluydu. Biyolojik Philip dolandırıcılık işadamı mahkum edilir babası Vyacheslav Mavrodi, ve anne - Oleg Marina ikinci eşi. Ama Marina ilk eşi zaten Gazmanov onu karşılamak için hamile olmak ve hastaneden boşanmıştı. Oğlan, ona sevgini bakım ve soyadı verilerek, bir anne olarak bebeklikten kaldırdı. 2003 yılında, bir yıl düğün, Oleg ve Marina sonra, onlar şirin kızı Marianne vardı.

Kariyer Rodion Gazmanov

o Rodion - tüm Gazmanov en ünlü çocuklar ve çocukluktan beri Of. Yedi yaşında iken sahnede Onun ilk gerçekleşti. O bir köpek Lucy anlatan dokunaklı bir şarkı seslendirdi. Ama aynı zamanda babasının kariyerinin başlangıcı oldu, sadece Rodion yüksek noktasıydı. Daha sonra Rodion sıklıkla Papa ile birlikte şarkı söyledi, ancak eski, tercih iş platformu haline geldi. O kadar uzun zaman önce televizyon programında "Ses" ya da "kıl payı" katılan, örneğin, sahneye dönmek girişiminde başladı değildi çünkü yaratıcılık için susuzluk, görünüşe göre, kalmıştır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.