Entelektüel gelişimiAstroloji

Kadınlarda Kanser Black Moon: güneş işaretleri üzerinde karakteristik etkisi

Moon doğum haritasındaki çok önemli bir kişi. Onlar erkeklerden daha duygusal olduklarından Earth uydu, kadınlar üzerinde güçlü bir etkisi vardır. Siyah kadınlarda Kanser Ay yanı sıra Zodyak'ın diğer işaretler açısından önemi insanlığın güzel yarısının karakterinin bazı özelliklerini anlamak için yardımcı olur. Astrolojik tahminler siyah ayın olumsuz etkilerini önlemeye yardımcı olabilir.

Kanser Ay Darbe

Bu Burç bir ev olarak gezegendir - tam burada bir gökcisminin tüm özelliklerini ortaya çıkardı. Kanser Moon ile kadınlar, aile, arkadaş ve akrabaları için özel bir cazibe vardır. Bunlar sevdiklerinin bakımı bütün hayatlarını ayırmaya hazırız.

Belirli bir duygunun sorumludur kadınlarda Kanser Ay, arzu hatta yabancılara yardım etmek. Bu bayanlar, misafirperver ve neşeli kocalarını ve çocuklarını seviyorum. Kanser ayın altında doğmuş adil seks için ayrıcalığı, zayıf insanların ev, destek ve koruma sağlamaktır.

kadınlar bahşeden ve negatif karakter özellikleri Yengeç Ay'ın olumlu niteliklerine ek olarak. Bu etkisi neden olduğu , sulu işareti zodyakın. Kanser depresyon, authoritativeness eğilimli belli erişilemezlik bir bayan verir. kavgacı Aysal Kanser temsilcilerinin birçoğu, çok fazla kişiye dikkat yanı kıskanç ve kaprisli olarak öyle değil.

Kadınlarda Kanser Black Moon

kendi içinde Lilith (siyah ayın ikinci isim) insan acı ve ıstırap, tehlike hayatında tanıtan bir negatif semboldür. İşte kişiliğin tüm çirkin yönlerini açmak: meyil hile, kendi amaçları için saldırganlığı insanları manipüle yeteneği.

Zodyak'ın bir su işareti olarak siyah Ay'ın gerçekleştiği bir zamanda doğmuş kadınlar, yalnızlık ve sığınak için sonsuz arama mahkumdur - onlar için ve sevgi bekliyor yeri. Genellikle bu bayanlar çoğu zaman seçilmiş kişiyle ruhların ilişkiyi hissederek, evlenip boşanma. Onlar sürekli orada, nerede gerçekten gerekli dışarı almaya çalışırken, kendini uzlaşmaya bulamıyorum.

Kadınlarda Kanser Black Moon sevgili insanları ihanet yapar - ebeveynler, çocuklar, sevdiklerimi. Burada anne içgüdüsü, özellikle, ay Kanser geliştirilen yerinden ve kadın çocuklarına sorumlu hissetmez. Bazı kadınlar oldukça zıt onlara zarar istemeyen ederken, çocuklarını bırakarak "gugukkuşları" haline fakat - bu kadınlar onlarsız, çocuklar daha kolay olacağını düşünüyorum.

Kadınlarda Kanser Black Moon. Güneş işaretleri ile uyumludur

annelik, sevecen, karşılıklı yardım için arzu - Beyaz Ay karakterinin olumlu, yapıcı nitelikleri bir kişinin açılır. Ne Lilith hakkında söylenebilir - o insanları anlamak ve kabul etmek kişilik acılık, sabırsızlık, yetersizlik bahşeder. Kara Ay - Bir kişinin ahlaki ve etik standartlar vazgeçmek neden olumsuz ay,. Bazı durumlarda, dünyanın etkisini en aza indirmek için yönetir ve bazen etkisi yıkıcı sonuçlara yol açar - serserilik, suç.

burçlara burçları ile birlikte, Lilith'in her olumsuz özellikleri güçlendirmektedir. Gezegen sürekli koğuşta yaşanıyor. Durumun gelecek 9 yıl, bir dönemde, çirkin şeyler yapmaya zorluyor. Ancak, yol kendini Lilith kendi başına tamamen bağlıdır güçlü darbe sırasında bir kadını yol açacaktır.

diğerinde Kara Ay Zodyak burçları kadınlarda

Ay ya azalır ya da artar etkisinin güneş Burç etkisi altında. Lilith 9 ay yaklaşık her burçta olduğunu.

Ne takımyıldızı siyah ayın kuvvete dayanmak mümkün değildir. En derin, en cüretkar karakter özellikleri kadınları ortaya koymaktadır. Göksel gövde ve belirli bir konumda olduğu gibi, bu koğuş, özveri, kendine güven ve kendine yeterlilik verir de fayda getirir.

Koç Lilith

Kaba, saldırgan, saldırgan kadın. şehvet aceleci ve düşünülmeden eylemleri yapar. Onu ona ya da yaşıtları ile çalışmak için bir adam baştan çıkarın. onlarla karşı karşıya, o kendini kontrol edemez.

Boğa Lilith

kadın para ve mücevher için özel bir tutkusu vardı. Onlara yanındaki "bryuliki" için ruhunu vermeye hazır olduğunu çok seviyor. Böyle bir bayan için günaha - Bir şüpheli zevk dalliance.

İkizler burcundaki Kara Ay

Aşırı konuşkan, yüzeysel bir kadın. Onun sinirlilik, huzursuzluk ve yararsız dolandırıcılık bazen başkalarını rahatsız. Biz kendini kontrol etmeyi öğrenmelidir. İşte günaha dedikodu arzu, arkalarında insanların arkadaş ve akrabaları konuşmak.

Kanserde Lilith

Ruh hali gezegenimizin tam da bu servislerinde ile karakterize edilir. Kara Ay onlar çekici ve ilginç erkek, birçok diyoruz cadılar (- kadın-Akrep bu büyük bir örnek) vardır, bayanlar belli gizemini, çekicilik verir. Kanser Ay (Lilith) güçlü, bağımsız kişiliğinin oluşumunu, dolayısıyla eğilimli teşvik insanlar tarafından manipülasyon. Temptations: tutku, megalomania, arzu her şeyi hakim.

Leo Black Moon

Noel süslemeleri gibi parlak, Lilith etkisi altında dişi aslan yönetilemez hale gelir. Kendinibeğenmiş, kibirli kişi, etrafındaki kimseyi göremiyorum. nüfuzlu müşterilerin eski, aile, anne veya çocuklarla kavga edebilir "atıl" negatif karakter özellikleri gelişimini tetikler.

Başak'ta Lilith

Petty, kuru ve bilgiç bayan, dolandırıcılık eğilimli. Onun tediousness kadın hayatında potansiyel ortakları uzakta iter. meslektaşları ve yetkililer olabilir olumsuz hareket içine Provoke.

Terazi Kara Ay

kendi yeteneklerine belirsizlik bazı önemli yaşam konularında kararsız bir kadını yapar. Ancak, bir zararı olmaz - Lilith etkisi altında bir kadın hedefe "başları üzerinde" gidiş güvenen olabilir. Burada günaha sevgilisi ile iletişimin rolüdür.

Akrep Lilith

Kadın susuz tutku, heyecan. Yaramaz, cazibesi, onun için bir susuzluk vardır gizli ve büyülü bilgi. o öneri karşı daha duyarlı olduğu için o, aşırı sekterler ve okültistlerin iletişim kaçınması lazım.

Yay Kara Ay

, Öngörülemeyen Maceraperest çirkin tezahürü eğilimli. O, fikri dahilerinden, zengin sponsorlar ile ilişkilerde dikkatli olmalıdır aksi takdirde onun yolunda her şeyi yok eden gizli negatif dışarı kıracak.

Oğlak Lilith

Soğuk ulaşılmaz ve rasyonel kişi, genellikle kapalı ve çok utangaç (örnek olarak - bir kadın Kanser). Oğlak Ay hassasiyetini göstermesine izin vermez, duygusal azaltır. Oğlak ayın ve etkisi altında kadın siyah kollarına istenen basınç ile istenilen elde etmektedir. Yani böyle bir bayan şantaj ve tehditler hedefe ulaşmak için de kullanılabilir olduğunu. kardeşi, baba aşığı - bu çirkin erkek arkadaş davranabilir olumsuzluk uyanış Provoke.

Kova Kara Ay

Kadın ahlaki normları ihmal. Onun için, hiçbir şey kutsaldır, o ona yakın olanlar ihanet edebiliyor. Sorumsuz, bu güvenerek asla. Onun akrabaları ve arkadaşları da ona doğru güvenen eğer bayan için günaha özellikle yüksek olacaktır.

Balık'ta Lilith

histeri sık nöbetleri eğilimli Kadın,. O, basit bir durum trajediyi yapar sık sık gelen, çatışmalı abartmaya seviyorum. Başkalarının kişisel yaşamlarında özellikle ilgi bilginin sırrı olma eğilimindedir. bayanlar için Temptation, Siyah Moon ve Balık himayesi altında doğmuş, hukuk tuzağa da bir şey elde etme olasılığını göz önünde.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.