HobiDikiş

Örgü patik kanca: başlayanlar needlewomen basit usta sınıf için

Kendi elleri ile yaptıkları Sıcak, yumuşak ve rahat patik, bebek bacaklarını sıcak emin olun. Bu hipotermi kırıntıları önlenmesi, doğumdan itibaren kullanılan ilk ayakkabısı. Pratik - En önemlisi rahat ve güzel ve olduğunu. Bu yazıda örgü bahsedeceğiz patik başlayanlar için tığ. Atölyemizde bile deneyimsiz bir dikişçi işleyebilir terlik imalatı ile bu nedenle basit ve. Çalışma oldukça hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilir. Başlarken!

(Yeni başlayanlar için) Örme Tığ patik: Master Class

Bu ajur eşyalarının imalatı için iki renkte bir kanca sayısını 2.5 ve iplik hazırlamak için gereken - turkuaz ve beyaz. Biz "Pehorka" nin çocuk çizgi kullanılır. Arzu edilen bir şekilde, yün ve akrilik oluşan bir iplik. Tığ patik Bebek taban ile 'ın başlangıç. Kural olarak, hemen hemen tüm ayakkabı tabandan kırıntısı için yapılır. aşağıdaki gibi Yani, ilk üç sıra, biz kaynayacak. İlk beş dikiş hatlı (aksi - VP) ve üç döngü geçmektedir. Dördüncü olarak - sc (İsviçre) ile beş sütun yerine getirir. Aşağıdaki döngüde bir CH örme. İşletim dokuz kez daha tekrarlayın. Geçen içinde - altı yapmak için sc ile barlar. Şimdi bizim örgü ters çevirin ve on CH yapıyor olduğu şema üzerinde çalışmalarımız devam ediyor. Bir dizi tamamlama bir sütun bağlayan son CAP Asansörde. Burada bunu boş almalısınız.

Yenidoğan için Örgü yegane patikler

İkinci sıra üç VP ile başlar ve daha sonra ilk kaldırma döngü sc ile sütun örme. tek tek - aşağıdaki altı döngü içinde daha sonra on iki CH yerine getirir. tüm döngüler provyazyvaniya çok dikkatli olun. Bunlardan sayar. Bir sonraki altı döngü iki CH olun. Çevirin ve örgü düzeni devam edin. bağlantı döngüler ikinci satır tamamlayın. Burada olması gereken budur (bkz. Fotoğraf). Üçüncü sıra: provyazyvaniya üç kaldırma döngüler birincisinde sc ve daha sonra başka bir ile bir sütun yaptıktan sonra - bir sonraki taban döngü. CH, iki, daha sonra bir CH: şemaya göre devam edin. Bu elemanı dört kez daha tekrarlayın. Sonra on döngüler tekrar sc ve "iki MV biri CH" altı kez tekrarlayın yapmak. sc ile bir on sütun Örgü. Tüm Üçüncü sıra hazırdır. onun uç için beyaz iplik almak ve bağlantı çubuğunu izleyin. Burada olması gereken budur.

Örgü patik başlayanlar için tığ: "tamponlar" ürünlerini yürütmek

Kanca arka duvar sekmeleri için getirilmelidir dördüncü satır, sc olmadan beyaz iplik, sütun yapılmaktadır. bağlantı döngü - her zamanki gibi seri tamamlanıyor. sc olmadan başka kucak çubuklarını tamamlayarak şemasını tekrarlayın. provyazyvaniya beşinci serisi mavisi ipliği bağlayan onun döngü bitecek sonra. Şimdi örgü "düğmeleri" geçin. Altıncı satır ikinin VIlar ile başlar. Örgü elemanı bir, iki yarım CH ve bir hava döngü yaptırın. EP atlama bir baz (tamamlanmamış) ile üç CH 'tan oluşan, "çıkıntılar" sağlayabilir. Bir VP taşımanın bu topuzlar dizi, Örgü. Sen elemanın üst kanca tanıtan, sütun bağlayan bir dizi tamamlamalıdır. Yedinci satır bağlamadan döngü kapatma altıncı gibi performans ve iplik kesme.

çalışmalarının son aşaması: örme "ayak parmağı" terlik

beyaz bir iplikçik almak ve ilk döngü gerçekleştirmektedir. ( "Darbe" için geri) döngü içinde kanca girin orta patik unutmayın. Birincil döngü çekme. iki Vis oluşan provyazyvaem "yumrular" ve (tamamlanmamış) HF aynı miktarda aşağıdaki gibi başka kroşe patik adımları. döngünün bir sonraki elemanın üç adet yarım CH yerine getirir. On dört toplam tür "düğmeler" yapılması. Bundan sonra provyazyvaem iki VP, ürün değiştiren ve "darbe" terimi, iki yarım CH çekilen ilk ve bir sonraki uygulamaya devam - üç. Bu unsurların arasında bir VP gerçekleştirmek için unutmayın. Genel olarak, yedi elemanları yapmalıdır. Daha sonra, her iki tarafta da konilerin tepelerini tespit edilirken, bir bağlantı sütun olun. Ayak neredeyse hazır. Şimdi iki bitmemiş SN "yumrular" ve OTP aynı sayıda ve "bacak" aşırı sütunlu üyesi kancaya tanıtan üç CH sonra başka yapıyoruz. Yine önceki gibi aynı şekilde kanca sokulması, bir AP ve "darbe" gerçekleştirir. üstte "düğmeleri" nin provyazyvaem sayısından sonra. başlatıldığında örme düzeni ile kıyas yoluyla, yedinci satır bitirin. Aynı şekilde iki tane daha dizi yürütmek. mavi iplik kullanarak, son bağlantı döngü kapatır. Yani neredeyse bizim örgü patik kanca tamamlamış hepsi bu. acemi iğne kadınlar, umut için, ana sınıfı çok zor görünmüyordu. Şimdi yalnızca ajur kemeri yok. Bu temel: Şema bir CH + üç Vis. Bir önceki sıranın her bir sonraki döngüde Provyazyvayutsya sütunlar. Eh, hepsi biz böyle bir güzellik açık olduğundan! benzer bir şekilde, birinci ve ikinci patik üretmek ile. eserlerinde İyi şanslar!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.