Bilgisayarlarİşletim sistemleri

Nerede kontrol paneli "10 windose" ve nasıl açacağını?

Kuşkusuz, Windows işletim sistemlerinin her kullanıcı standart biliyoruz kontrol paneli tüm sistemi yapılandırmak için en önemli araçlardan çoğunluğunu içerir. Hepsi değil, ancak, kontrol paneli "10 windose" gibi bulunduğu net bir fikre sahip. bakış birkaç temel noktaları ile konuya bakalım.

Nerede Denetim Masası "10 windose"?

Aslında, bileşen kendisi bazı spesifik bir amacı değildir ve en çok "ekzeshny" çalıştırılabilir. Ancak ayar sorumludur onun ek türleri, Windows kök dizininde değildir ve diğer dizinleri (örneğin, Politika Tanımlar vb WinSxS). kendileri dışında ilgili dosyaları, .adml veya .admx uzantılı ControlPanel gibi isimler var.

Ancak, bilgisayar teknolojisinin bir orman. , Bakalım Başlamak için nerede o kolay erişim açısından kontrol paneli "10 windose". Bu durumda, bunun çalıştırılabilir dosya için arama adımlarını atlayarak arama yapılmasına izin en temel yöntemlerini tanımlar.

olduğu gibi "10 windose" ana menü üzerinden kontrol paneline kolay yolu bulmak için?

Istenilen paneline erişmek için en kolay yolu yeni çıktı "Başlat" menüsü olduğuna inanılmaktadır.

Bu uygulamanın bölümünü kullanın ve sonra standart Windows menüsüne gitmek gerekir. Kontrol Paneli doğrudan bir bağlantı vardır yerdir.

tuşları ve listelerin bir kombinasyonunu kullanarak

biraz farklı çözülebilir - denetim masasına gidip nasıl: O bağlantılı soru "10 windose" inanılmaktadır. Bunu yapmak için, aynı "Başlat" menüsünde arama motoru en az bulunmaktadır.

Ancak, çok daha kolay yapabilir. Bunu yapmak için, sistem bir klavye kısayolu Win kullanımını gerektirir + X, bir liste sunan bir yolculuktan sonra hangi sistem ayarları tüm ana unsurları içinde. açıkça görüldüğü gibi, basit bir şekilde tam erişime sahip listeden kontrol panelinin bölümünü seçin.

komut satırı aracılığıyla giriş

Prensip olarak, ve hepsi bu değil. "Clave" (klavye) aracılığıyla sadece çalışmak ister ve fare herhangi bir oynama tanımaz çok en gelişmiş kullanıcılar için, (cmd özel komuta kontrol, giriş veya menü "Run» (Win + R) veya komut satırı aracılığıyla kullanılması tavsiye olabilir ). Prensip olarak, fazla bir fark yoktur.

Daha fazla bilgi için,

Genel olarak, ne olursa olsun "on" güncel versiyonunun, kontrol paneli "10 windose" nerede sorusu biri bile evrensel bir çözüm, diyebilirsiniz, oldukça basittir ve. Bu arada, diğer tüm sistemlerin bu "on" farklı değildir.

Başka bir şey kontrol paneli kendisi farklı anlamlar olmasıdır. Eğer "ekspishke" seçenekler panelini karşılaştırırsanız Örneğin, "Yedi" ve "on", kurulum, vb, kendi konumu, seçenekler bölümlerin adlarında bir çok tutarsızlık bulabilirsiniz

Başka bir gerçeği eklemek kalır. onlar yerinde söylediği gibi aslında Denetim Masası'ndaki mevcut bazı özel parametreler, erişim elde edilebilir. Örneğin, grup politikaları parametrelerini değiştirerek, gpedit.msc komutu aracılığıyla erişilen değiştirmeye erişmek edilebilir monitör ayarları aracılığıyla ve grafik hızlandırıcı masaüstünde boş alan sağ tıklayın. Ve hepsi bu değil. Ancak, çok kontrol paneli (program ve bileşenlerinin özellikle bölümü) Böyle bir madde, çok fazla açıklama gerektirir, çünkü ayrı ayrı dikkate alınması gerekir.

Bizim durumumuzda bunun görünür mümkün ve confine olduğunu Denetim Masası erişimi anlamına geliyordu. Şüphesiz herhangi bir kullanıcı (hatta bir giriş seviyesi eğitimi) zaten sistem elemana bir erişim nasıl anladım etti. Kontrol panelini kullanın ve mutlaka bazı özel ayarlara erişmek için çoktan net hale geliyor daha anlayışlı kullanıcılar için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.