SeyahatSeyahat İpuçları

Nerede bir tatil geçirmek için? Almanya'da Festivaller ve sergiler

Almanya - harika bir ülke, halkı mükemmel eğlendirmek mümkün böylece gayretli ve çalışkan ve vardır. Almanya'nın diğer birçok ülkenin sakinleri arasında talep edilir nedeni budur. Burada, eğlence yılın herhangi bir zamanda ve herhangi havalarda her mevsim yoktur. Peki, ne görmeye ve nereye gitmek?

Almanya'da Popüler sergiler: ilginç ve bilgilendirici

Almanya'da, kitle her yıl çeşitli konularda yerel, Avrupa ve uluslararası sergiler düzenlenmektedir. Birisi birinin belirli bir faaliyet alanı hakkında daha fazla bilgi edinmek ve yararlı temaslarda bulunmak üzere sadece gider, muhteşem bir tatil ile çalışmalarını birleştirerek, bir iş gezisi gönderildim. 2013 yılında, özellikle ülkeye verdiği bütün turistler ve ziyaretçiler ilgi değil sadece ilgili uzmanların dar alanlar olacaktır aşağıdaki özel sergiler, tutma, aynı zamanda duyurulmuş:
• Offenburg bölgesel şarap sergi;
• Günümüzde ve Fridirihskhafene içinde geçmişin aracın Sergi;
• Et endüstrisinin sergi - özellikle imalat ve paketleme, Frankfurt;
• Köln'de ahşap sanayinde başarılarının sergi;
• Uluslararası Boat Show, Hamburg tekne gösterisi tutan;
• cenaze hizmetleri ürünleri ve Dresden ilgili makinelerin sergisi.
İlgilendiğiniz bu ve benzeri sektörlerde ise, kalabalık uluslararası sergiler havayolu olduğu gibi önceden bilet satın almak için gereklidir ve sergiler onlar meşgul ve fiyatlar daha pahalı olacaktır mevsime olarak, otel rezervasyonu bakmak bilet siparişi verirken ek olarak, bu önemlidir.
Almanya'da Tatiller: alışılmadık bir şey seçin
Almanya'da düzenlenen Geleneksel Oktoberfest bira festivali, zaten oldukça yaygın hale geldi ve siz bunu bir kere oldum, sen başka bir şey bakmak isteyeceksiniz. Almanya'da yaşayanlar tatil çok düşkün ve çeşitli vesilelerle düzenleyin.
• Polis Günü - çocuk ve yetişkinler için ilginç bir tatil. Bu gün, otomobil ve motosikletler binmek istiyorum polis, işlerini hakkında konuşmak ve genellikle bir açık hava sergisi düzenleyecek: örneğin, sahte banknotların sergi daima ilgi çekmiştir. polisin çalışmasıyla tanıyın birçok ziyaretçilere ilginç.
• gökdelenlerin Günü - bir daha eğlence. Kural olarak, gökdelenler - ofis binaları ve sadece onlara gitmez. Bu arada pek çok böyle bir yükseklikten şehri görmek gökdelenler hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum. Frankfurt gökdelenler Bayramı herhangi gökdelen ziyaret etmek isteyen herkesi tanır.
• Hamburg Limanı Günü iki gün izin kutladı ve bu gerçek bir manzara olduğunu edilir: gemi ve tekneler limana dünyanın her yerinden geliyor. Kutlayın ve şehrin denizciler ve sakinleri ve ziyaretçiler. Bu uçak kaptanları yolcu tatil ve renkli dekore teknelerin tüm güzelliği de bakabilirsiniz böylece limanın toprakları üzerinden uçağını yapmak için talimat o kadar büyük kutlama var.
• Münih yakınlarındaki Knight'ın turnuvası, kale Kaltenberg düzenlenen, Orta Çağ'ın taraftarların kitleleri kendine çekiyor. İşte dublör mücadele eden ve tüm eylem olarak gerçeğe mümkün olduğunca yakın, bu nedenle duygu eksikliğinin. Kostümler ve ekipmanları daha önce baktım aynen yapılır. Küçük bir Pazar yerinde ortaçağ düzenleri ve teknolojiler aracılığıyla kürk, demir, Deriden yapılmış şeyler satın alabilirsiniz.
Böylece, Almanya'da her zaman yapacak bir şey ve nerede uzun süre yolculuk hafızasında kaldı ve memnun arkadaş böylece gitmek yoktur. tatil, sergiler ve Aktiviteler seçin: Eğer sıkılmak asla.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.