IlişkilerEvlilik

Omsk Merkez kayıt ofisi: düğün için en iyi yer

Düğün - aşık iki insanın hayatlarında en ciddi olay ve evlilik kaydı yeni bir ailenin resmi oluşturulmasında kilit andır. kayıt kuruluşuna başvuruda nedeniyle düğüm isteyen büyük kuyruğa ilerlemek için en iyisidir. Çok sık tescil tarihinden birkaç ay önce yapılmalıdır.

Merkez kayıt ofisi Omsk benimsenmesi, evlilik ve iptali, doğum kayıtlarına bir dizi hizmet sunan babalık, (Form belgenin yasallığı konusunda bilgi doldurulması) adının değiştirilmesi, ölüm, apostil medeni hal hareket ve diğerleri değiştirilmesini.

Nerede Omsk evlenmek en iyisidir?

Omsk iki yıl içinde Orta kayıt ofisi iki yıldır süren yenileme çalışmaları sonrasında yeni evliler sürer. Binanın Onarımı 36000000 ruble bölgesel bütçesine mal olan iç ve dış dahil.

eskisi gibi Güncelleme sicil dairesi şimdi, tek bir büyük oda, değil ikiye eşleri kabul eder. evlilik tescili için büyük salonda davetlilere seksen sandalye kurdu. Toplam oda aynı zamanda yüz kişi de tanımlamak için tasarlanmıştır. Yakın saray tarzında yapılmış balayı odası vardır.

Omsk Günü Merkez kayıt ofisi yirmi çiftlerine kaydeder. Buna ek olarak, burada hizmet dosyasının bulunduğu tek pencere açıldı. Tek bir müşteriyi aldıktan az yarım saat sürer iken.

evliler tüm personel ve kayıt iş yükü çok büyük değilken İstatistiklere göre, 1113 saat ile en iyi evlenirler. Kışın, kayıt için iyi bir zaman - bir akşam yemeği ve prosedürün süresi yaz aylarında daha genellikle uzundur. Temelde, sadece yaz için zirve düğün nedeniyle.

Merkezi Kayıt Bürosu operasyon modu

Yasaya göre, evlilik katılım süreci devlet görevi tabidir. Bu kayıt için geçerli zaman çift yaklaşık 350 ruble ödemek zorunda olduğu anlamına gelir. ödedikleri ve Omsk Merkezi Kayıt Ofisine sunulan hizmet için makbuz empoze kayıt işlemleri için başvurunun zamanında.

Omsk Merkezi Kayıt Bürosu programlayın
haftanın günü Çalışma gününün başlangıcı saat sonra mola
Pazartesi-Cumartesi 08:30 17:45 13: 00-14: 00
Perşembe 08:30 16:30 13: 00-14: 00
Pazar çalışmıyor

Orta kayıt ofisi, Omsk, adres: İrtiş Embankment, 9. Kapımız balayı kayıt için beklemek mutlu, açık!

Yorumlar Balayı çifti Omsk

Genç ailelerin en değerlendirmeleri göre, Merkezi Kayıt Bürosu gerçekten evlenmek isteyen aşırı yüklü, ancak devlet kurumları çalışmalarına genel izlenim bozulmaz. Personel anlayış, her zaman çıkmaz bir çıkış yolu bulmak, kibar. gelin ve damatların göre, memur rağmen, kayıt prosedürü vakur ve dokunaklı. evlilik kayıt sırasında ziyaretçiler kitabın kolaylık sağlamak için Devlet hizmetlerinin web sitesi aracılığıyla mümkündür. Birçok süreç, önde gelen ve salonda atmosfer tarafından karşılanır.

isteyen tüm Merkezi Kayıt Kuruluşu (Omsk) bekleyerek sendika yetkilisi mühür. Fotoğraf gelin ve damat, izin düğün sürecini filme yapıyoruz - de.

Yeni evliler göre, çalışanın töreni çift evlilik oyun belirli müziğin sürecinde olması tercih ederse, karşılamak için gidiyoruz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.