Sanat ve EğlenceFilmler

Simone Signoret (Simone Signoret): aktris filmografi ve kişisel yaşam (Fotoğraflar)

Simone Signoret (tam adı Simon-Henriette-Charlotte Kaminker), Fransız aktris tiyatro ve sinemanın, Almanya'nın Wiesbaden kentinde Mart 25, 1921 doğdu. Onun iyi bir eğitim almış Paris, büyüdü. Nazi işgali başında o aktörlerin dolaşıp topluluğu katıldı ve o zamandan beri hayatı ayrılmaz sanatla bağlantılı olmuştur.

ilk rol

O yönetmen Ivom Allegre evliydi İkinci Dünya Savaşı, Simone Signoret, filmdeki ilk büyük rol oynamıştır Sonra "şafak iblisler," kocası tarafından düzenledi. Bu filmden önce aktris düşük bütçeli filmlerde yer aldı. aktör bir önemli başarı Simone Signoret o ana karakteri, neşeli fahişe Leocadio oynadığı Maksa Ofyulsa "Carousel", yönettiği filmde rolünü üstlenebilir. arsa toplumun farklı kesimlerinden gelen çevresinde birkaç karakteri döner, evli bir kadın ve kocası, hizmetçi ve oğlu, bir asker, kolay erdem, deneyimsiz kız, aktris ve şairin sofistike bayan. Bütün bu insanlar dansların kasırga tür tarafından alınacağı, sırayla her karakter, bir önceki ortağı aşık kesiliyor sonra onunla bir sonraki geçmeden duygusu ve böylece sonsuza üzerinde.

"Altın Kask"

1952 yılında Simone Signoret, fotoğraflar hangi zaten Avrupa gazetelerinde görünmeye başladı Jacques Becker yönettiği gangster filmi "Altın Kask" başka fahişeyi (Marie) oynadı. Başka bir ana rol oyuncusu oldu. Marie, kafasına Altın Kask üzerindeki altın saçlı gür paspas için lakaplı Joinville sessizce yaşayan ve şehir çete lideri Feliks Leka ve onun suç ortağı birkaç geliyor arkadaşı Roland ile toplanır. Sonra, dans-kulüp eski çete üyesi düzeltme şekilde durdu ve ceza aktivitesinde daha katılmaz George Manda görünür. Ona ve Marie flaş karşılıklı sevgi arasında hızla etrafında her şeyi yok yıkıcı tutku geçti.

Gerilim

1955 yılında filme Henri-Zhorzh Kluzo yönettiği film "Şeytan," ana rolü, gerilim türünün çalışan bir oyuncu Simonoy Sinore olarak ününü pekiştirdi. Zalim metresi ve ihtiyatlı müdürü Michel Delasalya Christina Delasal, okulun meşru sahibinin kocası oynamıştır. Nicole - Sözde cariye müdürü - eşinin elle iddia edilen ölmeliydim Buna göre, onunla bir anlaşma yapmıştır ve canavarca bir planı hazırladı. Ölü adam daha sonra şok Christine önünde yükseldi ve o hemen öldü Kalp krizi. Amaç Delasal ait bir okul ve diğer mülkiyet, hain kocası tarafından miras kaldı, sağlandı. Ancak hikaye burada bitmiyor.

İlk "Oscar"

1959 yılında, Birleşik Krallık film stüdyolarından biri ana karakteri Alice Eysdzhil adında güzel orta yaşlı bayan oynadığı Jack Clayton Simone Signoret yönettiği "Way Up" çekildi. Bu rol için, aktris "Oscar" idi en önemlileri birkaç prestijli ödül aldı. Bu ödül En İyi Kadın Oyuncu Simone verildi. resim hikayenin akışı içinde bir çok tuhaf biçimde iç içe geçiyor birkaç insan yazgıları, bazı katılımcıların delighting ve başkalarına keder getiren anlatıyor. filmin sonunda Alice bir trafik kazasında ölür ve onun ölümü bu karmaşık hikayenin doğal bir bitiş olur.

aktris ana rolü

"Ünlü aşk hikayesi" filmi Michel BOIRON Fransız asalet hayatı hakkında söylemek dört kısa öykü oluşur yönettiği 1961 yılında düzenledi. Simone Signoret onun karakteri, asil bir Parisli Zhenni De Lacour, başka bir kadınla evlenerek onun genç sevgilisi tutmak için suç işlemeye karar ikinci romanı önemli bir rol oynamıştır. O yaşlı eczacıyı rüşvet ve genç bir adam sülfürik asit karşısında sıçrayan. değil elde onların yaşlanma Lacour amacı, sadece suç soruşturmasını başlatan şüpheleri Komiser Massa, uyandırdı. Ve Jenny şarap o kaçmaya çalışıyordu anlaşıldı ve at arabasıyla tekerlekleri altında öldüğünde.

başlık rol Simonoy Sinore sonraki filmi "Delilerin Gemi" 1965 yılında Stenli Kramerom yönettiği çekildi. Açık okyanus gemisi Bremerhaven Alman şehri almak zorunda yüzlerce insanı toplandı. Simone Signoret karakteri - İspanyol Kontes uyuşturucu bağımlıları, o hapis sahiptir. Onun geminin doktoru Vilgelm Shuman aşık. Orta yaşlı bir doktor bu aşk sürecek fark eder, o kötü kalbi vardı ve onun günleri sayılı. iki yaşlı insanlar arasında karşılıklı sevgi onlara hayatta hem son neşe veriyor. Yakında gemi limana Kontes polis tutuklama ulaşır ve o zaman Wilhelm bırakır. Doktor kamarasına döndü ve kalbi birkaç dakika sonra durdu.

kimin filmografi yaklaşık 50 tablosu yer alıyor Simone Signoret, Fransız sinemasının parlak yıldızlarından biridir.

Kişisel yaşam

aktris Simone Signoret Kişisel yaşam sette fırtınalı romances bilinmemektedir. aktris iki defa evlendi ilk kocasının yönetmeni Iv Allegre oldu. çift sonradan aynı zamanda bir oyuncu haline geldi Catherine doğdu bir kızı vardı 1946 16 Nisan 1949 1944 yılından birlikte yaşamış.

Ağustos 1949 yılında restoranda Nice "Altın Güvercin" teras ünlü aktris Simone Signoret ve müzikhol Iv Montan yükselen yıldızı bir araya geldi. Bir kaç gün sonra Simon, ev kocam döndü ve ben Montana ile yaptığı görüşmenin izlenimlerini paylaştı. Hem bu onların evli hayat biter ortaya çıktı. Bunlar üç yıllık Catherine zarar etmemek için, boşanma beklemeye karar verdi.

Simon sonradan Yves Montana gitti ve Aralık 1951 yılında evlendiler. Simone sürekli sevgili kocası yakın olmak istedim, o bile filmde rol reddetme başladı. Ve bir süre sonra, Iv Montan ve Simone Signoret evli bir çift aileleri Arthur Miller ve Marilyn Monroe ile arkadaş oldu. Onlar yolculuk, birlikte hafta sonları geçirdi. Sonunda, Marilyn ve Montand arasındaki ilişkileri başlar. Bu Simone için bir çile, ama o üzerinde izin vermemeye çalıştı. Bir kez, aktris başka görüşme sırasında şunları söyledi: "Bir Marilyn karşı koyabilir en az bir adamı tanıyor musunuz?"

aslında o bırakmadı gerçi Iv Montan yakında döndü. Birkaç Eylül 1985 yılında aktris ölümüne kadar birlikte yaşadı. Simone Signoret, ölüm kimin nedeni - Père Lachaise Paris mezarlıkta gömülü kanseri.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.