FormasyonOkullar ve üniversiteler

Ne ekonomik üniversite seçilir? Ekonomik Üniversiteler gözden

belki de hayal prestijli Rus Milli Ekonomi Üniversitesi'nde elde edilebilir eğitim, günü, her saniye mezunu. Bu yönü şu anda çok popüler. hayatın modern bir şekilde Ekonomistler devlet işletmelerinde ve özel gereklidir. İstatistiklere göre, üniversite mezunu% 99 yüksek ücretli bir iş yapılmaktadır. Geçer not, ekonomik uzmanlık yükseği üzerinde. Yarışma yeterince de büyüktür. Tabii ki, bir bütçe Ekonomi Üniversitesi'ne kayıt için, çok iyi sınavları geçmek ve bir olması gerekir yüksek puanı sertifikasını. Herhangi bir nedenle, serbest eğitim başarısız olan herkes, bir sözleşmeye dayalı olarak girmek için önerilmiştir. yapmak için bu yıl için sabit bir tutar ödemek gerekecektir.

Rusya Federasyonu sınırları boyunca yüksek ekonomistler hazırlamak üniversitelerin bir çok olduğunu. en prestijli üniversitelerinden bakalım.

MSU

1755 yılında ilk defa başvuru sahiplerine kapılarını Lomonosov Üniversitesi açıldı. Kanun, Tıp ve Felsefe: operasyonların başında sadece üç fakülte vardı. Sadece 1941 yılında eklenen Ekonomik eğilim eğitim standart olmayan bir yaklaşıma dayanmaktadır yaratıcı ve analitik düşünme teşvik etti. Devlet Üniversitesi yabancı ortaklar bir yeri vardır. Bu nedenle, öğrencilerin Avrupa ülkelerinde eğitim için gönderilir. Sen akademik başarı olması gerekir ve mükemmel İngilizce biliyorum. Bu kurum sadece Rusya'da değil lider değil, aynı zamanda son derece dünya çapında değer verilmektedir.

MGIMO

Moskova'da uluslararası bir profil uzmanları hazırlanması konusunda uzmanlaşmış başka önemli üniversite var. öğretim üyesi yüksek nitelikli. öğrencilerin bilimin eğitim doktorları, doçent, bilimlerin adayları geçirirler. Üniversite 68 bölüm ve 7 fakülte vardır. Ekonomi mezunları Rusya'da değil, aynı zamanda yurt dışında sadece çalışabilir. Ana alanları ile paralel olarak ek diller için çalışılmaktadır. Üniversite şu anda bir çok düzeyli eğitim sistemini uyguluyor. lisans öğrencileri 4 yıl çalışma günü, sonunda onlar alabilirsiniz master derecesi.

SEÇ

Ekonomi Yüksek Okulu - Genç kurum. 1992 yılında, 24 yıl önce kurulmuş oldu Ekonomi Üniversitesi Lisans ve Master seviyesinin hazırlar. Eğitim bizzat ve gıyaben hem mümkündür. Aday öğrenciler girmeden önce hazırlık kursları olmak için teşvik edilir. devlet tarafından finanse yerleri ve ücretli vardır. Eğitim stipend iyi sonuçlar için öğrenciler. Yerleşik olmayan pansiyon, yaklaşık $ 22 yılda maliyeti. Bu Hollanda, İngiltere, Fransa ve Almanya'da bulunan 10 ortağı üniversite bulunmaktadır. Ekonomi Yüksek Okulu devlet lisansı ve akreditasyon 4 seviyesini gördü.

SPbGEU

Ekonomi Petersburg Üniversitesi yüksek öğretim devlet kurumudur. Üç üniversite birleştirerek 2012 yılında oluşturuldu. Şu anda, Rusya konusunda uzmanlaşmış büyük ajanslarından biridir ekonomik eğitim. Her yıl 20.000'den fazla öğrenci alındı. Bütün öğretmenler gelişmiş dereceleri var. İktisadi Devlet Üniversitesi Böyle Pskov, Kirov, Novgorod ve Murmansk olarak şehirlerde bulunmaktadır şubeleri bulunmaktadır. hostel yerleşik olmayan. Toplam Eğitim üniversitede 25 spesiyalitelere yürütülür.

SPbUME

Petersburg bulunan Yönetim ve Ekonomi, Üniversitesi, önde gelen özel eğitim kurumları biridir. O 1990 yılında kuruldu Tüm eğitim programları Avrupa standartlarına uygun. Ekonomi Rus Üniversitesi Rus ekonominin tüm sektörlerinde çalışabilirler profesyoneller üretir. Öğrencilerin yurtdışında eğitilmişlerdir. eğitim ve bir otel kompleksi yaşamayı öğrenirken, diğer şehirlerden ve ülkelerden gelen herkese. Tam zamanlı ve yarı zamanlı departmanı vardır. Üniversite ek bir niteliğe sahip olabilir - bekar lisansüstü ve doktora çalışmaları izledi master, katılmaya teşvik sonra.

SPSUEF

Ekonomi ve Maliye Eyalet Üniversitesi, St. Petersburg, Rusya'da büyük eğitim ve araştırma kurumudur. Üç üniversite birleştirerek 2012 yılında kuruldu. eğitimi için yenilikçi yazılımlar, ileri teknoloji kullanır. Diğer ülkelerin vatandaşlarını - 2015 yılında hangi 2000 hakkında 22.000 öğrenciler daha vardır eğitildi. Ekonomik Üniversitesi 10'dan fazla şubesi bulunmaktadır. öğretim üyesi kalifiye uzman oluşur. Onlar aynı zamanda uluslararası sadece federal düzeyde rekabet olacak ekonomik alanda olmak kaydıyla uzmanları hazırlamak deneyin. Burada ayrıca eğitim ve yeniden eğitim programı çalışır. yüksek akademik başarı var tüm öğrenciler Avrupa'da staj yapmak için teşvik edilir.

REU onları. Plehanov

Rusya'nın başkenti Plehanov Ekonomi Üniversitesi. Tüm arasında Moskova'da üniversiteler , o 21 inci gerçekleşti. şehir merkezinde yer almaktadır. Bu bir devlet lisansına sahiptir. hostel yerleşik olmayan. Onun şimdiki adı Ekonomik Üniversitesi doktorlar ve profesörler tarafından öğretilen 1991 yılında alınan 1907 yılında kurulmuştur. Toplamda, üniversite hakkında 15.000 öğrenci olmuştur. Çalışma Kızıl Bayrak Nişanı - O bir ödül vardır. Minsk, Riga, Erivan, Taşkent ve diğerleri: Dallar Rusya'da değil, aynı zamanda komşu ülkelerin şehirlerde sadece yer almaktadır. finans, genel ekonomik, ekonomi, ticaret ve sergileme, yasal ve diğerleri: Eğitim 15 büyük bölümler üzerinde yürütülür. Üniversite ünlü insanlar mezun: O. Babanov T - Kırgızistan Başbakanı, Franchuk IA - Ukrayna politikacı Yavlinskiy G. A. - parti "Yabloko" lideri. Ayrıca, Rusya Federasyonu Devlet Duması birçok üyesi Plehanov Üniversitesi mezunudur. yüksek lisans ve lisansüstü çalışmalarda anda dünyanın her yerinden çok sayıda öğrenci. O aktif öğrenci değişim alanında yabancı üniversitelerle işbirliği yapmaktadır. Üniversite 12 bina toplam kaplar. ayrıca yemek odaları, yatakhane, bir kongre merkezine sahiptir, 3 - 6'sı akademik binalar, idari vardır. bölgede (neredeyse% 75) çoğu öğretimi için tasarlanmış bina işgal eder.

SPbGTEU

Devlet Ticaret ve St. Petersburg Ekonomik Üniversitesi farklı ülkelerden öğrenciler arasında çok popüler. 1919 yılında kuruldu, bir günlük veya gıyaben üzerinde eğitilmiş olabilir. mezuniyet sonrası tüm öğrenciler bir devlet diploması alırlar. Faaliyetinin sırasında üniversite 75.000'den fazla yüksek vasıflı profesyoneller üretti. Eğitim, St Petersburg'un tarihi merkezinde yer almaktadır 5 binalarda yapılır. Diğer şehirlerde veya ülkelerde gelen öğrenciler, 2000'den fazla noktada hesaplanan geniş yatakhane, teklif etti. Üniversite inisiyatif ve spor gelişim yaratıcılık destekler. Farklı bölümlerde bir çok Orada düzenlenmiştir. öğretim üyesi yüksek nitelikli uzmanlar, uluslararası standartlara uygun temel bilgi eğitimi üzerine odaklanmıştır. Tam zamanlı lisans 2 yıl sürer magistracy okuyan, 4 yaşında. gıyabi On lisans derecesi 5 yıl içinde olabilir elde etmek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.