GüzellikCilt bakımı

Ne bikini bölgesi tıraş edilir ve sonra bakımlı

İstenmeyen tüylerden çıkarılması - erkekler hem de kadınlar tarafından kullanılan bir prosedür. Pürüzsüz cilt olarak bitki örtüsünün kurtulmak adil seks - kadın vücudunun güzelliği anahtarıdır. Kadınlarda epilasyon en hassas bölgesi bikini bölgesi olarak kabul edilir. Bu kasık beden, bikini giymek için izin verir görünüm bakımlı. Ayrıca, artık zirvede bikini tasarımı ve samimi saç kesimi alanında uzman bir sanat eseri yaratmak. kasık bölgesinde saç çıkarma, ayrıca Ağız kokusuna neden olan bakterilerin birikmesi olasılığı kurtulmak. Bu - Bugün, saç kaldırmak için birçok farklı yolu vardır epilasyon için krem, ve balmumu ve cihazı. bikini bölgesi iltihabı ve tahriş etmeden, pürüzsüz ve güzel görünmelidir. Bu nedenle, prosedür rahat hale getirecek epilasyon yöntemi ve pürüzsüz ve ipeksi bir cilt seçin. bikini alanı geçirmelidir güzelliği yaratma aşamaları nelerdir?

Nasıl kasık traş etmek

istenmeyen tüylerin yöntemleri hakkını seçmek için yeterlidir. Sonsuza onlardan kurtulmak için bir yol bile yoktur. Ancak, birçok kişi kullanabilir ustura. erkekler için hem de kadın cilt için bunları serbest Tıraş için araç ve aletlerin uzmanlaşmış şirketler. Fark erkek sakal ve bikini bölgesi nedir? Nasıl deri, kadın ve erkek tıraş etmek? Tıraş reklamının okur: "... makinenin üçlü bıçak - atlattık." Bu makinede daha bıçakları, saç kısakesilmesiyle çıkıyor. Buna ek olarak, dişi ve erkek şerit makineleri nemlendirme aracı ve düz iletken için hareket edebilen kafa ile donatılmış. erkek ve kadın cilt farklıdır. Erkekler sakal daha kalın ve kalın bir deri büyür ve bu nedenle uygun bir makineye ihtiyacınız. bir sakal anlaşılmış ve birlikte bikini bölgesinde gibi tıraş ona? kasık saç daha yumuşak, daha az büyür ve cilt daha hassastır. Form ve aksesuarları daha rahat tıraş samimi yerlerde olmak oluşturulan dişi makinesi.

Prosedür ve bakım ipuçları

araçları anlamak ile - saç kaldırıldı. Ancak, nüanslar vardır. Bitki örtüsü ertesi gün derinin yüzeyinde görünmeye başlar. büyümede keskin dönüşler tıraş ve giysilerle temas eden saç ucu, o deride dinlenmek ve büyümek ve burası pis iltihabıdır olabilir. Erkek giyim pek kıllar dokunur ve birçok erkek her gün tıraş. Bu nedenle, tüyler kuvvetle geri büyümek için zaman yok.

Bir bikini bölgesi? kalıcı pürüzsüz ve güzel kalacak şekilde nasıl tıraş etmek? içe büyümesini önlemek ve sırasında ve tıraş sonrasında özel bir bakım maddeleri kullanmaya dikkat etmek, düzenli olarak saç kurtulmak için - Cevap basit. Ne olursa olsun ne kadar iyi araçlar, bu prosedür değildir - cilde bir yaralanma. o ortaya çıkmaya başlar nedenle, en kısa sürede, istenmeyen bitkileri kaldırarak icabına. Ancak bu şekilde cilt pürüzsüz ve hatta bakacağız.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.