Ev ve AileAksesuarlar

Nasıl yaz aylarında kızın başına bir mendil kravat? Popüler yolları

Fular - giyim kadının çok yönlü bir makale. Boyun ve kafa için bir süs olarak kullanılabilir. mevsim ayrılabilir onu giyen için birçok seçenek vardır. En popüler aynı anda mendil aşırı ısınmaya karşı dekorasyon ve araçları işlevi gerçekleştirir sıcak mevsim vardır ve soru bu mevsimde ortaya çıkar yani, "Nasıl bir eşarp bağlamak için?" Fotoğraflar çeşitli seçenekler bu makalede sundu. İçinde bu aksesuar giymek en ilginç ve güzel bir yol hakkında size söyleyecektir.

Nasıl bir kravat başını mendil yaz aylarında?

en popüler seçenekleri ile başlayalım.

  • Fular-bandana. kafasına Aksesuar don ön bir üçgen oluşturacak ve her ikisi de bir demet, örgü, düğüm, normal düğümün içinde eritildi ve toplanabilir saç altında uçları, a sabitlemek üzere, çapraz katlama.
  • Hollywood tarzı başörtüsü. Web'de bağlı olarak bu uygulama ikiye ayrılabilir. İlk - Tam örtülü saç, ikinci - kısmen serbest saçlı. Biz çapraz atkı toplayın ve onu kapsamaktadır. Onun ön ucun iki omuz bölgesinde yer almalıdır. birbirlerine ve sırt boyun bölgesine bitki ile kesişen. Sonra bir düğüm mendil uçlarını sabitler. istediğiniz gibi O, yan veya arka yüzünde yapılabilir.

Ve nasıl başlarına türban bağlamak için çalışan bu yollardan daha fazla olabilir yazında?

savurgan seçenekleri

  • Biz mendili kapatın ve omuzlarında çizgili koydu. toka, saç tokası veya broş içine tel His ucu. o alnına yer almaktadır, böylece Dahası, ortaya çıkan döngü, saç alınır. sıkılaştırmanın uçları, böylece kafasındaki eşarp sabitleme ve bir düğüm onları bağlıyor saç, altına uzandı. Bu düzenlemenin bir varyasyonu şerit şakak bölgesinde üst veya yan, üst bağlı olabilir.
  • Eğer merak ediyorsanız başlarına türban bağlamak için nasıl yaz aylarında ve görüntü çeşitlendirmek, o zaman bu yöntemi seveceksiniz. O "Çingene." Denebilir Fular alın kapsayacak şekilde kafasına düşer en geniş kısmı bir üçgen, doğru çapraz katlanmış. uçları iki tarafında şakak bölgesinde bir yay (eğer uzunluk) veya nodül bağlamak gerekir. başörtülü Bu tür mükemmel sıcak güneş ışınlarından korumak.
  • saç miktarını vurgulamak için, bu yöntemi kullanabilirsiniz. Katlanabilir mendil şeridi (genişliği, bağımsız bir şekilde tespit edilir) bir kaplama olarak kullanılır. biraz alnını ve onların birimi düzeltmek aşağı saç altında hattı, onun sonunu kaplıdır böylece Biz, kafasına katlanmış aksesuarı koydu.

başka yollar

Nasıl başında bir mendil kravat yaz aylarında? Yukarıdaki yöntemlere ek olarak, burada iki tane daha vardır.

  • Yaz çapraz aksesuarı ve bir üçgen yakın alnın en geniş kısmını katlayın. mendil uçları üçüncü ucunu gizleme, bir nodül veya broş yardımı ile arka düzeltmek için. saç altında dokuyu atla gerekli değildir.
  • Ayrıca şal veya dokuma kullanılabilir çalan. Bir şerit haline katlayın ve bir bandaj gibi kafasına koydu. saçlı Şal uçları tarafına çevirmek ve bunları kullanarak örgüyü dokumak.

Burada türban takmasına sağlayan yollardır. Yaz 2013 aksesuarını yeniden popüler hale getirdiler. Yani şimdi geri moda eşarp.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.