BilgisayarlarYazılım

Nasıl sel güncellenir?

İnternet hızı artık kilobit içinde hesaplamak olduğu zaman, popüler torrent izleyicileri haline geldi. Birçok bilgisayar kullanıcılarının bilgi paylaşımında torrent kullanın, ancak çok az insan bu sistemin çalışma prensibini anlıyoruz. İlk olarak - enjeksiyon ve dosyaları bilgisayarınızdan dönmek geçtiği bir programdır. Önce Ama her şey.

Torrent - Bram Cohen tarafından geliştirilen eşler özel protokol. Başlangıçta, hızla iki bilgisayar arasında büyük dosyaların aktarımı amacıyla geliştirilmiştir. "Bakan" kelimesi transferi sunucu dosyalarının varlığını gerektirmez gerçeği ifade eder. zaman zaman ve tüm güncellemek isteyen bilgisayarda özel istemci kurulmasına gerek! Artık dosyaları dağıtmak veya bunları kabul edebilir.

Ama bu kadar çabuk değil. Sözde dağılımı yapılan siteler - Değişim özel izleyiciler aracılığıyla gerçekleşir. bu sitelerden birine gitmek, istediğiniz dosyayı seçebilirsiniz. Ve mümkün olan en yüksek hızda indirin. "İndir" düğmesine bir izleyici tıklanması, küçük dosya özel bir program aracılığıyla açılacak bilgisayarda olsun. Ondan önce Ama sel güncellemek için tavsiye edilir.

eline giderek, ilk şey bunu ekme yeterli sayıda tarafından desteklenen emin olmak gerekir. Siderov - dosyanın ve hazır tam bir kopyasına sahip kişiler indirmeden vermek. Bu açık ve Torrent üzerinden dosya aktarımı ve paylaşma olanağı inşa etti. Bir, diğer pompalar verir. İndirme hızlı internet kanalı ile sınırlı olacaktır böylece Ve taraftan mibzer, bir çok durabiliriz. sel izleyicinin rolü - bu dosya paylaşımı hızlı ve verimli oldu ekme ve akranlarını dağıtın. Ama sel bağlantıda daha iyi atlar için, size geniş bant interneti gerekecektir. indirme ile ilgili sorun varsa, torrent güncellemek için deneyebilirsiniz.

Pratikte bu nasıl benziyor? en, ellerin adına arıyor yeni filmler izleyici gidin torrent indirmek istediğiniz demek torrent dosyası ve tüm sallamak edelim. Fakat bundan önce PC'nizde dosya açılabilir geçtiği özel bir program, kurulmalıdır.

O kadar periyodik olarak örneğin takviye dosyaları izci koydu eller, bu yeni seri eklendi oldukları dizileri olduğunu olur. Eksik dosyaları indirmek için, sadece sel güncellemeniz gerekir.

Gördüğünüz gibi, sel izci sen farenin iki tıklama sayısında büyük dosya alışverişi sağlar. Gerekli tüm müzik albümleri, artık yüksek hızda indirebilirsiniz. Tüm filmleri ve oyunları da vardır. Ama Telif hakkı ile ilgili unutmayın. Torrent izleyiciler aktif devlet bunu önlemek için çalışıyorum, ama her şeyin başarısız anda edilir bunu ihlal. Gelecekte bu konuyla fare olacak, ama sel izleyicileri kapanış içeriklerine erişimin ciddi kısıtlamalar gerektirecektir nasıl bilinmemektedir.

Bu arada, sel izci çeşitli dosya paylaşımı gölgede bıraktı. Buna ek olarak, benzersiz bir içeriğe sahip, kendi dağıtım, yeterince bu güncelleştirme sel oluşturabilirsiniz. Nedeniyle yüksek hızda nedeniyle, yüksek tanımlı torrent film indirmek mümkündür.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.