IlişkilerKarşılamak

Nasıl Kaydet Uzun mesafeli bir ilişki ve

Eğer sevilen bir uzak binlerce kilometre yaşamak kabul ediyorsanız Elbette, zihin karanlık seviyorum. Tabii hayat çok basit değildir ve haklı bazen gerçekten iyi bir neden uzun mesafe ilişkisi. Kariyer, eğitim ve aile sadece yalnız kalpler boş yatakta uyumak yapmak birçok faktör bazılarıdır. Eğer aşk mesafe mahkum olduğunu düşünüyorsanız Ama - daha düşünün.

Uzun mesafeli bir ilişki uzun olamayacağı inancı - bir efsane. Bu mit defalarca dünya çapında çiftler milyonlarca yalanlanmıştır. Çok daha çiftler sandığından daha başarıyla sevgi ilişkileri korumak ve çevrimiçi birbirlerinden uzak sohbet. Evet, kolay değil, ancak birkaç kurallara uymanız durumunda mümkündür.

Başlamak için bazı kurallara tanımlayabilir ve ilişkinin süresi boyunca kendilerine sopa gerekir. mümkün olduğunca sık çevrimiçi iletişimi sağlamak için deneyin. Örneğin, en az her üç ayda bir toplanacak, akşamları telefonda konuşmak, ücretsiz online sohbet kullanın günde en az bir kere birbirlerine yazın. Neyse ki teknoloji bir sorun olmadan bir web kamerası üzerinde sevilen birini görebileceğiniz bir seviyeye ulaşmıştır. Ayrıca, ileride bir ilişkide beklediğiniz ve onların beklentileri ne olduğunu ne eşiniz ile görüşmeniz gerekir.

Sadakat ve güven her ilişkide önemli bir rol oynamaktadır. Her şeyden önce, sen bir sevdi ve onun kıskançlık frenlemek için güvenmek zorundayız. Sonuçta öyle - yalnız kalp bir mesafede aşkı devam edemez temel nedenlerinden biri.

kıskançlık kaçının ve birbirlerine güven. hatta en mükemmel ilişkiyi bozmak için en kolay yollarından biri - bu zehir onların kıskançlık ve gereksiz bir dram. Uzun mesafeli bir ilişki olduğundan, sen yaşayacaksınız zorluklar ve nüansları hakkında gerçekçi olmak zorundayız. Kıskançlık için devam ve o hemen çağrı veya mesaja cevap vermedi eğer her seferinde favori arkadaşlarıyla buluştuğu bir sorgulamayı atmak veya vermeyin. Eğer bir mesafede bir ilişki var aslında, hayat durdurmalısınız anlamına gelmez. İkiniz de favori hobi keyfini evden arkadaşlar, ve saati karşılayabilir.

Tabii sosyal hayatı götürecek eşiniz, aynı şeyi ve edilmelidir. Tabii ki, biz bariz şeyler tamamen naif ve kör göz, ama ilişkiniz asılsız şüphe kötü etkisi haline gelmemelidir. Biz sana dönüş için bir sebep olmasaydı, ortak güven gerekir. Ayrıca, hoşsohbet, neşeli ve aktif olmalıdır.

birbirlerini kontrol etmeye çalışmayın. Herkes kendi arzuları vardır ve karar verme hakkına sahiptir ve kimse bunu değiştirmek için çalışmalısınız. Ben sınırlamak çalışıyorum, ya kimin özgürlük ciddi direnç karşılaşacak ve çatışmalar kaçınılmazdır. Sürece her iki ilişki ilgilenen gibi, sen birbirlerine sadık olacak ve mesafe bunu değiştirmek mümkün olmayacaktır. Ve Aranızda artık mutlu bir ilişkide, artık farklı ülkelerde veya er ya da geç, farklı sokaklarda, canlı olsun, ister ilişkiler çatlar olacağını karar verirseniz. Güçlü ve mutlu bir ilişki kurmak istiyorsanız, birbirimize güveneceğiz gerekiyor. Daha uzun birlikte geçirdiğimiz keyifli anlar, eklem planları oluşturmak hatırlamak, gelecek hakkında konuşurken, heyecan verici çevrimiçi sohbet destekler ve yalnız kalpler sonsuza tek kalp atışı birleştirilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.