SeyahatYol tarifi

"Paradise Island" (Hurghada) ve onun sırları

Bizim dünya üzerinde bunlardan biri üzerine bir balıkçı köyünde, birçok cennetleri vardır Kızıldeniz (Mısır). Bu "Paradise Island" (Hurghada) 'dir. Bu dinlenme ve eğlence birleştirmek istiyorum bu yolcular içindir. Ada tamamen resif ile çevrilidir, bir kez orada, sen bakir doğası, muhteşem plajları, deniz tarifsiz güzellik ve su sporları ve çeşitli restoranlar hayret. Ama bütün erdemler söylemem. en hayal ve biz kısa bir yolculuğa gidiyoruz düşünelim. Hedef - Mısır, "Cennet Adası" (Hurghada) ülke. Ama nasıl gidilir?

Nasıl cennette olmak

Eğer Hurghada kıyısında tatil geçirmek için karar verirseniz, "Cennet Adası" için bir gezi kitap tavsiye edilir. adaya almak için tekne, yat veya bir rehber olan bir tekne gereğidir. Tur sırasında üzerinde harika bir gün geçirecek , ıssız bir adaya onun güzelliğinin tadını ve su altında hayatı keşfetmek ve unutulmaz bir deneyim olsun. Yolculuğun yaklaşık 45 dakika sonra cennette bulacaksınız.

Hurghada, "Paradise Island": fotoğraflar, fauna ve florası

Yani olay yerine gelen ettik. Taze deniz havası sıcak dalgası ile zarf. Yerli arama olarak - ilk adım plaj ve deniz "Paradise Island" veya "Cennet" ziyaret etmektir. Bu isim çarpıcı plajları ve berrak Kızıldeniz için verildi. Deniz suyu onun saflığı ve güzelliği sıcak ve çarpıcı. Mavi ve yeşil renklerin bütün tonları. anlamıyla beyaz yumuşak kum ve havanın en küçük Beach. muhteşem sahilde rahatlamak ve güneşin sıcak ışınlarından kaçabilir altında güneş şemsiyeleri ile turist bekliyor. palmiye yapraklarıyla kaplı Şemsiyeler. Plajda soğuk içecekler ve teklif şirin barlar vardır egzotik yemekleri. Eğer "Cennet Adası" (Hurghada) geldiğinizde, o zaman bir hayret ve muhteşem manzarası olacaktır yağmur ormanları ve egzotik kuşların harika şarkı. Ada büyük, çok renkli mercan resifleri olan yakınlığı ile ünlüdür. Onların yüksekliği 7-8 metreye ulaşır. Mercan resifleri yeterince uzakta kumsala yer almaktadır. Farklı binlerce yüzmek su altında görebilirsiniz en ilginç şey balık (papağan, Napolyon balığı) ve diğer sakinleri (kalamar, deniz kestanesi, vatozlar, yunuslar).

"Paradise Island" (Hurghada): Eğlence

Cennet aktif rekreasyon tercih eden turist memnun edecektir. Burada dalış ve şnorkel ile yüzebilir. Sen tropikal balık, yunuslar, ışınları yüzebilir ve sinirleri gıdıklamak sevenlerin, köpekbalığı farklı türler görebilirsiniz. Adada Eğer bir kano ve suya dalmak için gerekli ekipman kiralayabilirsiniz.

"Paradise Island" (Hurghada) - Eğer sualtı flora ve fauna hayran olabilir arazi, renkli ve şaşırtıcı parçası. Adını bütünüyle haklı büyülü bir yerdir. Bu noktada, yaşam için kalmak istiyorum. Muhteşem plaj, şaşırtıcı güzel deniz, onların nüfuslu mercan resifleri onlara Kızıldeniz sırlarını vererek daha yeni ziyaretçi çekmek. Adanın inanılmaz anıları sizinle sonsuza kadar kalacak bahçe, bir parçasıdır!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.