Haber ve ToplumKültür

Nasıl ince Yasemin? armoni şarkıcının sırrı nedir?

Ünlü insanlar tabanca kamera lensi ve yayaları bakışları altında sürekli olarak. Bu artan ilgi ve yoğun programına ışığında çocuk sahibi olmak değil, zengin bir özel hayatı var zordur. Ancak, popüler şarkıcı Yasemin korkmuş değildi ve bir anne oldu. ailesine yeni bir ek yıldızı tebrik zaman kalmaması, meslektaşlarımız başladık şiddetle görünümünü tartıştı. Nitekim, doğumdan sonraki ilk fotoğraf ve videoda o şarkıcı ekstra ağırlık mevcut olduğu açıktı. Hastaneden ziyaret olmasaydı Ama zaten bir kaç ay sonra, yine, etkileyici görünüyor. Nasıl ince Yasemin bu kadar kısa sürede ve güzelliği ile gizli?

soruna yeni bir bakmak

muhabirler ve hayranlarıyla paylaşacak Tarihçesi yıldızı mutlu. her kadın gibi, o zaman iyi görünmek için çaba ve onların rakamı izliyor. onun sahne kariyeri boyunca şarkıcı diyetler çeşitli çalıştı ve hayal kırıklığına uğradım etmiştir. "Bu ortak bir sorun var: bırakılırsa kilogram, geri tekrar geldi," - Yasemin diyor. Singer ne kadar ince ve iyileşti - hayat bu? uyum için gerçek saatli mücadelesi. Mükemmel yıldız şekli herhangi bir yiyecek kısıtlamaları gücün organizasyonu ve günün rejimine rasyonel yaklaşımın reddi yardımcı bulun.

Biz etsiz kalori dikkate

Yasemin gönüllü et vazgeçmek seçti. Düzenli yağsız balık, deniz ürünleri ve tavuk yemek zevkle Ancak, o, kendini vejetaryen dikkate almaz. Ayrıca, süt ürünleri, peynir ve yumurta kullanımına ilişkin hiçbir katı sınırlamalar vardır. Jasmine'i ne kadar ince sorarsanız, o büyük olasılıkla kalori alımını kontrol etmek sırrı söyleyecektir. Aslında, gıda enerji değeri dikkate - işgal, sadece başlamak çok heyecan verici ihtiyaç vardır. Ayrı bir dizüstü tutun içine yapıştırın veya masa kalorili besinler yeniden. Seninle bu kopya kâğıdı giyin ve plaka üzerinde elindekilerin bir günlük tutmak için unutmayın.

Açlık gerçek ve mitsel olduğu

"Yemeyecek günah için ben istediğinizde", - şarkıcı söylüyor. oruç ciddi sağlık problemlerine yol açabilir çünkü o, kesinlikle haklıydı. Ama her seferinde masada food düşünce oturmayın. Bazı tuzsuz sebze veya şekersiz meyve yemeye çalışın - çok basit Duygularını kontrol edin. Açım ama tuzsuz salatalık az ilgi var? Tebrikler, açlık efsanevi hissi tanıdı. Aslında, bu hüner Yasemin ile gelmiyor. Fotoğraf ve gerçekten ilham verici (ne kadar ince şarkıcı, bunlar çok vardır). Ve kilo kaybı gizli mideyi kandırmak ve onun yalanlarını tanımaktır. Bir başka basit tarifi - gaz ve katkı maddeleri olmadan bir bardak su. Sonra 15-20 dakika için kendinizi işgal etmek bir şey gerekir ve daha önce olduğu gibi yemek istiyorsanız, güvenli bir şekilde yemek geçin.

Düzgün yemek Öğrenme

Yasemin fraksiyonel güce uymaları tavsiye etti. eğer yapabilirsen bu sistem altında, günde en az 5 öğün düzenlemek için tavsiye edilir ve aşağıdaki ardından 6. kalori ve sağlıklı gıda için gereklidir. Tercihen en "ağır" gıdalar sabah yemeye. kavga etmemeli açlık Bu anlamda ile, derhal karşılamalıdır. ana yemek düşük kalorili gıdaların oluşur, atıştırmalıklar tanıtmak uygundur. Bu, doğal yoğurt veya yoğurt, bazı meyve veya sebze gençleştirmek ekmek ve kuru meyveler denemek yardımcı olur. Zaten Jasmine ne kadar ince biliyorum. diyet o irade gücü ve beslenme için rasyonel bir yaklaşım üzerinde büyük bir ölçüde olduğunu bir rol oynamaz. Ancak bazı yasak gıdalar var mı? Belki yıldızı ekmek veya tuzu reddediyor?

Forbid - faydasız, sınırı - yapmanız gerekir!

Singer onun tecrübe alışkanlık diyetleri hatırlar ve daha çok kısıtlama güçlü arzusu onları kırmak için belirtmektedir. Sen, pişirme kara listesinde olmaksızın ana şey yapabiliriz - aşırıya kaçmadan. Yasemin o zaman çok yemek ve krema ile pasta dilimi ve kavrulmuş et oldukça büyük bir yığın yapabiliyor istediğiniz kabul ediyor. zararlı ürünler kötüye Eh genellikle basit bir motivasyondur. Bir şeyler yemek önce, sana getirecek yarar düşün. Sadece Terazinin bir tarafında hayal - sağlık ve ince rakam, diğer taraftan - pasta yeme anlık zevk. Elbette ne kadar ince Yasemin de şaşıracaksınız. Az Kendi sistem için dengeli bir diyetin bir yıldan daha o güvenle 7 kilo kaybetmeyi başardı ve kilo gitmek devam ediyor.

her yerde spor olmadan!

Eğer ne kadar ince Jasmine tüm sırlarını bildiğine göre düşünüyor musunuz? Bu pek doğru değil - aslında, böyle büyük şeklinde düzenli egzersiz yapmadan sadece imkansızdır. şarkıcı başlangıçta boks ve dans kaplıyor ve daha sonra kişisel antrenör onun için eşsiz bir eğitim programı yarattığını kabul ediyor. Bir seans yaklaşık bir saat süren bir adım platformda vücut geliştirme ve aerobik programı çalışırken oluşur. Yıldız o kendini mükemmellik ve aynaya kusurları arayan her gün dikkate almaz diyor. Sorunlu alanlar ve antrenör ile tartışmaya hemen yerleştirin, daha sonra eğitim ayarlanır. Aslında, ana şey - kendime çok fazla zaman harcamak değil ve düzenli olarak kendi vücudunda girişme. Bu konsey şarkıcı aşırı kilo kurtulmak için rüya tüm hayranlarının ve kadınlara verdiği. Şimdi ince Yasemin ve belki makalesinde aşağıdaki önerilerin size başarı size ulaşmak yardımcı olacaktır biliyorum.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.