Sanat ve EğlenceSanat

Eşsiz efsanevi yaratıkların oluşturulmasını: bir ejderha çizmek için

bir ejderha çizmek için nasıl bilmek ... bilge ve intikamcı, güçlü ve korkusuz, büyük ve güçlü, onun boş zamanlarında ne yapacağını düşünmek mümkün değil. Bunlar olağanüstü güzel yaratıklar anlamıyla sanatın şaheserleri haline insanlara ilham vermek yarattı. Onun düşünceleri onları nasıl sunduğunu Ama herkes kağıt üzerinde hareket edebilirsiniz. Şimdi kolaylıkla sözde çizim engelini aşmak olacak ayrıntılı talimatlar düşünün.

Eğer bir ejderha çizmek önce, o bir olduğunu hatırlamalıyız efsanevi yaratık. Onun fantastik karakter sizin fırça veya kalem yönünde hareket tam bir özgürlük önceden varsayar. hep sanatçı çekmiştir - Bu yaratılış görünüm ile gelip belirleyin. Ancak bu bile serbest sanatta bazı sınırlamaları vardır ve bunlar oranlarda doğrudan bu durumda bulunmaktadır. desen için iyi, albüm sayfasını, tuval veya beraberlik ejderha dört bölüme ayrılmıştır önce tutulduğu başka herhangi elemanını ortaya çıktı. Mutlaka o resmin sınırları tanımlamak gereklidir. Bu yalnızca resmi gezinmek için de elverişli iyi ve uyumlu oranlara sadık ama olmaz.

bir ejderha çizmek ilgili talimatlar bir sonraki madde, başın isimdir. Bir kural olarak, sol veya sağ kenardan olduğunu. Bizim yaratık uzun bir kafatası olduğu gerçeğine dayanarak, bu oval ve üçgen çizemez. Sonra göğüs ve belirlenmesinden gidin kalça kemiklerinin. Birinci şekil, ikinci yaklaşık olarak ortasında bulunduğu - orta altında ve kafanın karşı tarafına göğüs biraz daha. Ve tabii ki, hemen varlığımızın bir başka parçası bakınız izler - onun güçlü kanatları. o yanlara bir konumda bizimle olduğundan, daha sonra bir zikzak şeklinde bir satır yeterli olacaktır. hatta tek ejderha büyük kanatları tarafından bozulmadan gelmiştir çünkü bu durumda kaydet boşluk gerekli değildir.

Bacak ve kuyruk işaretinin önünde bulunan bir ejderha çizmek için nasıl ayrıntılı tavsiyeler,. ikinci için, pürüzsüz ve yumuşak olduğu için burada, ilk satır, keskin ve açısal olmalıdır. Ve şimdi profesyonel veya acemi olsun, herhangi bir sanatçının en favori parçası başlar, ancak bir kalem almıştır. Artık tasarım yapılması gerekir. Sizden Kroki zaten var ve şimdi o benzersiz bir görünüm vermek zorundadır. örneğin, saldırgan ya da yumuşak, - Değişikliklerin bir varlık nasıl görüneceğini karar vermelidir. Güçlü boyun ani ve kanatlar, dişlerini, bir çatallı ucuyla sırım kuyruk - sizin tarafınızdan kullanılabilecek hepsi. Bize bir ejderha çizmek için önce Aslında, ne zaman, biz iki veya daha fazlasının bir araya asla. Ve haklı, her sanatçının fantezi benzersizdir çünkü.

Şimdi size sadece küçük dokunuşlar beri, bir ejderha çizmek nasıl biliyorum. Kim artık ihtiyaç vardır silgi tüm ayrıntıları silin gerektiğini, hem de gölge özetlemek. En kolay yolu çapraz taramalar kullanarak bu eylemi gerçekleştirmek için. whittle kurşun kalem kenarı ve çizim pamuklu çubukla uygulayın - Ama daha karmaşık işler yapabiliriz. Eğer gölge uygularken tamamladığınızda, resim tamamen bitmiş olacak ve şimdi duvara asılabilir ve arkadaş ve tanıdık gelen yeteneklerini övgü olsun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.