SağlıkAlternatif tıp

Nasıl hastalığın üstesinden gelmek için: halk ilaçları Pankreatit tedavisi

Pankreatit - Pankreas iltihabı neden bir hastalık. Bu safra taşı ile birlikte genellikle. Birçok durumda, pankreas iltihabı, hormonal kontraseptif uzun süreli kullanım sonucu, hem de alkol ile vücuda aşırı bir sonucudur.

akut atak olarak ağırlık ve keskin ağrı hissi vardır, bu belirtiler (peristalsis geri) kusma ve mide gazı eşlik eder.

kronik olarak - Hastalar kötü koku ile yetersiz yağlı dışkı ile ilgili şikayetleri olan orada, kilo kaybı, ve vitamin işaretleri eksikliği tezahürünün yüzünde.

Eğer koyarsanız pankreatit tanısı, halk ilaçları tedavisi doktor randevu için ek olarak yürütmek için uygundur. Kronik formlarının gelişmesini önlemek için hekim kontrolü altında hastalığın erken evrelerinde olmalıdır ilaçlar başlayın. ilerlemiş hastalık sonucu pankreas dokusu, çürür Gerçekten de, şiddetli vakalarda hangi ölümcül olabilir.

Modern tıp ve kamu paranın kullanım koşullarında pankreatit kurtulmak için, bazı diyet kısıtlamaları ile uyumlu olmalıdır.

varken akut pankreatit, halk ilaçları tedavisi diyet ile birleştirilmelidir. Tamamen kızarmış, yağlı yiyecekler, gazlı ve alkollü içecekler, kahve ve güçlü çay ortadan kaldırmak için gereklidir. En çok tercih edilen sütlü-vejetaryen haşlanmış gıda, buhar ve pişmiş yemeklere taşıyın. Bunun yerine kahve tıbbi özellikleri vardır ve pankreas normal şekilde çalışmaya yardımcı hindiba köklerinden gelen bir içki içmek daha iyidir.

otlardan haşlama ve çaylar büyük fayda getirecek.

Pankreatit. halk ilaçları Tedavi - vasıta №1

Hastalığın belirtilerinin tezahürü yemeklerden önce yarım saat bir hafta içinde alınmalıdır patates-havuç suyu, oluşturmalarına yardımcı olur. Sonra kesintiye haftada izler ve prosedürü tekrarlayın. gerilemiştir hastalık için, tedavi suyu üç ders alır. şöyle araçlardır. Biz üç orta patates ve iki havuç almak gerekir. Sebzeler iyice temizlenmeli ve gözleri kazmak gerekir. Daha sonra bir meyve sıkacağı geçirilir. Bu, gün boyunca üç saat boyunca içmek istiyorum sıvının yaklaşık 200 gramlık bardak çıkıyor.

Ayrıca kolaylaştırır kronik pankreatit tedavisinde lahana turşusu suyu temelinde halk ilaçları. lahana turşusu olumlu etki sadece kullanışlı maddelerdir ve tedavisinde kullanılan geleneksel ilaçlara aksine hiçbir yan etkisi vardır, çünkü büyük miktarlarda ihtiyaç bu ürünü kullanın.

Pankreatit. halk ilaçları Tedavi - vasıta №2

Hastalığın kurtulmak için mükemmel bir yoldur kullanımı cholagogue et suları olduğunu. Onları karahindiba kökü, kırlangıçotu meyve, anason, mısır ipek, çim almak yapmak için kuş dağcı ve Viola tricolor. Her bileşenin 10 gram hazırlamalısınız. Elde edilen karışım, ateşe ve üç dakika süre ile kaynatıldı geri akış ulaşan ezilmek, kaynar su, yarım litre dökülmüştür. hazırlanan et suyu soğutun ve süzün olmalıdır. Bir çorba kaşığı yemekten önce bunu üç kere kullanın. Bu aşağıdaki et suyu kullanımına taşımak istediğiniz bundan sonra 2 hafta, tedavi anlamına gelir.

20 çiçek g ve immortelle aynı miktarda alıç meyve ile karışık nane yaprağı ve dereotu tohumu 30 g, atın. Tüm karıştırın ve kaynar su dökün. kaynamış su çim yarım litre gerekli tarif dozlar. Broth süzülür ve bir yemekten sonra içilir, soğutmalı. ilaç genel kurs bir ay.

Kobalt içeren pankreas fonksiyonunu normale diyet Laminaria, eklemek de yararlıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.