SağlıkAlternatif tıp

Her Gün Kullanışlı Beceriler: Tayland Masajı Kursları

Hayatta en keyifli şeylerden biri öğrenmektir. Ne kadar olgunlaşırsak, bunu daha net bir şekilde fark etmeye başlarız. Ve son beş on yıldır sebepsiz yere her çeşit ders bulunmamaktadır. Çoğumuz tam olarak ne istediklerini biliyor ve yararlı ya da hoş bir şeyler öğrenme fırsatı buluyor. Son zamanlarda popüler olan kurslar Tay masajıdır. Ancak doğru, vücudun gerginliğini gidermek için gergin ve doğru yerde basmak güzel. Bu mutlaka profesyonel bir masör olmaz, arkadaşlarınıza ve akrabalarınıza masaj yapmak için etkili teknikler öğrenmek yeterlidir. Beceri, kil tencere yapmaktan çok daha kullanışlı :)

Taylandalı masajın sadece yararlı olduğu kadar güzel de olmadığını öğrenin. Tayland masajına yoga masajı denildiği için yogan tecrübeye sahip olanlar için özellikle ilginç olacak, çünkü birçok hüküm yoga rötuşlarına benziyor. Tay masajı tekniği ustalaşmak zor değildir ve herkes sınıfa gelebilir. Sık sık boynunuzu, omuzlarınızı veya sırtınızı gerginleştirmeniz istenirse ve size zevk verirse, Tayland masaj kursları size etkili bir şekilde nasıl yapılacağını öğrenme fırsatı verir.

Taylandlı masaj, yalnızca yoga biçiminde değil, aynı zamanda güçlü bir manevi bileşenin varlığıyla da benzer. Uygulamanın merkezinde metta iyileştirici sevgi kavramı yatmaktadır. Taylandlı masaj, keşişler tarafından icra edildiği Budist manastırlarda geliştirildi. O zamandan beri, geleneğe göre usta masajı spiritüel bir uygulama olarak kabul eder.

Temel masaj tekniği için dört ila beş günlük bir eğitim yeterlidir. Bu süre zarfında, temel teknikleri ve eylem sırasını öğretirsiniz. Tayland masajı, tüm vücuda yapılır, çünkü ana hedef vücutta engellenmeyen enerji akışını yeniden sağlamaktır. Usta kasları gererek, аккупрессуурные noktalara bükerek basarak kullanır.

Tay masajı pratik olarak kas gücünü kullanmaz. Etki, meditatif solunum ritminde sallanan masör vücudunun ağırlığına bağlı olarak ortaya çıkar. Bir dereceye kadar tai-tzu ve diğer sistemlerin uygulanmasına benzemekle birlikte, Tay masajında usta başka birinin bedeniyle çalışır ve bu, etkiyi birkaç kez artıran çifte bir enerjidir. Masaj oturumundan, hem hastadan hem de usta kendinden yararlanılır.

Bir seçenek olarak, Taylandlı masaj öğretimi ile Tayland veya Bali gezisini birleştirebilirsiniz. Çıkış yolunda iyi çünkü kendinizi uygulamaya tamamen kaplayabilirsiniz. Şehrin hayatının bağlı olduğu günlük endişeler sizi rahatsız etmeyecektir. En iyi Rus eğitmenleriyle eğitim başlatmaktır, çünkü dersler sırasında beden etkilenince ne olacağı anlatılır. Bu zihinsel düzeyde bir açıklama ile öğretmenin daha tanıdık bir yoludur . Tayland'da, öğrencinin gerçek ustaları hiçbir şey açıklamıyorlar. Sadece öğretmenin hareketlerini izleyip tekrarlamaya çalışıyor.

Kursu tamamladıktan sonra, 1-1.5 saat süren tam bir Tay masajı yapabilirsiniz. Arkadaşlarınıza ve ailenize yardım ederek, eşzamanlı olarak kendi vücudunuzu iyileştirmek için kurarsınız, böylece olumlu etki karşılıklı olur. Yeni bilgiyi mastering ve sağlıklı olmak için Başarılar!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.