GüzellikSaç

Nasıl hacminin bir demet yapmak için?

Bir daha düşünemiyorum kolay saç demeti daha. örgü veya yığma için hiçbir zaman varken hep bize yardımcı olur. Bununla beraber, yürüyüşe gidebilir ve filmlerde, hatta tiyatroda. soru ortaya çıkıyor böylece Bazen dağınık ve bütün görüntünün bir demet benziyor, dikkatsiz olur: "Ne doğru toplu ışınını yapmak ve güzel" Çok kolay! Sadece biraz zaman ve çalışma gerekir! Sizin eksantrik saç modeli hazır!

Bu ihmal moda artık bir sır değil. Sen farklı yönlere ipliklerini ortaya sopa hangi demet halinde pek çok kızı görebilirsiniz. Evet, moda olduğunu! Ama biz kadın olduğunu unutmayın ve o böyle bir özensiz bir saç modeli ile nasıl yürüyebilir?

Peki, nasıl kadınlık ve hassasiyet resminizi verecek toplu bir demet, yapmalı? Öncelikle bunu bir topuz oluşturacak yeri belirlemek gerekir. Çok uzun değil boyun ve küçük kafalı kızlar boynun ortasında kirişler için tercih vermek en iyisidir. Bunu yapmak için, ikiye katlanmış, bir lastik bant tarak ve saç toplamak gerekir. Son dokunuş - bir mide sancılarına ikiye katlanmış ve saçlarını işaretçilerine sıkın. Sonuç çok romantik ve bereketli ışın oldu.

Uzun bir boyun varsa, arka zaten bir demet toplamak zorunda. Sonraki biz aynı yapıdadır. Sonuç kesin sizi memnun edecek!

kızların Özellikle uygun küçük demet, onlar büyümenin birkaç santimetre ekleyebilirsiniz çünkü. Ama burada da o kirişin doğru konumunu seçmek gereklidir. böyle bir sonuç elde etmek için biraz yüksek kirişler yapmak daha iyidir. hafiflik vermek ve romantizm ondan birkaç bukleleri serbest bırakılabilir. Ne kadar hassasiyet bu saç modeli getiriyor - uzun saç bir demet!

Klasik bun yapmak için, bir kızın kalın saç sahip olmalıdır. Önce onları biraz Tarak ve bir at kuyruğu toplanıyor. Daha sonra, turnike büküm ve onun başının üstüne koydu. Her yuvarlak ayaklı Demirleme. saç eşit olarak dağıtılmış o kadar dikkatli olunmalıdır. Elde edilen çevre ışını dekoratif pim veya bir tarak olabilir Dekore.

Bir partiye gidiyoruz ve toplu bir demet nasıl bilmiyorsanız, o zaman sadece saç jölesi veya balmumu ıslatmak ve saç kurutma makinesi kuru olmalıdır. Bu prosedür sayesinde, sizin ışının güvenliği konusunda endişelenmenize gerek olmayacaktır. kurutma nedeniyle şeritler daha hacimli ve kabarık olur. Bir paket ve düzeltme içine Curl. ipuçları iyi kıvrılıp için sol ve saç maşası kullanarak bukleler onları serbest bırakılır. Böyle bir ışın büyük broş veya çiçek ile dekore edilebilir. O çok kadınsı ve yumuşak görünüyor.

Nasıl bir toplu hale getirmek için saç demetini orta uzunlukta? İlk mum veya jöle ile muamele edilir, bir yüksek at kuyruğu içinde toplandı ve ayrı ipliklerini çekmek edildi. Bu kuyruk çok sıkı sağlamaktır, ve saçları ciddi biçimde gerilen oldu. Sonra, şeritler halinde saç bölmek bunların saç maşası kıvrılmasına ve sakız altında her biri alay. Sonuç olarak, biz rozet şeklinde romantik toplu bir demet olsun.

Böylece, ışın hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Herhangi resme yeni bir ses verebilir. hayatınıza çeşitlilik katacak kirişlerin birçok türü vardır!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.