ModaGiysi

Nasıl giysiler boya yıkayın ve onun cazibe tutmak için?

Hepimiz bizim şeylere boya lekeler ile karşı karşıyayız. onlar bankın boyanmış olabilir nedenler ve apartmanda tamirat ve bizim çocuklar tuhaflık. Nasıl giysi boyasını yıkayın ve eski temyiz onu mahrum etmek değil? Öncelikle bunu kuruyana kadar ve perde perde çıkarıldıktan sonra beklemek gerekir. Boya gitmişti için Fakat hemen yapılmalıdır. Genellikle bu basit yardımcı olmak amacıyla sabun giyim üzerinde bir leke üçten fazla saat önce orada ya deterjan, ama sadece eğer. sevdiğiniz şey uzun süre kirli ise, daha ciddi yöntemler gerekecektir.

noktalar başa temel yolu

Daha önce bir noktayı getirmek giysilerle boya, ne boya bak. Bu olağan guaş veya suluboya ise, o zaman oldukça basittir yıkayın. Ve yağ ile denemek için biraz olacaktır. Eğer giyim boya yıkayın önce ürünün malzemeye dikkat edin. Sen deri ve sentetik maddeler için aseton kullanmak gerekir. Ve amonyak kullanımı favori gizmos rengini etkileyebilir. Yani, polar, aseton, terebentin, gazyağı veya alkol bir parça koymak - bu temizlenmelidir dokuya kendisi bağlıdır. Yavaşça kiri temizlemek için çalışan, yer silme. Ayrıca rafine edilmiş petrol yapacağız. Bu bir nalburdan satılan ve kullanımı oldukça kolaydır. Sadece pamuk yünü üzerine uygulayın ve kontamine siteleri ovalayın. Makinenin tanktan benzin kullanmak gerekli değildir - ya giyim tamamen harap edilebilir. yün veya kaşmir şeylerle dikkatli olun. Onlar için daha iyi geleneksel ayçiçek yağı kullanmak.

Zaman kaybetti?

Zaten sırılsıklam kumaşlardan lekeleri çıkarmak ve boya nasıl bilmiyorsanız, size çok fazla çaba yapmak gerekir. Ama kaliteli sonuçlar garanti etmek, kimse de edemez. Ancak, bir deneyeyim hala değer. İlk olarak, keskin bir bıçak veya jilet kullanarak dikkatlice boyayı çıkarmak için. Bir kez, bir pamuklu çubukla alkol, benzin, yağ, veya başka bir şekilde batırılmış, hafifçe leke sürün. Eğer giyim boya yıkayın önce ilk bunu çözmek ve ardından kalıntıları kaldıracaktır. Bu prosedür uzun zaman alabilir, bu yüzden ovuşturdu olmayan bir dokuda boyamak için geri sık sık yapağı değiştirmeye çalışan ve ondan kaldırıldı olabilir. leke sonunda soda güçlü bir çözeltisi ile yıkanmalıdır.

temizledikten sonra

temizledikten sonra Öğe iyice durulanmalıdır. kurumaz ve iyice kurumasını sağlamak için elbiselerini asmak, koku kurtulmak için. hoş olmayan koku yoğunlaştırmak etmemek için, parfüm kullanmayın. onlar yanıcı olduğu gibi kaldırmak için bütün araçları unutma lekeleri, çocuklardan uzak tuttu. Yukarıdaki yöntemlerden denedim ve boya ile çamaşır yıkamak için nasıl bilmiyorsanız, kuru temizleme başvurmak için daha iyidir. Uzmanları bu sorunu çözmeye yardımcı olmak için eminiz. boya kumaş içine derinlemesine nüfuz etmiştir Ancak, o kadar kolay olmayacak yapmak mümkündür. Dikkatli olmaya çalışın ve son olabildiğince uzun senin şeylerin hayata hemen kirlenmesini kaldırın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.