GüzellikTırnakların

Nasıl Evde manikür mat yapmak. İpuçları

Vernik zamanki cila olarak algılanmaktadır. Bu nedenle, modacıların tasarımı çeşitlendirmek haklı arzusunu görünür. Mat oje - bu kadar uzun zaman önce değil, kavram. Yavaş yavaş, tırnak tasarımı gibi dünyada popülerlik kazanmıştır. Şimdi lake mat tonları hemen her mağazada satın alınabilir. Ama ille araç satın almak. Bu tasarımın uygulanması inceliklerini öğrenmek için evde manikür mat nasıl sadece ilgi. Bundan sonra sadece tavsiye yararlanacaktır.

mat kaplama için modern araçlar

İlk oje mat etkisi ile, çok cazip görünmüyor, satışta olacak. Bazı bayanlar bile guaj ile karşılaştırdı. Bu kaplamalar parlak kaplama farklı olduğundan, sadece parıltı yoksundur. Modern aracının yüksek kalitededir. Onlar tonlarının yeterince farklı paleti şeklinde sunulmuştur. kozmetik mağazaları etkisi süet, kadife, kauçuk ile moda boya kadınları sunuyoruz. En canlı bir şekilde, onlar siyah, lacivert, vişne rengi arayın. Bu tasarım görsel çivi daraltır. Sonuç olarak, parmaklar daha zarif görünüyor. Evde Yani mat manikür ilgili varlıkların edinimi sonra yapılabilir.

Popüler kum temiz boya. Bu tür bir aracın yapı Işıltılı ve glitter içerir. Nedeniyle bu bileşenler tırnaklara karakteristik bir görünüm kazanırlar. Tabii ki, en kolay yolu mat etkisi olan bir hazır araçları satın almak.

Uygulamanın özellikleri

Bu durumda, "kurutma" şekillendirme hızlı ve bağımsız bir şekilde, kuru özel donuklaştırma maddeleri, gerekli değildir. Bunlar nedeniyle sıvı dokuya tırnak plakası koymak kolaydır. Ama ev kutu bir manikür mat olarak ve pahalı özel kaplama satın mevcut fonların yardımı ile gerekli değildir.

Tırnak cilası oluşturulmasından sonra günde çatlak ve parçalanmaya başlayabilir dikkat çekicidir. İstenmeyen özellik parlaklık ortaya çıkmasıdır. Bu kaplamanın oluşturulmasından sonra birkaç gün gerçekleşir. Ne yazık ki, lüks mat kaybolma eğilimi gösterir. Bu durumda, bir kadife efekti oluşturmak amaçlanmaktadır üst kullanabilirsiniz. Tırnak kaplama ayrıca, mevcut üzerinde vernik yeni bir katman izin verdi.

Aynı zamanda olmak iyice tırnak plakasını davranmalı. Aslında, mat cila kullanımından sonra herhangi bir düzensizlik içinde görünür hale gelir. Bu amaçla, tercih parlatma için özel bir blok kullanmak. Bundan sonra, taban iki kat halinde uygulanmalıdır. Her biri tamamen kuru olmalıdır. tırnak verniği ıslak uygulandığında, kaplama özensiz şeritleri ve tepeciklerin bakacağız. Küçük hatalar ortadan kaldırılması gerekir. Bu, solvent batırılmış fırça uygundur. vernik tam kuruma lake renkli çivi makyaj seçilebilir sonra. Eğer bu önerileri kullanırsanız, evde güzel bir mat manikür olduğunu. kademeli Fotoğraf bu şov.

manikür nasıl gerçekleştirilir

Güzel bir mat tasarım oluşturmak için son derece sıradan nesneleri ihtiyacı var. Hemen hemen her kız Telefonum üzerinde stok kolaydır. Sıradan oje favori gölge, su ile dolu küçük bir kase, oje çıkarıcı kullanmak mat manikür ihtiyacını gerçekleştirmek için, törpü plakasını, pamuk pedler dahil.

Güzel bir tasarıma yapmak için, bir dizi eylem uygulamak gerekir:

 • ocakta su bir kase ısıtmak için.
 • Gerekirse bir çivi dosyası ile dosya, tırnakların yüzeyini temizleyin.
 • parlak vernikle bir yandan çivi telafi etmek için.
 • plakasına gel ve üzeri el koydu, buhar yukarı palmiye. işlem için yeterli 1-2 dakikadır. Bundan sonra, bir el kaldırmak ve güzel bir mat bir görünüm tadını gereklidir.
 • Sol elle tüm adımları tekrarlayın.

Bu mat maliyeti parlak birkaç kez fiyatı cilalar beri çivi Böyle bir düzenleme, kaydedecektir. Bu nedenle, pek çok kız evde manikür mat nasıl ilgileniyor. Gördüğünüz gibi, bu çok kolaydır.

bir başka yolu

Evde manikür gerçekleştirmek başka bir yöntem yoktur. Bu durumda, yalnızca özel bir matlaştırıcı ajan satın gerekmez. İnce fırçalar, parıltı, çıkartmalar orijinal tasarımı uygulamak için gerekli olabilir. Bunlar seçilmiş tasarımına bağlı olarak seçilir. Bu durumda, evde oldukça özgün mat manikür (resim aşağıda gösterilmiştir). Adım adım çivi tasarımı için temel adımlar şu şekilde görünür:

 • Kapak çivi sıradan parlak vernik.
 • tabakanın kurutulması bekleyin.
 • tırnak yüzeyine göre özel kadife kaplama dağıtmak.
 • Tamamen kuruması için bir yol sağlar.
 • parlak bantlar ve etiketler yardımıyla favori tasarım oluşturun.

Yani, böyle basit bir manikür gerçekleştirmek için. Bu sadece küçük bir zaman gerektirir. Evde manikür mat nasıl ilgileniyorsanız, bu yöntemi kullanmaya dikkat edin. Böylece bir mat cila gölge kesinlikle herhangi üretici yapmak mümkündür.

özgün tasarım

Eğer tırnak tasarımı çeşitlendirmek, böylece herhangi bir kaplama yavaş yavaş, sıkıcı. Çok basit bir dizi adım gerçekleştirmek için yeterlidir:

 • Bir parlak vernik kullanarak çivi boya için.
 • tam kurutma için bekleyin.
 • özel mühür şeritlerin uçları ceket yerine getirmektir. Ayrıca bandı kullanabilirsiniz.
 • üzerinde Boya donuklaştırma maddesi tırnak plakasının kısmını ortaya çıkardı.
 • tabakanın kurutulması bekleyin.
 • şeritleri çıkarın.

güzel o "Gülümseme" gerçekleştirilen çivi üzerinde göründüğü kadar. Bunu yapmak için, tırnak sevdim, sonra tamamen kurumasını kaplamayı vermek parlak manikür oluşturun. Etiketleri eklemelidir tırnak plakasının tabanına, özel kadife kaplama uygulanır. Eğer bu tasarım kullanırsanız Ve siyah vernik, sen "Ay manikür" olsun. mat kaplamalı Çiviler kristaller, parıltı, folyo ile süslenmiş güzel görünüyorsun.

Evde mat manikür bir çırpıda olduğundan, mutlaka özel bir araç satın almak. Kullanılabilir parlak vernik yararlanabilir. Ama oje gelen ev ilaçları cephaneliğini tamamlamalıdır bir kaplama etkisi süet ya da kauçuk oluşturmak istiyorsanız.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.