GüzellikSaç

Saçların rengi Kahverengi? parlak ve çekici hale nasıl 5 yolunu öğrenin

Doğa size şık ya bahşedilmiş henüz kahverengi saçları veya sarışın baştan çıkarıcı? You çocukluk parlak akranlarının arka plan üzerinde kayıp?

Sorun açıktır - senin saç rengidir kahverengi. Bu durumda, renkli ama aynı zamanda doğal bir gerçeği değil sadece sarışın renkli saç böyle bir özelliği vardır: ince saçlar, saç nepyshnoy görünüyor. Bu nedenle, bir şeyler yapmak istiyorum, ancak kolayca zarar görebilir. Ama merak etmeyin. Orada bir çözümdür ve bu sizi bekliyor.

daha cazip bir şekilde doğal kahverengi saç rengini getirmek için 5 yolu:

  1. Önemli. durumunda renk o saç Brown, kısmi renklendirme iyi verimle olacaktır. Bu durumda olduğundan, zarar saç sadece kısmen. Ve aynı zamanda görsel olarak vurgulayarak eksik hacmini verir. Ve bu tam ihtiyacımız olan şey. Saçların görünüş olarak daha kabarık ve bakımlı olacaktır.
  2. Boyama. Tüm saç lekeli bir öncekinden farklıdır, ancak farklı tonlarında. Doğru yaklaşım ile, bir mücadele horoz gibi görünmez. Bir renk kapanış seçerseniz, fark fark olmayacak. Ama renklerin çeşitliliği ve görsel hacmi sağlayacak. Ayrıca, radikal rengini değiştirmek için gerekli değildir. Oldukça doğal bakabilirsiniz.
  3. Kalıcı boyama. Doğal kahverengi saç rengi kolayca kimyasal boyalarla zarar görebilir. Bu nedenle, amonyak ve hidrojen peroksit olmayan koruyucu seçin. Sadece onlar yardımcı olacaktır ve zarar minimumdur.
  4. Sen tonerler kullanabilirsiniz. Örneğin, bal, karamel rengi veya tarçın renkleri için. İşte bu yüzden hoş saç rengini katacak.
  5. Sadece saç rengi Brown olanlar, doğal ilaçlar hafifletmek deneyebilirsiniz. Sen 3 oranında limon suyu ve su gerekir: 1. vurgular olduğu gibi tamamen veya kısmen saça çözüm uygulayın ve barbut güneşte yürümek. Bu işlem birkaç kez yapılabilir. Sadece tam olarak saç nasıl tepki vereceğini, zor tahmin etmek. Yani sonuçta muaftır.

Mükemmel bir renk. Nasıl seçilir?

saçların rengi kahverengi ise, sen ateşli kırmızı tonlarında yanı sıra yanan ışık ve koyu renkleri yaklaşacaktır olası değildir. Emin Bunu anlamak için, özel sitelerde yeni saç "denemek" veya peruk satan dükkana, içine bakmak en iyisidir. Yani bitmiş sonucu göreceksiniz ve bunu takdir etmek mümkün olacak.

En iyi seçenek - 1-2 ton veya seninkinden daha açık veya daha koyu bir renk seçmektir. O zaman doğal bakacağız.

Göz rengine dikkat edin. Kahverengi mükemmel altın, bal, buğday tonlar ile. durumda saçınızı biraz hafifletmek için daha iyidir.

mavi gözlü fit kül serin gölgeler için. Ve eğer bir açık kahverengi veya grafit rengi kullanabilirsiniz. Parlak gözler olumlu öne olacaktır.

Nasıl değil saçını bozmak?

  • İdeal kendini iyi usta emanet. Eğer kendi imajını değiştirmeye karar verirseniz Ama, ambalaj üzerinde gösterilen renk saçınıza bakmak farklı olacağını unutmayın.
  • boya seçerken, ton sayısına göre yönlendirilir. Böylece Kahverengi tonları genellikle tonu Brightening 10-ki genellikle başlar Şekil 5 ve 6 ile belirlenir. Onlar sizin için çok agresif. Bu nedenle, sayıları 7, 8, 9. ana tonları sonra belirlenir sayılar hafifletmek seçin.
  • Boya öncesi 2-3 gün saçınızı yıkayın. sonra boya etmeyin Perma. kına kullanılırsa, daha iyidir saç büyümeye. Aksi takdirde, sonuç öngörülemeyen olabilir.
  • İlk kez saçınızı boyamak varsa, bunlar yavaş yavaş boyanır, ucuna boya uygulamak başlar. tam tersine - renk tonu edin.

Bu sorunların ucu, ama sadece başlangıç değil - Ve o resimlerde, özellikle açıklık unutma. Şimdi sürekli saçınızı bakmak gerekecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.