SeyahatSeyahat İpuçları

Malezya Vize: tasarıma sahiptir. vize merkezi

Malezya bütün garip gizemli ve egzotik turist merkezi gibi görünüyor. Bu eski millet tarihsel anıtları korumak ve gökdelenler ile modern şehir inşa başarmıştır. Cennet plajları bile deneyimli bir gezgin beyaz kum çarptı ve türlerin hayvanlar ve bitkiler nemli subtropikal ormanlar sevindirici çeşitli olabilir. O turist için çok verebilir başka bir ülke hayal etmek zordur, bu nedenle bu eğilim uzun yüksek talep olmuştur.

Malezya gezisi

Nasıl yurt dışında herhangi bir gezi başlatmak için? Tabii ki, sorularla. Ben Malezya için vize gerekiyor mu? Nerede daha iyi dinlenmek için? Nasıl Malezya gidilir? bilet satın alma ve kolayca seyahat acentesi güvenebileceğiniz tesisi seçimi ile ilgili sorunlar, ülkenin vize rejiminin kendiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için, güç bir duruma gümrük almamayı.

Ben Malezya için vize gerekiyor mu?

Bu sorunun cevabı ülkedeki kalış planlanan zamandan bağlıdır. Eğer bir aydan az tatile harcamak istiyorsanız, Malezya vize ihtiyacınız olmayacak. sınırında Eğer Malezya sınırı geçtikten sonra en az altı ay olması gerekir geçerliliği olan bir pasaport, ve tamamlanmış bir göç kartını ibraz etmeleri istenecektir. Ülkede sürenin tamamını tutmak için gereklidir. Bazı durumlarda Malezya gümrük dönüş bilet ve yeterli fon (eğer cüzdan en az beş yüz dolar içinde olmalıdır) göstermek istedi.

Malezya Vize

Gümrük Eğer ülkeye ücretsiz giriş reddedilebilir unutmayın. Malezyalı yasaya göre, başarısızlık altı aydan fazla bir gebelik ve çirkin davranışları olanlar ile kadınları elde edebilirsiniz. Ayrıca, vizesiz girişte ret sebebi arayan görünüm turist olarak hizmet edebilir. Bu durumda, ülkenin yalnızca vize merkezi aracılığıyla belgeleri resmileştiren edilebilir girin.

Ruslar için Malezya'ya vize

Bu vize iki yıldır Malezya'da verilir dikkati çekiyor. Ruslar Moskova'da bunun için başvurabilir. Malezya seyahat için evrak yapan Vize Başvuru Merkezinde tek ülke yoktur. ülkeye uzun vadeli bir ziyaret planlayan gezgin, resmi (Malezya toprakları girdiği tarihten itibaren en az altı ay geçerli) pasaporta sahip bileti ve davetiye dönmelidir. Ruslar davetler çeşitli sağlayabilir:

  • seyahat;
  • hizmet;
  • Özel.

Bu belgelerin seti ve kendi doldurulmuş anket dayanarak Rus vatandaşlarına Malezya için vize yayınladı. çocuklar hakkında dikkatli olun. Onlar velilere davetiye dahil edilmelidir. Malezya vize gerekli değildir onaltı yaşından küçük çocuklar için onlar belge veliler girilecektir. Onaltı yaşındakiler vize işlem merkezinde belgelerin bir paket sağlamalıdır.

Ülkede uzun konaklama planı, ancak vizesiz rejim kullanılarak girseniz bile ülkede doğrudan vize alabilirler, zamanın belirsiz bir süre için Malezya'da kalmaya karar vermedi Birçok turist. Bu yolcular için, ülkede kalış uzanan iki seçenek vardır:

  • özel izin alın.

Bu izin bir kez ülkenin her iki ayda verilir. Turist pasaportu ve gecikme nedenini açıklamalıdır.

  • multivisa alın.

Bu belge uzun süre ülkeye birden fazla ziyaret sağlar. Çoğu zaman, böyle bir vize, öğrenci Malezya neredeyse imkansız devlet kurumları yardımı olmadan böyle bir belgeyi elde etmek çıkarmak.

transit geçen turistler, aynı zamanda Malezya'da vize almak konusunda şüphesi olmasın. transit fiyatının süresi yetmiş iki saat aşmıyorsa, o zaman Malezya nakli teyit gümrük bilet de sunmak için yeterli olacaktır. Eğer vize başvuru merkezinde önceden kayıt için gereken ülkeye, üç günden fazla vize uçuş bağlayan beklenti.

vize ücreti

Malezya'da vize maliyeti ne kadar endişe edenler, gereksiz endişe olabilir. kabul edilebilir daha vize maliyeti - Her ankette üç yüz ruble. Bu tutara konsolosluk ücretleri ve vize başvuru merkezi personeli kağıtları işlenmesi için kaldırıldı.

belge elde gecikmeler

Malezya Vize yaklaşık iki hafta ortalama sürer. Ek bir ücret karşılığında, bu süre kısaltılabilir. Bu durumda, vize iki üç gün içinde hazır olacak.

Eğer ülkede belgeleri doğrudan düzenlemek, o zaman on gün içinde vize sorunu olmalı.

Malezya İşler

Son yıllarda, birçok genç profesyoneller Malezya'da işe gitmek eğilimindedir. Bu ülke aktif olarak geliştiriyor, çünkü şaşırtıcı değildir ve yüksek dereceli uzmanlık gerektirir. Malezya yabancılara ve yüksek ücretler için iyi bir konaklama sunmaktadır. yaşamak ve çalışmak için, size çalışma vizesi tasarlamanız gerekir. Ama özgür bir pozisyon bulmak ve işverenin istihdam resmi bir onay almak gerekir. Birkaç türde olabilir Malezya Visa Work:

  • Vize İstihdam Geçiş.

Bu seçenek genellikle üç yıllık bir süreyi belirtir fazla iki yıl için yüksek nitelikli uzmanları ile sadece yapılır. Bir iş için bir başvuru sahibi çok daha tecrübeli ve eğitimli diğer yerel rakiplerinden daha olmalıdır. Malezyalı firma ile sözleşme istikrarlı yüksek gelire çalışanlara sağlar, ancak devlet hazineye vergi her işçinin bireysel olarak öder. Malezyalı şirketlerinde üst düzey yöneticilik pozisyonlarında Uzmanları diğer yabancı işçilerin daha az vergi ödemek.

  • Vize Geçici İstihdam Geçiş.

iki yıldan az bir süre için çalışmak için bir sözleşme imzalamak yabancı profesyoneller için vize benzer. Çalışan beş yıldır bir kez vize alabilirler, ama her yıl iş yerinizde özel noktalarda belgelendirmek zorundadırlar. Ayrıca, yabancı kişisel ve mesleki alanlarda değişiklikler hakkında yetkililere bilgi yükümlüdür.

  • Visa Ziyaretçinin Geçiş (Profesyonel).

Böyle vize yabancı üniversite öğretmenleri, genellikle danışmanları vb. D. Visa Bir yıldan az bir süre için verilir vardır.

Çalışan bir vize sadece işveren yardımı ile olabilir Get zaten ülkeyi girdi. Genellikle turistler, Malezya olsun vizesiz girişin yararlanarak ve bu şirket işveren ile ilişkilidir sonra. İşveren vize almanıza ilgili bütün sorunları karar ve tüm ücretleri ödemeyi serbesttir. Vize Başvuru Merkezi devlet, üç fotoğraf ve devlet örneğinin özel bir formu dilinde yabancı pasaport çalışma sözleşmesi devam eder. Beş gün sonra, yabancı bir uzman damgalı pasaport geri oluyor. Vize uzatma gerekirse olarak işveren tarafından devreye girer.

Eğer yasal olarak kalmak ve Malezya'da yaşayabilir gibi?

Eğer kazandıysa Malezya, daha sonra, hep orada kalmak sizi hayal kırıklığına için acele etmek istiyorum. Bir yabancı Malezya vatandaşı haline gelebilir neredeyse hiçbir yasal dayanağı yoktur. Böyle bir olasılık sadece ülkenin hükümeti önce özel yararları olan bir kişi alabilirsiniz. Şu anda, bu tür durumlarda en fazla on bulunmaktadır.

Ama Malezya yabancı tenekede kalma süresini uzatmak. ülke yabancıların girişimci aktiviteyi izin verdi. Bir işletme açabilir ve ülkenin hazineye vergi ödeyecek varsa, yaşamak ve burada uzun yıllar çalışabilir.

yabancılara özellikle ilgi çekici ülkenin hükümet programını "- My Second Home Malezya" başlattı olduğunu. Bunun sayesinde burada genç ve zengin yabancılara gelir. Programa katılım kuralları oldukça basittir.

Kim Malezya taşınmak istiyor tüm aile için de geçerlidir. Birkaç mali şartlara uymalıdır: varlıklar ve fazla üç bin dolar gelire sahip olması için. Hükümet adaylığını onaylaması halinde, yabancı bir hesap açıp ona bir miktar para koymak zorunda kalacaktır. Sadece bir yıl sonra çıkarın ve gayrimenkul veya eğitim maliyetlerinin satın alma işleminde kullanılan.

Bu programda katılımcılar fayda ve vergi indirimi çok almalarını dikkati çekiyor. Örneğin, bir araba satın onları yerli Malay daha az mal olacak. Genel olarak, bu program yabancıların arasında popülerlik kazanıyor ve uygulamaların sayısı her yıl artmaktadır.

Başka yolu da yasal olarak Malezya'da yaşamak - öğrenci vizesi. Bu ortalama yıllık öğrenim Yüz elli bin aşıyor, çok pahalıdır.

Öğrenci vizesi

Malezya'da can her güvenli öğrenciye öğrenim için vize almak için. İlk adım bir yüksek öğretim kurumu seçip kayıt onayını almaktır. Daha sonra Moskova'da vize merkezine sunulmak üzere belgeleri toplayabilir. o kalkış öncesi iki ay uygulamak için en iyi olduğunu unutmayın.

vize için, Pasaport, başvuru formu, eğitim sertifikası, Malezya yüksek öğretim kurumlarının daveti, ülkeye İngilizce yeterlilik ve biletlerin belirtilen seviyede sertifika gerekecektir. O öğrenim büyükelçiliğinde ödenen ve geri dönüşü olmayan eylem bulunduğunu lütfen unutmayın.

Malezya - harikalarla dolu güzel bir ülkedir. bunu bir kez ziyaret etmiş ve ruh tekrar geri gelmek istiyorum, o zaman vize başvurusunda ve Asya güzelliği ile uzun ve ayrıntılı aşina başlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.