IlişkilerCinsellik

Nasıl dil olmadan tutkuyla öpmeye? gençler için ipuçları

yetenek herhangi genci öpmek noktalar eklemek için. ilk etapta - Sonuçta, bu yaşta, erkek ve kız sadece deneyim ve hatta kişisel işlerinde, kişinin kendi vücudu ve karşı cinsle olan ilgiyi artırdı, hem de yetişkin olmak her şeyi aday olmayacağını başlarlar.

Ve memnun etmek arzusu sevgi bilimi anlamak için gençler daha erken ve daha önceki hale getirir. Ve genellikle gençleri tanımak istediğim ilk şey - ne kadar düzgün tutkuyla öpmeye. Çocuklar dahası, bunlar sadece ahlaksız olan geçmişin masum ve dokunaklı olanı sarılmak. Sonuçta, gerçek yetişkin mutlaka birbirlerine derin vermek tutkulu bir öpücük.

İpuçları

Ancak, burada genç erkek ve kadınları olma yolunda doğal bir alçakgönüllülük doğar. Sonuçta, tutkuyla öpmeye nasıl sorusuyla, içinde sevgilinizin yetişkinliğe geçişte sadece başka hiçbir yerde açmaktır. Ebeveynler kaybolur: olurlarsa, büyüyen bir yavru göre, modern bir şekilde anlaşılabilir! Bu sorunun cevabı için cinsiyet arkadaşları da uygun değildir: öpmek nasıl bilmiyorum itiraf, eşdeğer alnı kendini yazmaya "kaybeden".

Ve bu nedenle, çoğu erkek ve kız hata yapmak ve televizyon kahramanlarının örneğini dokunmadan sanatını öğrenir. Ve nedense mavi ekranlarda en sık öpücük Fransızca versiyonunu göstermektedir. Her ikisi de taraflara zevk vermek amacıyla olağanüstü deneyim gerektirir.

ilk açıklama

Ve bu yüzden istediğiniz ilk ipucu gençlere vermek: erkek, öncelikle dil olmadan tutkuyla öpmeye öğrenmek gerekir. Ve bu büyük bir olay olduğunu, inan bana. Başlangıç için, hatırlayın: iyi bir duygu rehin - deneyim alanında değil, aynı zamanda sağlıkta sadece. Evet, dişlerin düzenli temizlik, yemek ve sonrasında sakız kullanımı gargara öpücüğünü yapacak daha unutulmaz ve keyifli bir sigara veya şımarık bir çift füme önce daha sarı dişler.

Nasıl öpmek dil olmadan tutkuyla?

Bu sanatın ikinci kuralı - öpüşme önce dudaklarını yalama. Islak, özellikle serin etrafında ise, herkes için değil hoş bir dokunuş slavering ve dudaklar donmuş. Eğer onlar sert veya aşırı kuru olması düşünüyorsanız, lütfen hijyenik ruj. Ve siz çocuklar, bu çok geçerlidir.

Özellikler

O tekniği öpücük basittir. hemen "kurban" konulu atlama. Saldırı ve basınç samimi ilişkiler gibi hassas bir konuda en iyi değildir. Daha nazikçe dudaklar Pass dudaklarını dokunmak. Size düşünün - rüzgar, geçmişi uçan. Ve daha sonra, biraz daha kararlı ve ısrarlı olması gerektiğini bilimi anlamayı sürecinde.

Nasıl dil olmadan tutkuyla öpmeye? dondurma ve dondurulmuş korku çalışıyoruz sanki dokunmak dudaklar, yumuşak olmalıdır. Daha önce, bazı nedenlerden dolayı, bu eti emme, domates üzerinde stok ve bunların sanatını bilemek için öpüşme ihtiyacını uygulamaya inanılıyordu. Dürüst olmak gerekirse, bu yüzden ziyade sen aşk ilişkilerinde bir elektrik süpürgesi becerilerinden ziyade tecrübe satın alabilirsiniz. ilk temas zaten ayarlanır Fakat sadece bir ortak ile ritmine ilerler, ve öyle - Böyle güzel bilimdeki en yararlı bir tavsiye. Biz bu makalede aracılığıyla, sen dil olmadan tutkuyla öpmeye öğrenmiş umuyoruz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.