SeyahatSeyahat İpuçları

Nasıl Bulgaristan'da bir plaj tatil seçmek için

Bulgaristan'da Resort alanı Avrupa'nın en iyileri arasında olduğu kabul edilir. sıcak deniz ve yumuşak kum ile kombine güneş tamamen tüm günlük endişeleri kesmek ve tam dekolmanı ve huzur atmosferinde kendinizi mümkün kılar çünkü bu, şaşırtıcı değildir. Ve böylece tamamen Bulgaristan'da en iyi plajları onlar karakteristik olduğundan daha nerede ve turistler arasında bu kadar ünlü olmasının nedeni düşünün şimdi, bu ülkede rahatlatacaktır yapmak için.

Gençlik yaz cenneti

en canlı anılar, yıkanırlardı kulüp hit ve sonsuz kahkaha Eğer tatil bölgesinde "Golden Sands" dan getir. gece kulüpleri çok sayıda, her zevke ve bütçeye, bir yaz açık kafe ve eğlence mekanları için restoran bulunmaktadır. "Golden Sands" konulu istirahat gürültülü şirketi ve aile daire içinde her ikisi de olabilir. Çocuklar için sayısız vardır su kaydırakları, onların tatil unutulmaz kılacak sürmek ve diğer programlar. Buna ek olarak, bakış doğal noktasıyla Bulgaristan'ın en güzel plajları, burada yoğunlaşmıştır. Bu bölge düz denizin sularına yükselir çok yemyeşil bitki örtüsüdür. Hava sağlığı üzerinde son derece olumlu etkisidir oksijen ile doludur.

en çok ziyaret edilen ülke çare

rekreasyon yıllardır "Sunny Beach" denilen alan çok güzel bir ameliyat Bulgar plaj , çok sayıda eğlence ve doğal konumlar ile "Cocoa Beach". rekreasyon alanının genişliği 50 metre yoktur ve plaj yavaşlık fazla 8 kilometre. Orada tatil ikisi birlikte ve gürültülü şirketle hatta çocuklarla olabilir. Yumuşak, altın kum, deniz, kumsal koyunda beri orada düz ve sığ, sürekli sakin, hangi alt - Tüm bu dünyadan turist çekiyor burada. Ayrıca bu plaj Bulgaristan su sporları önemli bir merkezi olduğu unutulmamalıdır. Burada onların su ve plaj sporları birini bulabilirsiniz, ya da sadece zaman eğlenceli ve gürültülü yerel partiler, eğlenin.

Nerede iyi ailenizle birlikte tatil geçirmek için?

Eğer Bulgaristan'da olduğu yaz aylarında çocuklarla gitmeye karar verirseniz, Albena tatil seçimi akıllıca bir karar olacaktır. dokunulmazlık üzerinde son derece olumlu etkisidir bu alanda özellikle ılıman iklimi, güzel doğası ve iyot iyonlarının zengin hava, içinde. ortasında bir rekreasyon alanında hava sıcaklığı deniz nedenle, çocuklar için ana Bulgar plajları burada bulunmaktadır 23'e ısındı, 25 derecedir. Onlar dalgalar asla sessiz koyları, koylar, içindedir. Sıcak deniz yıkar sonra ince kum ve su parkları ve su kaydırağı sayısız çocuklara canlı çok sayıda gösterim verir. çare daha açık alanlar üzerinde bol ve Caretta egzersiz yapabilirler. deniz hiçbir koylar vardır geniş plajları, yükseldiğinde, iyi dalgalar kendi becerileri bileme, saati yakalamak, hangi yükselir.

deniz isteyenler için

Birçok turist açık sularda monte edilecek uzun yolculuklarda, gemi turları ve diskolar, umut dolu köylerini, Denize geliyor. Eğer macera sever iseniz, o zaman bir sahil beldesinde bir otelde oda önceden rezervasyon. Bu bölgede, her bütçeye uygun otel ve tatil çeşitli bir çok şey var. Burada beş yıldızlı otelde kalmak ve kamp birinde bir çadırda olabilir. 10 km - Ancak, burada bulunan Bulgaristan'da sahile ile karakterizedir en önemli varlık, onun yavaşlık olduğunu. Bu şerit boyunca kendileri için bir yatta açık sularda ayrılmasıyla deniz gezileri bir sürü bulabilirsiniz. Bu kısa vadeli veya gündüz gece disko, çalışma turları veya öğrenme ile uzun yüzmelere olabilir. Ayrıca bölgede çok mızrak balıkçılık gelişmiştir.

rüzgar sörfçüleri için bir cennet

sakin, sıcak Karadeniz, bu yüzden olmaz Nerede Sozopol ilçesine beş kilometre. Sürekli yüksek dalgalarla yıkanır harika çare Smokini gergin bu noktada oldu. Bunlar çoğu zaman öğrencileri, gençlik, romantizm severleri ve tabii ki, yüksek dalgaların gerçek bilenler geliyor. Bu plaj tek yüksek gelgit çok daha fazla yakalayabilirsiniz sürekli Bulgaristan stormy waters, ile karakterizedir. tahta sonra günlerce veya haftalarca kira yayınladı. Sadece spor tanıma başlayan iseniz, hızlı ve kolay bir şekilde bu sanatı ustası yardımcı olacaktır eğitmen kiralayabilirsiniz.

Karadeniz'in kıyısında Vahşi açık alanlar

Bulgaristan'da orada yoğun otel kompleksleri ile kaplı olan birçok tatil, ama onlara yakın plaj alanı kesinlikle vahşi. Varna yakınlarındaki köy - O Shkorpilovtsi bulunan plaj içerebilir bu kategoride. Bu doğal, bir kütle kum ile kaplı olan en geniş alanı (100 metre) 'dir. Rekreasyon alanı kadar 13 kadar kilometre tarafından uzanır ve Karadeniz'in ılık dalgalarıyla yıkanmış. plaj "Ustieto" - Uzakta değil bu yerden başka bir oturma alanı vardır. Önceki sürüme aksine O, biraz daha uzundu. Yaz kafe ve eğlence bölgesi daha sık bulunmaktadır. Ancak, banyo çocuklar için oldukça kabul edilemez bu alanda deniz. dik, engebeli derinlikte alt anında hissetti. Bu alanda en fazla turist ülkede bozulmamış doğasını ve en temiz hava için teşekkür ederiz.

Çoğu tatil temiz

Ama Bulgar plajları Mavi Bayrak "Dune" denilen tesisi alanında yer almaktadır. Dinlenme alanı dik yamaçlar ve sarp kayalıklarla, yeşil ve tropikal ağaçlar ile kaplı arasında, Sozopol bir kaç kilometre olduğunu. plajlar genişliği zaten 100 metre var ve onlar uzunluğu 5 kilometre çekilir. Onun gizemli isim, bu alanda nedeniyle güneşin altında yanardöner olan Karadeniz yıkanır altın kumlar, burada küçük tepeleri oluştururlar gerçeği, hiç aldı. Tabii ki, çocuklarla rahatlatacaktır bu tesisi - onların eğlence için gerekli herşeyi mevcut bulunmaktadır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.