IlişkilerKarşılamak

Nasıl bir yürüyüşe için bir kız istemeye? Toplantıdan önce onu daha iyi tanıyın

Aydınlık ve ilginç ilişki ilk buluşma ile başlar. Ama adam inisiyatif ve karşılamak için bir teklif ile bir kız memnun etmek aramaya karar vermek kolay değildir. Sonuçta, çok hassas birçok gencin benlik saygısı ve ret acı verici olabilir. Nasıl gerçekten seviyorsanız, bir yürüyüşe bir kız istemeye? Bu makale - sanatçı pick up ve kızı sevdim dürüst adamlar için değil.

Kim kaçınılmalıdır

Bu bir olmadığını Outset "professionalka ziyaretleri." Çarpıcı restoran ve küçük ama pahalı bir hediye ile ilk toplantıdan bu kız, kim. Tabii ki, böyle bir kız - çok parlak ve gösterişli, ama yeteri kadar fon vardı dek, rüya işe yaramaz. Para biraz uzak Ve eğer bir yürüyüşe kız davet etmek? size samimiyet ve göze batmayan Yardım mizah duygusu.

Nerede onunla dinlenmeye

Nerede bir yürüyüşe çıkmak için? İdeal seçenek - bu dondurma ve diğer güzellikler ile bir tepsi vardır bir park vardır. ilk buluşma herkes bağlayıcı değildir, bu yüzden biraz üzerinde para harcamak en iyisidir. Sonra kurallarına göre oynamak "profesyonel kadınları" ve hemen restoranın yol - sen seks yapmak istiyorum. Ve herkes hemfikir olacağı, restoran sonra "odasında." Sen hile hissediyorum. Yani daha kaynakların asgari tüketimini öneren İlk buluşma için bir yer seçerdim.

Yapılmaması gerekenler

Nasıl bir yürüyüşe bir kız istemeye, bu yüzden çöp vermedi? Ilginç konulara Onunla konuşun basit ve dürüst davranırlar. Çoğu kız ani ruh hali değişiklikleri, iğnelemek, başkalarının eleştiri ve övünme "aptal kafası yapmaktır" adamlar sevmiyorum. Eh, övünme hala düşebilir, ancak makul olduğunu ve birçok sıkıyor. Kızı aramadan önce Kısacası, bunu eğlenceli ve ilginç ilişkiler kurmanız gerekir. Kendini konuşmak beğenmezseniz, daha iyi karşılamak için çalışmayın: bu bir işaret olduğunu bu kız - değil seçeneği. zaman ve onu kaybetmeyin.

Sadece sempati anlat

Nasıl şanslarını maksimize etmek için bir yürüyüş için bir kız istemeye? size onunla güzel bir sohbet o güzel olduğunu açıkçası onu söylemek emin olun ve. Eğer gerçekte onunla beraber olmak ister ki nedeni budur. sempati Dürüst alındı - bu aşk ilanı, ama bunun gibi kızlar değil. zaviralnye bahaneler yeniden icat ve onu yanıltmaya çalışmanıza gerek yok. böylece sizin gibi kız ve genellikle bunu isterseniz, sizinle konuşmak kabul eder. mütevazi olun - geri çekilme sırasında, başarısızlık nedenini yumuşatma, başarısız olursa. Ve sonra birkaç hafta yeniden yüklemeyi deneyin.

Tabii ki, toplantılar orada akrobasi - kız kendini yürüyüşe adamı davet bir durum kışkırtmak için. Bu gerçekçi olduğunu düşünüyor musunuz? Bu elde edilebilir. Her bir kez birlikte ziyaret yerleştirir gün ve nasıl, çok derin bir diyalog kurmak onun saldırgan olmayan espriler empati, sohbet ve konuşma için gerekli olan yeni deneyimin çok. Er ya da geç, kız gerçekliği yaşamaya önerilerinizi istiyor. Ve bir tarihte kendisi üzerinde davet etti. Ama bu yöntem, bir kızın üzerinde uzun süreli konsantrasyon gerektirir. Ne olduğunu eminseniz Bu yüzden kullanmak - bu "aynı" olduğunu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.