IlişkilerCinsellik

Nasıl bir öpücük başlatmak için? Düzgün bir adam Pişirme

yakınlığa bir başlangıcı bir öpücük ile başlar. kızlar az ya da çok açık ise, kendi erojen bölgeler biraz daha karmaşık erkeklerle, bilinmektedir. Toplamda, erkekler "kaynama" noktasında% 15'i kadınlar ile örtüşmektedir. öpücük - Yine de, herkes alır basit bir şey yoktur. Tutkulu, derin ve kalıcı. Peki, nasıl bir öpücük başlatmak ve kapatmak için hazırlayıp kendim ve ortağı için?

Düzgün bir adam Pişirme

Toprak erojen bölgenin erkek nüfusunun yalnızca% 20'si boyun olduğunu. Bununla birlikte, indirim bu kısmı oldukça imkansızdır. Düzgün hazırlanmış ise Hatta bazen duyarlı olmayanlar, bu noktada, sert rüzgarların de dokunmak. Yani bir öpücük başlatmadan önce sadece, gitmek isteyen ne kadar düşünmek bulunuyor ve eğer "yedekleme" sonradan vermeyin. herşey yolunda olduğunu ve yakınlığına ise, bir dudak ile başlar. Basmakalıp? Değil sözcüğü. Ama dudaklar ve dil ipuçları üzerinde en erojen nokta erkektir. Nasıl bu durumda bir öpücük başlatmak için? aniden şiddetli aciliyet ile kapmak etmeyin. Hayır, önce yumuşak ve nazik dokunarak, sonra daha derin öpücük. Ve heyecanı hissedeceksiniz.

Bir kanıtlanmıştır tutkulu öpücük kalp atışı ve kan akışını (gerektiğinde) artmış hızlandırmak için yeterlidir. Ayrıca, inisiyatif yakalanacak gerçeği hazırlanmalı ve aynı kurşun olduğu gibi bir adam olmak değil. Ancak, mümkün olduğunca tutmaya çalışın. Nasıl bir adam heyecanlandırmak için sonra öpücük? Zar zor dudaklarını ve dilini dokunmadan, kulağına romantik ve hatta açık şeyler fısıldamaya başlar. reaksiyonu izleyin. Eğer bir adam çekerse, o çok güzel değil ve vücudun başka bir yerine taşımak gerekir. örneğin boyun, belirleyin. Ama bütün bu tamamen bireysel olduğunu. bir hoş olmaya eğer, başkası gibi olmayabilir. erkek arkadaşı ile Deney.

Ve tabii ki, bir öpücük başlatmak için bilmek, Oral seks için hazır olmak gerekir. Hatta en mahrem yerinde dudakların hafif bir dokunuş başka bir yerde daha fazla verimliliğe sahip olacaktır. İşte size bir başlangıç değil hala orada bulunmaktadır. Bu da dürüst ve bayağı eylem olarak kabul edilebilir.

En heyecan verici öpücük - müşterek tutku ile gelir biri. Bu hatırlamaya değer olduğunu ve samimiyet her erkek gece gündüz o, hazır. işin, yorgunluk, günün saati: Bu, pek çok faktör tarafından etkilenir. Eğer bir öpücük başlatmadan önce bir erkek bir romantik ruh ayarlamak Yani, en azından bulmak. Aksi takdirde, tüm çabaları iptal edilecektir.

seks için bir başlangıç getirmek için% 100 garanti için, ortak öpülmek istedi nereye doğrudan sorun. onun her heves yerine getiren, ona arzularını bir gece düzenleyin. Böyle bir öneri yorgunluk ve uykusuzluktan rağmen, bir tane vermeyecektir. birbirlerine, yeni bir şey denemek sev, sizin cinsel hayatınız sıkıcı olmayacak. Sen heyecanlandırmak için yeni yollar açarak, hoş bir sürpriz olacak. Bir deney gibi davranma. Sadece serbest ve tutkulu olun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.