HobiDikiş

Nasıl bir daire kanca kravat ve evinizi dekore etmek?

tığ sanat yalnızca mümkün aralık kalifiye işçi çekiyor. tığ üretim kolaylığı, malzeme ve araçlar durumu, tasarım teknikleri büyük fırsatlar oya gerçek sanatın bu tür yaptı.

Örgü - erkek işi?

erkekler doğduktan sonra, makrame olarak Örgü. Paris Chulochnikov kadınları, ticarette rekabet korkusu işe reddetti. Oyaların günümüzde bu tip tamamen örgü oldukça büyük başarı elde ettiğimiz insanlığın zayıf yarısı, bilinen birkaç adam "sahip olunan" oldu rağmen.

Nasıl aşağıda açıklanan bir daire kanca, kravat ve konuşmacı giysiler, çorap, eşarp, şapka, mont ve şallar birçok türde bağlayabilir. Temel olarak, arka yüzü örgü doku sıcak giysiler oluşturmak için kullanılır. tığ ile, her şey biraz farklıdır: peçeteler ve file bluz yaz ince pamuklu iplikler, dantel şapka ve eşarplar, zarif şallar ve pançolar, çiçek ve paspaslar de sesi iyi gelen ve bir den bağlanabilir kalın iplik. moda yaratan Tasarımcılar, nihayet ilişkili testere tığ dantel yaratma yeteneği de sadece faydacı ev konforu için gizmos ama değil zanaat başyapıtlarından.

Çeşitli seçenekler dairesel tığ

Nasıl bir daire kanca kravat? Bunun için çeşitli seçenekler vardır:

  • Hava ringlet kapalı döngü yana sıkıca ile (veya SC sc olmadan), sütunlar "yapışmasına". Spiral ihtiyacı (birinci, örneğin - her 2 h sonra - 5 v sonra, o zaman - vb 10 st, .... ile) düzenli olarak yinelenen aralığı ile bir sütun üzerinde 2 provyazyvat istenen ürün çap elde etmek için. serbest döngü eklenmesi yöntemi yoğun ve küçük şeyler (yapışkanlık, kilim ve t. P.) örmek için kullanılır.
  • İkinci seçenek öncekine benzer: sadece beş belirlenen alanlarda yapılan sütunların yanında olması açısından farklılık. Bu şekilde daire kanca kravat nasıl bilerek, eşkenar beşgen alabilirsiniz.
  • Bir daire kanca örgü örmeyi, üçüncü en zor ve en güzel yolu dantel kumaş oluştururken kullanılır. tüm ayrıntılarını gösterir tam olarak şemalara göre Simetrik narin sanat vyvyazyvayut. ekleyerek sütun yerine ajur örgü zaman sıklıkla sorunsuz ama şık ve güzel kılan dikiş zincirini, kullandı.

o şemasıyla örgü örmeyi öğrenmek kolay mı?

daire tığ ve düzeni içinde kaybolmak değil, daha ne almak için bir kanca olarak ürün için uygun iplik seçilir? Orada soru - cevap! Ama önce - okuma görüntülerin biraz. daire kanca örgü örmeyi dergi düzenleri basılmış anlamak ve tanımak için, unutmamak gerekir:

  • Sonra soldan sağa, sağdan sola sütun satırlar ilk dönüşümlü tekrarladı.
  • direkt okuma tığ yukarı için Düzenleri.
  • Döngüler ve barlar sadece serinin başında çetelesini "kaldırması".
  • Aynı şema parçası (uyum), sürekli tekrarlanmaktadır.
  • Önemli bir kural daire kanca kravat etmektir. Sürüş yönünün tersine okunur.

Dairesel örgü - yeni fırsatlar, yeni fikirler ve mükemmel sonuçlar. eserlerinde İyi şanslar!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.