Ev ve AileAksesuarlar

Nasıl bileziğini çıkarmak için

Halkalar - modern insanın yaşam hayal etmek imkansızdır onsuz tüm favori takı vardır. Hiçbir şey sembolize olamaz. Ancak, alyans ellerinde - ortak daha bir fenomen daha fazlası. Bunlar iki aşığın evlilik kravat, medeni birlik kale simgelemektedir. (Herhangi bir nedenle) bu tür bir konaklama halka mümkün olmadığı zaman daha zarar. Çoğu zaman parmak ödeme bağlı olarak hacim olarak artar. Bu sorun kimseyi sollamak olabilir. Ama daha sık, ondan hamile kadın ve özellikle yaz aylarında bu tür fizyolojik yanıtlar yatkındır sadece insanları muzdarip. Böyle bir durumda halka nasıl kaldırılır, bunu örneğin, herhangi bir iş gerçekleştirmek için engeller, aynı zamanda, çünkü insan sağlığına tehdit çünkü sadece karar vermeniz gerekir. Bu parmak sıkar ve sahibi açısından önemli bir rahatsızlığa getiriyor.

en az bir kez hayatımda böyle bir durumla karşılaştıysanız, Kalıcı girişimleri onun şişme daha yol açabilir parmağından yüzüğü çıkarmak için biliyor olabilir. takı tabii ki, büyük ölçüde derinin içine keser ve hatta iltihaba neden olabilir ve varsa, acı olmayacak.

onlar panik başladığını, yüzüğü çıkarmak için nasıl bilmiyorum tüm insanlarla sorun. Durdurun. Sen dakika içinde sorunu çözmek mümkün değildir, özellikle normal yolla eğer sakin olman gerek.

Yani, yüzüğünü nasıl kaldırılacağını bakalım?

1. Çok sık insanlar herhangi bir rahatsızlık hissetmeden, yıllarca takı giydi olur. Ama bir sabah o kaldıramazsınız sonucuna varmıştır. parmaklar şişmiş görünür Ve eğer, belki de sen tuzlu gıdalar ile dün çok ileri gitti? hemen vücuttan tuz çıkış verdiğinde, su içmek, halka nöro birkaç saat beklemek kaldırmak için çalışmayın. Büyük olasılıkla, şişme gün ortasında bir yerlerde azalır ve sorunsuz dekorasyon kurtulmak.

2. keskin gerizekalı halkasını çıkarmayın. Bu yüzden cilde zarar mümkündür. kademeli olarak doğru yönde ilerleyen iken, nazik ve yavaş büküm gerekir.

parmaklarınız aşırı sıcak yüzünden şişmiş ise 3. aşağıdaki yöntemi deneyebilirsiniz. Onların kalp seviyesinden böylece onları düzenlemek için gereklidir. Bir sonra şişlik azalır ve kolayca sorunu çözebilir iken.

Eğer yüzüğü nasıl kaldırılacağını bilmiyorsanız 4. sonra yukarı elini kaldırıp on dakikaya kadar bu konumda tutun, soğuk suda parmak düşürmeye çalışır. Sonuç olarak, şişme gitmiş olacak ve dekorasyon ortadan kaldırmak için kolay olacaktır.

5. Bir kayganlaştırıcı olarak faydalı olacaktır evde maddeler, aramayı deneyin. Bir kullanabilir sıvı sabun, bitkisel yağlar, köpük, antibakteriyel merhem göre şampuan, losyon, jel, sprey. Ne olursa olsun seçim şeyi, halka ve çevresinde altında madde parmak yağlamak. Şimdi metali kaymasını parmaklara bir doku kapağı alıp çıkarmak için halkayı çevirerek deneyin.

6. yemek tuzu. Bu serin suya eklerseniz parmaklarından şişlik rahatlatmak için yardımcı olur. geri kolunu indirin ve beş dakika tutun. Şimdi girişimi yenilemek mümkündür.

7. son nefesine kadar, tabiri caizse, bileziğini çıkarmak için denemek için gerekli olmadığını unutmayınız. parmağınızı maviye döner ve şiddetle şişme varsa, keyfi gerekmez. Bir ambulans çağırın ya da en yakın acil servise gidin gereklidir. Doktorların korkuyor panik iseniz, yardım herhangi kuyumcu isteyebilirsiniz. Küçük bir ücret karşılığında, sana herhangi bir sorun olmadan bir halka kesecek. Ve dekorasyon dert etmeyin. Kolayca düzelt, ama yeni bir parmak kimse dikmek olacaktır. Bu nedenle, her zaman zamanında yardım istemek gerekir. Ama kesme veya evde halka testereyle - bu çok saçma. Başın ilgili uzmana anlatmaya utanılacak gerekmez.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.