ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Moonshine "Magarych Mashkovskiy" 12 lt: yorumlar, talimatlar

Kalite alkol ürünleri, bugün piyasada mevcut, çoğu zaman tatmin edici bir şekilde bırakır. Bu ithal malları ve yerli hem ilgilidir. Bu nedenle, birçok şimdi moonshine satın almak ve evde alkollü içecekler hazırlamak için tercih ediyorum. Böyle teknik modelleri, çok var. Aynı zamanda, ev demlemek ve şarap birçok taraftar göre, en iyilerinden biri "Magarych Mashkovskiy" Chelyabinsk üretilen 12 litre vardır.

genel açıklama

kaçak içki adı kurucusu almıştır - PTA Chelyabinsk müdürü. Uzun ve dikkatli bir şekilde bu ekipman bitki yöneticisini tasarımı yapan. Başlıca hedefimiz en kaliteli alkollü ürünler üretebilir hangi ile tasarımda basit ve kullanımı kolay bir cihaz, imal etmekti. Yazarlık geliştirme Mashkovskiy itibari patent doğruladı.

Aparatı "Magarych Mashkovskiy" (12 lt) yabancı tüketicilere iyi eleştiriler kazandı ve sadece yerli değil, aynı. Bunun nedeni - orijinal tasarım ve en kaliteli ev yapımı alkol yardımı ile üretme yeteneği.

Avrupa özel bir değişiklik olarak tedarik edilir Çelyabinsk bitki - Cihaz "Magarych Mashkovskiy verme" (12 L) eklenmiştir. yabancı kullanıcılar, bunun nedeni bakım düşük maliyetli ve kolaylığına da olumludur.

tasarım Özellikleri

Toplayın kaçak içki Mashkovskiy bu tip herhangi bir başka cihazla aynı bileşenlerden. Tek fark olması:

 • Tankın Geniş ağızlı. Bu cihazın sahipleri herhangi bir sorun olmadan onlara bakmak için izin verir. 7 cm çapında boyunda bezle el hareketi uzanır. Bu nedenle, aparat yıkanması ve kullanımı kolaydır sonra özel temizlik çözeltileri ile işlemek.

 • Aynı zamanda, iki buhar tamburu. Bu en az, birim sahiplerine göre, bu özellik olduğunu ve bu tip diğer cihazlar arasındaki kılan. dikey bir şekilde, yukarıdaki aygıtta bulunan buhar tamburu. Bu buzdolabının yan tarafına yapıştırılmıştır. En üstte termometre monte edilir.

 • Ergonomik sap tahtadan yapılmış. "Magarych" cihazların birçok sahipleri olarak, bu görünüşte küçük bir ek ünitenin çalışma gerçekten çok uygundur yapar. Alkol distile kolları damıtma sırasında sıcak alamadım. Bu nedenle, tank gerekirse yandı korkusu olmadan istenen herhangi bir yere taşınabilir.

Moonshine "Magarych Mashkovskiy verme" (12 L) esas olarak aynı paketleme sahiptir. Böyle ekipmanda Sadece buzdolabı kullanılabilirliğini artırır fazla organik tasarım, içine sığar. bir ihracat sürümü termometre, bir mekanik, ancak daha modern elektroniği ile donatılmıştır gibi.

Eğer modelini ihraç etmek istiyorsanız Tabii ki, satın alınan ve yerli bira meraklıları edilebilir. Bu durumda ödeme daha çok fazla yok.

Aparatı "Magarych Mashkovskiy" (12 litre): Tüketici yorumlar

Yukarıdakilere ek olarak, bu marka araçların sahipleri kendilerine iyi bir maintainability faydalarını aittir. Tasarım desenleri "Magarych" 12-L kolayca kendi elleriyle ortaya çıkan sorunları gidermek için izin verir, böylece kolaydır. Örneğin, damıtık, düzenli termometre veya kullanım lastik contalar sırasında aşınmış geçişi için kendi kanallarını değiştirmek için hiçbir sorun yoktur. Bu tür cihazların sahipleri, onların yapısı içinde tek cihaz kendi başlarına düzeltmek için zor olduğunu, bu bir buzdolabı olduğunu.

ekipman eksiklikleri Tüketiciler

Tabii ki, bazı dezavantajları cihaz "Magarych Mashkovsky" (12 L) sahip olmasıdır. tabii ki, genel, mükemmel onun hakkında Yanıtları. Ancak, bazı kullanıcılar bu ekipmanı kullanırken çok gürültülü olduğunu bildirmektedir. Ayrıca, bu markanın net cihazlar termometre ve (çünkü sıkı kalem) tankı kapatılmasında zorluk sık kırılması olarak kabul edilir. Buna ek olarak, ev içme bazı taraftarlar kübik kaçak içki damıtma bazen titreşir şikayetçi.

hazırlık ekipmanları

Tüketiciler nedeniyle montaj kolaylık dahil olmak üzere bu cihazla ilgili iyi cevap. damıtma ile sadece birkaç dakika olmadan önce Yani, tasarımın tüm unsurları bağlamak için. Devam kaçak içki "Magarych Mashkovsky" (12 lt) aşağıdaki gibi:

 1. Buzdolabı damıtma kapasitesi vidalanır.

 2. Bir hortum soğuk suyla bir musluğa bağlanır. Bu özel bir adaptör kullanıyor.

 3. İkinci hortum lavabonun içine indirilir.

Böylece toplanan birim plaka üzerinde yer almaktadır.

Cihazın Uygulama

kaçak içki damıtma için tasarlanmış, herhangi bir başka aynı şekilde bu markanın ekipmanı kullanma:

 1. Yeni cihaz zorunlu yıkanmıştır. Daha sonra, içinde 10 dakika boyunca normal damıtılmış su.

 2. Bundan başka, cihaz Braga doldurulur. modeli, "Magarych Mashkovskiy" in (12 L) küp korkmadan neredeyse "gözbebekleri" ile doldurulabilir.

 3. Soba tam güçte döndü.

 4. Braga kaynamaya başladıktan sonra, küp altında ateş hafifledi edilebilir.

 5. çıkış altında bir demlemek alınması için kurulu gücü.

Özellikler damıtma

Kullanım Kolaylığı - belki de en önemli nedeni bu kadar popüler kaçak içki "Magarych Mashkovsky" (12 L). Kullanımı için talimatlar gerçekten çok basittir. Ancak, sahiplerine bu ekipmanı kullanma bazı nüansları bilmeli.

Örneğin, daha düşük buhar tamburu aygıtı üzerinde özel bir hortum ağır fraksiyonların kaldırmak için tasarlanmıştır sahiptir. Bir çok ağırlığında kaçak içki mandalina kabuğu zorlayarak zaman, örneğin, bu işlevi kullanmak için tavsiye edilir.

Makineyi yüklemeden önce, sahipleri bazı üst buhar dramını çıkarın. Onlara göre, biraz daha uygun olarak Braga doldurmak.

Bir saat kaçak içki, daha olumlu değerlendirmeleri ve "Magarych Mashkovsky" (12 L), bu nedenle, demlemek kadar 2 litre verir. Gerekirse bu durumda, içecek kolayca geliştirebilirsiniz. Ve damıtma işleminde hakkı. Bunu yapmak için, sadece tank birliğine açıp gerekli tüm malzemeyi doldurmak için: otlar, baharatlar, vs ...

Bu markanın ekipman kullanılarak elde damıtmak mutlaka ikinci bir demlemek değildir. Zaten zararlı katışkılar içecek her türlü tamamen saflaştırılmış çıkan ilk damıtma aygıtı sonra. bu makine kullanıldığında kaçak içki için alıcı, aynı zamanda herhangi bir kullanılabilir. İçecek herhangi patlamaları olmadan çok düzgün açılması çıkışından akan.

cihazın "Magarych" boyutları oldukça büyük. Bu nedenle, firewater damıtılmasından sonra bu bölüme demonte edilebilir olmalıdır. Bir depolama yerde bu ekipmanı yatıyordu önce Elbette, bu iyice durulanmalıdır.

isteğe bağlı donanım

Tüketicilerin bu ekipmanın hakkında başka ne denir? Değerlendirme olarak, ve üçüncü taraf cihazlar kullanılmak üzere ona övgüler bitmiş içeceğin kalitesini artırmak için. Örneğin, arzu edildiği takdirde, bu işaretin ekipman rektifiye pens yardımcı madde ile bağlanabilir. Bu durumda, çok yüksek mukavemet votka (hemen hemen saf alkol) elde edilmesi mümkün olacaktır. Ancak, güçlü içecekler gibi tüm değiller. kaçak içki, geri akış teknolojisi ihraç aslında, herhangi bir koku kesinlikle yoksundur. Ancak istenirse, herhangi bir doğal tatlar eklemek her zaman mümkündür.

Buna ek olarak, iyi kaçak içki "Magarych Mashkovskiy" (12 L) yorumlar ve kolayca mümkündür çünkü kazanılan bir elektronik termometre için mekanik değiştirmek için.

Kaçak içki cihazı "Magarych" için iyi bir tarifi

Tam da bu popüler ekipman kullanımı konusunda, biz bulunurlar. "Magarych Mashkovskiy" yardımı ile kesinlikle herhangi moonshine sürebilirim. Böyle ekipmanın sahipleri olarak, her durumda, içecek çok temiz elde edilir - hayır devrilir ve sadece rahatlatıcı. Bu birimin üzerine devrik içtikten sonra ertesi sabah (tabi makul sınırlar içinde) bir baş ağrısı ve hiçbir bulantı demlemek etmez. Sadece hafif bir akşamdan yoktur.

Ev demlemek tarifleri, "Magarych" cihazda dahil olmak üzere birçok vardır. Örneğin, bu ekipman kurutulmuş meyveler üzerinde moonshine yapılabilir. Bu gerektirecektir:

 • Kurutulmuş elma (diğer)

 • şeker - 3 kg;

 • maya 300 gr.

Elmalar, 10 litre suyu kaynatın şeker ile kapatın ve karanlık bir yerde bir hafta sonuçlanan komposto koymak gerekir. Braga zorlama önce bazı kurutulmuş kekik ekledi. Bu miktarın çok hoş bir tat ile, tipik olarak votka yaklaşık 3.5 litre bileşenler gider.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.