OtomobilKlasik

Motor yağı ZIC® 10W 40, yarı sentetikler: yorumlar

Olmadan modern bir araba hayal etmek imkansızdır motor yağı. Nitel ürün motorun bileşenlerinin doğru yağlanmasını sağlar ve onun erken aşınmasını önlemek, iyi tokluk vardır ve düşük sıcaklıklarda donma yok. Yağ ZIC® 10W 40 bugün piyasadaki en iyilerinden biridir. Mükemmel kalite ve uygun fiyat birleştirir.

Açıklama yağı

Yağ ZIC® 10W 40 dünyanın en büyük 500 şirketi parçası olan önde gelen Koreli tutma şirketi SK Energy vardır.

Motor için Yağlayıcı en yüksek performansa sahiptir. Bu benzin ve mazot çalışan motorlara uygulanabilir. bir viskozite yüksek bir dereceyi gösterir iyilik YUBASE VHVI, şirketin ürünlerde baz yağ.

ZIC bütün petrol uluslararası kalite standartlarına uygun. Koreli ve Amerikalı Japon otomobiller için uygundur. ürünleri yağ olarak kullanılır Kia ve Hyundai, üreten fabrikalara teslim edilmektedir benzin sürücü otomobiller için fabrikaya doldurun.

ürün Özelliği

her koşulda Petrol ZIC® 10W 40 yarı sentetik araba motoru koruma, yüksek hızlarda ve yüksek yüklerde dahil. Bu motor ömrünü uzatır. Ürün tamamen kuralları API SM / ILSAC GF-4 ile uyumludur ve büyük ölçüde yakıt tüketimini etkiler düşürür motor, sürtünmeyi azaltan bir anti-sürtünme düzenleyici sahiptir.

Yağ mükemmel deterjan özellikler ile karakterize edilir, çamur kaldırır ve motorun duvarlarında tortu oluşumunu engeller. Bu değişim aralıklarını arttırır ve tüm çevre şartlarına uygun küçük kükürt ve fosfor içerir.

SM / CF g / cm3 0.855 eşit + 15 ° C arasındaki bir sıcaklıkta bir yoğunluğa sahiptir: Ürün aynı zamanda bir uygun sınıflandırma API vardır. Kinetik yağın viskozite sıcaklığı + 40 ° C'de 96.7 mm2 / s ve 100 ° C 'de - 14.56 mm2 / s. Devlet viskozite indeksi 156, ve parlama noktası 230 ° C karşılık gelen -35,0 ° C, ürün akışkanlık kaybeder. TBN, motor yağlama maddesi - 7.81 mg KOH / g.

İşaretleme 10W yağ sıcaklıklarında viskozitesini ve özellikleri muhafaza demektir kadar -25 ° C'ye sayı 40, maksimum yüksek sıcaklık yaz moduna atıfta bulunmaktadır. Bu durumda, yağlama maddesi, C +40 ° C'ye kadar sıcaklıklarda çalışma özelliklerini kaybetmeden kullanılabilir

yağlar ZIC® yelpazesi

ZIC tarafından motora için ürünler ayrılır:

  • tamamen sentetik yağlar;
  • Sentetik yağlama maddeleri;
  • yarı-sentetik ürünler.

hat 40 sadece 10W sentetik (örneğin, yağ ZIC® X7 10W 40) ve yarı-sentetik yağlar, motor vardır. araba için bir ürün satın alarak, ne dikkat etmek gerekir motoru için petrol otomobil kullanmayı önerir.

Daha fazla yağ ZIC® verdi:

  • benzinli motorlar için. işaretleri ve XQ XQLS, yarı-sentetik yağ 0W ve A + ile bu sentetik ürünler. Bir işareti Hiflo ile bir mineral motor yağı da vardır.
  • Dizel motorlar. Yarı sentetik ürünler üzerine, XQ 5000 listelenen sentetik üzerinde 5000 ve RV işaretlerken. Bir SD 5000 için mineral yağ.
  • İki zamanlı motorlar. 2T ve 4T bir işareti Bu dumansız ürünleri. Aktif katkı maddesinin bir kısmını içerir.

Başka bir şirket üreten iletim yağlar (dexron, G5, G-AP ve GF-TOP) ve yıkama motorlar ve transmisyonlar (gömme) ürünleri. aralığı özel fren ve soğutma sıvısı, aynı zamanda plastik çok amaçlı yağ yer alır.

Motor yağı 40 ZIK A + 10W

Yarı sentetik ürün A +, yüksek kalite ve iyi bir performans işaretlenir. Bu dizel motorlu araçlar için ve benzin ile çalışan araçlar için kullanılabilir. Bu gres turbo ile motorları için kullanılır.

Yağlama sıvısı, diğer benzer ürünlerin aksine, belirli bir miktardaki katkı maddesi paketi. Ürün "Bir ZIK 10W + 40" yüksek bir viskoziteye sahip ve lider VHVI-yağlarıdır YUBASE VHVI dayanmaktadır.

Ürün, yüksek temizleme gücü vardır, motor çeşitli birikintilerin oluşumunu engellemektedir. Yağ böyle yolda "düzensiz" döngüsü ralli, yanı sıra çok sayıda şehir trafik sıkışıklığı olarak yüklerle çalışmalarında mükemmel sonuçlar göstermiştir.

İklim ve sıcaklık değişimleri kayganlaştırıcı performans özelliklerini etkilemez. Biri yüzde yüze motoru korur ve pil ömrünü uzatır. Bu GF-4, benzin ve dizel tüketimini kaydetmek için yardımcı olur ürün API SM / ILSAC göre anti-sürtünme düzenleyici içerir resursostoykost arttırır ve boşaltma aralığı arttırmaktadır fosfor ve sülfür az bir miktarda, oluşmaktadır.

Ürünün niteliksel özellikler, doğum her makine ZIC® 10W40 a + kullanılan Kia ve Hyundai'nin gibi endişeleri teyit edilir.

10W 40 5000 zic ile

5000 10W 40 Yağ ZIC® dizel motorlar için bir yarı-sentetik yağıdır. Bu turboşarja uygulanabilir.

Bu ürün çok tartışılmaz üstünlüğü vardır. Onun özellikleri tüm hava ve sıcaklık tamamen faaliyete geçmiştir. Yağ düşük uçuculukta parametresi ile karakterize edilen ve ekonomik harcanmaktadır. Kışın, daha kolay bir motor çalıştırma katkıda bulunur. Ürün motor ömrünü uzatır ve motor paketine dahil bu öğelerin olumsuz etkilerine karşı korur.

yağ yüksek termal oksitlenme stabilitesi parametresi vardır. Yenilikçi katkı maddeleri içerir. Ürün motorun içinde kurum oluşumunu, çamur önler. Yağ zararlı emisyonların azaltılması ve daha düşük yakıt tüketimine katkıda edebilirsiniz.

Makine yağlayıcı ZIC® 10W40 RV

Bu yarı-sentetik yağlar, sadece dizel motorlar için kullanılmıştır. Üstelik normal binek otomobilleri dizel için tavsiye edilmez ve ticari araçlar için daha prezentabl. Genellikle açık hava etkinlikleri için tasarlanmış SUV, geçitler ve diğer araçlar için kullanılır. Yağ turbo motorlarda dökülebilir.

Ürün ölçüde kalitesini artırmak, özel bir dengeli katkı maddesi paketinin oluşmaktadır. Termal oksidasyona karşı dirençli olması duvarları sayesinde çeşitli oluşumların çıkışından motoru korur. Ürün motor parçaları arasındaki sürtünmeyi azaltır ve ömrünü uzatır. Hemen başladıktan sonra motorlu aracın içindeki koruyucu filmin tüm ayrıntıları kapsamaktadır. Motor yağı ZIC® 10W 40 (yarı-sentetik) da trafik ve yüksek yük limitli tüm motor parçaları üzerinde koruyucu bir kaplama muhafaza eder.

Semisynthetics ZIC® 10W 40 5000 Güç

Yağ ZIC® 10W 40 (yarı-sentetik) geri kalanı arasında bir yeniliktir. Üretici özellikle tüm yenilikçi teknolojiler ile yapılır araçlar için Güç 5000 kullanmayı önerir. Turbo motorlar kalırken motor yağlama maddesi de dizel motorlar için uygulanabilir.

Ürün benzersiz yağ yapmak ve performansını artırmak özel katkı maddelerinin ilavesi ile YUBASE VHVI nokta. Motor yağı kurum mevduat, çamur ve enkaz karşı tam koruma sağlar. Sürekli tüm motor parçalarını yağlama, yüksek yükler ve yüksek hızlarda özelliklerini kaybetmez. kayganlaştırma maddesi, herhangi iklim koşullarında kullanılabilir. Soğuk ve soğuk ortamlarda motorun hızlı bir başlangıç temin edebilmektedir, bu yüksek termo-oksidatif stabiliteye sahiptir.

Yağ ZIC® 10W 40 Dizel (yarı sentetik)

Bu ürün, alternatif sentetik yağlar ZIC® X7 Dizel 10W-40 yerine getirebilir. O bir sentetik yarı sentetik ürün ile onların arabasını transfer etmek isteyen sürücüler için yaklaşacaktır.

Gres Modern dizel motorlar için tasarlanmıştır. Bu, yüksek yüklere dayanması motoru yardımcı olur düşük oynaklık ve ekonomik tasarrufu sağlanır yüksek viskoziteye sahiptir. Kompozisyon yakma yoluyla yakıt tüketimini düşürür, tüm parçalarını saran ve erken motor aşınmasını engeller motorun yüzeyinde, yoğun bir film oluşturarak, motoru temiz tutmaya yardımcı olur ve çevreye zararlı emisyonları azaltır.

Motorlu Gres 10W 40 Hiflo

Yağ 10W 40 Hiflo bir mineraldir ve benzin, dizel, hem de turbo enjeksiyon motor ve motor için olan araçlar için tasarlanmıştır. Bu birinci sınıf bir ürün YUBASE VHVI temelinde yaptı. yağlayıcı üretiminde özel teknoloji katalitik hidro kullanılır. Ürün API SL / ILSAC GF-3 standartlarını karşılar.

Yağ yakıt tüketimi üzerinde pozitif bir etkiye sahip, yüksek sürtünme önleyici özellikleri ile karakterize edilir. motor gücünü artırır. Ürünün Bu özellikler karayolu taşıtları ulaşılmaz yerlere serbestçe geçmesine yardımcı olur ve off-road için.

Yağlama motorun iç yüzeylerde tortulaşmanın oluşturmayan olarak aktif bir asitin zararlı etkisi ortadan kaldırmaktadır. Daha yağı, yüksek temizleme gücü vardır.

Ürün birçok övgü sürücülerin arasında hem yanı sıra profesyoneller arasında kazanmıştır.

Sentetik yağlar 10W 40 Žic

sürücülerin iyi bir tahmin sentetik yağlar 10W 40. Üretici bu etikete sahip yağların iki tür sağlar Zic var:

  • Yağ ZIC® X7 LS 10W 40. Bu viskozite çok yüksek derecede ve YUBASE VHVI temelinde oluşturulan. Bu en yüksek kalitede katkı maddelerinin dengeli bir paket içerir. Bu uluslararası standartlara uygundur. En yüksek API sınıfı kategorisinde yağı ihtiyacı Japonca ve Korece Amerikan otomobiller, için uygundur. Hatta yüksek yükler altında motoru korur. Bu formu mevduat verir ve mükemmel deterjanlığı vardır.
  • Yağ ZIC® X7 10W 40 Dizel. Ürün dizel motorları olan araçlar için tavsiye ve eğlence için tasarlanmıştır. Kural olarak, bu SUV, hafif kamyonlar, minibüsler, kamyonetler gibi. Bu çok yüksek bir viskozite indeksine sahiptir. Yağlama Rus standartlar altında uyarlanmıştır. Hatta ağır yükler altında sürtünme motor bileşenleri azaltır. Bu motorun ömrünü uzatır. Mükemmel dispersan ve deterjan özelliklerine sahiptir. yüksek thermooxidative stabilite ile karakterizedir.

Bu yağların en yüksek derecelendirme tüketicileri var. Onlar mükemmel bir performansa sahip. Pazarda, benzer ürünlere göre çok daha ucuzdur.

yarı-sentetik yağlar maliyeti

Yağ ZIC® 10W 40 polisentetik muadillerinden daha ucuzdur. sürücülerin ürünün Dört litre 1000 ruble mal olacak. (Petrol ZIC® 10W 40 SM gibi örneğin) litre motoru yağlayıcılar yaklaşık 300 ruble. petrol yirmi litre fiyatı yaklaşık 4600-5000 ruble gezinip. ürünün değeri ticaret marjı bağlı olarak biraz değişebilir.

sürücülerin Yorumlar

yağ ZIC® 10W 40 (semisynthetics) çoğu olumlu geribildirim vardır. İnsanlar rahat plastik teneke kutu kutluyoruz. Ürün, motorun iç duvarları üzerinde çeşitli oluşumların meydana gelmesini önler, tüm koşullarda motoru korur söylenir. Sürücüler bu yağın kullanımı yakıt tüketimini azaltır ve motor ömrü artmış savunuyorlar. Bu insanlar yağlama iyi temizleme özelliklerine demek ve bu yağ kullanırken motor gücünü artırır. Kullanıcılar düşük sıcaklıklarda donma ve motor motor yağı ZIC 10W 40 başlatmaya soğuk havalarda yardımcı olmadığını iddia ederler.

sahte sayıda negatif ödeme dikkat Yorumlar ve Birçok kişi motor için yağlama fiyatı sevmiyorum 10W 40. satırından ürün satın alırken son derece dikkatli olmaları tavsiye edilmektedir. kaliteli yarı sentetikler daha az para için satın alınabilir unutmayın.

Kural olarak, orijinal yağ ve performans kalitesi sürücüler amatör veya profesyonellerden ya tatmin edici değildir. Birçok kişi birkaç yıldır bu ürünü kullanmak ve kayganlaştırıcı farklı bir marka olarak değiştirmek niyetinde değiliz. Bu insanlar bu kalite yağı sadece daha az maliyetli olamayacağını söylüyorlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.