SeyahatYol tarifi

Metro istasyonu "Vykhino": kısa tarihçesi

"Vykhino" metro istasyonu Ocak 1989 yılından bu yana Moskovalılar ve bugünkü adıyla sermayenin misafirler bilinmektedir. Ama 1966 yılı sonunda, o vardı, yirmi ikisine devreye alınmıştır. Ve bu "Zhdanov", daha sonra çağrıldı. Stalin döneminin bu önemli functionary şerefine bu istasyon metro istasyonu gibi tüm şimdi açıldı biliniyordu tüm idari bölge o zaman denirdi "Vykhino." Ve neredeyse yarım asırdır bu yönde nihai idi. Bu sürece metro hattı Moskova dışına çıkıp ve alanın yönde hareket edilmez olarak dek değildi. Bu 2013 yılının sonbaharında gerçekleşti. Bugün, metro "Vykhino" "Ryazan izahname" ve istasyonlar arasında uzanan üzerinde bulunan "Çam Caddesi." metro hattının yeni bir bölüm başlatın anlamlı bütün gelişmiş ulaştırma altyapısını Moskova'nın güney doğusunda ve aslında Çevre Yolu dışında bulunan kentsel yaşam tüm alanlarda dahil.

metro istasyonu "Vykhino" mimari ve mühendislik özellikleri

şiddetle devreye edildiği tarihsel dönemin etkisinde eski metro istasyonu "Zhdanov" görünümü üzerinde. Bu dönem "mimari extravagances karşı mücadele" olarak Sovyet kültürünün tarihe geçti. Modern metro istasyonu "Vykhino" önünde sadece bir kez hızlı bir bakış Eğer 1966 yılında bu sektörde, mücadele tam zaferle taçlandırılmış emin olmak için izin verir. Burada hiçbir mimari fırfırlar onların tam yokluğunu bulmak imkansızdır. istasyonun görünümü çıplak yapısal işlevselcilik tarzındadır. Bu yer istasyonu platformlarında üzerinde küçük beton kanopiler ile açıktır. Sadece tüm Moskova metro bu tip son istasyon oldu basit gerçeği olabilir burada lütfen. Onun "mimari israf ile mücadele zamanı" başarıyla sona erdi. Ve metro inşaatı tarihinin, istasyon inşa etmek değil nasıl açık bir örneğidir haline gelmiştir.

Metro "Vykhino." modunu işletim ve kentsel altyapı bağlanma

İstasyon standart saat modunda çalışır. Yolcuların alımı için sabahın beşi buçukta açıktır ve sabah kapatır. Günlük metro istasyonu aracılığıyla "Vykhino" platformu yolcuların yoğun akışını düzenledi. Bu da oldukça yoğun bir yerde bulunur gerçeği kaynaklanmaktadır. Nerede yolcular kara taşımacılığı farklı türleri üzerinde değişir. Eponymous demiryolu platformuna ek olarak, metro istasyonu "Vykhino" şehirde ve bölgede seyahat birçok otobüs güzergahları sonudur. platformlarda istasyon sokaklarda Kazanets Kırmızı ve Veshnyakovskaya Hlobystova için yapılır. istasyonu yakınında büyük konut kompleksleri ek olarak birçok iş ve idari yapıları, işletmeler ve kurumlar eğlence karakteri vardır. istasyona Bütün çalışmalarda iş ve ticaret faaliyetin çevre yolunun dışında metro hattı üzerinde trafik açılmasıyla "Vykhino" alan önemli ölçüde yoğunlaştı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.