Haber ve ToplumKültür

Meksikalılar eski günlerde kaktüs ağaç hamurundan yapıldı?

Bir kez boğucu Meksika'da birçok gezginler insanlar eskiden bu yerlerde hayatta nasıl olacağını merak? çölde aç ve susuz fazla iki ya da üç gün içinde ulaşmasını mümkün değildir.

kaktüs lifli tahtadan yapılmış Meksikalılar?

Bu yerlerin yerlileri olmalarına Hintliler, hükümlerin büyük bir arz kullanılabilirliği hakkında endişelenmeden uzun bir yolculuğa çıktı. su veya gıda dışında çalışan, onlar bolca yerel özelliğini verdi aslında yararlanabilir.

Meksika kumlarında çok sayıda yetişir herşey - bir kaktüs. Onlar, inşa edilir yedik içti ve onlar da evcil hayvan beslemiştir. "! İşte bu" Ve kesinlikle doğru olacaktır: Eğer Meksikalılar kaktüs ağaç hamurundan yapılmış rehber sorarsanız, cevap tereddüt etmedi.

Nedeniyle sulu etli kaktüs yapısı bile yılın en kurak zamanında, nem çok tutabilir. Keskin dikenler rağmen hayatın çeşitli alanlarında kullanmak üzere bunları öğretmek.

Meksikalılar kaktüs ağaç hamurundan yapıldı? tekila ve pulque - Ana ve en karlı üretim "ulusal" içki olarak kabul edilebilir. Gümüş agave - İlk kaktüs özel bir tür ihtiyacı yaratmak.

alkol üretiminde sulu çekirdek kullanılan ve fiber atık gidin. Bu yoğun, çok güçlü bir malzeme, daha sonra halat, kaba kumaşlar ve hatta kağıt temeli haline gelir.

şaşırtıcı kaktüs

Doku kağıt ve içme - ustalar kazanç avı beceri sınır değildir. Meksikalılar Daha odun lifi kaktüs yapılmış, diye soruyorsunuz güneşte kurutulmuş kaktüs Narin çekirdek olağanüstü güzel bilezikler formundaki ikinci bir hayat alır.

Böyle aksesuar dantel, her zengin Meksika ev sahibinden zorunlu nitelik oldu. Buna ek olarak, yoğun, ahşap özellikle büyük zarar uyumlu olmamakla kaktüsler çeşitlerinin kapı, pencere kasaları ve binaların bile çatıları üretimi için bir kereste olarak kullanılan inşaatçılar.

o Meksikalılar kaktüs ağaç hamurundan yapılmış olması şaşırtıcı değil midir? Ama en yüksek kaktüsler bir çit olarak tarım işletmelerinin boyunca ekilir. Böyle çit atlama ve güvende kalmak için en önemlisi atlatılabilir ve edilememiştir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.