BilgisayarlarBilgisayar oyunları

"Maynkraft" bir daire yapmak hakkında Detayları

Eğer "Maynkrafta" hayranı iseniz, o zaman zaten öğeler ve çevrenin her bir kare şeklinde yapılır olduğunu biliyoruz. bir şey yuvarlak nasıl: Elbette, bu hemen sorusunu gündeme? Örneğin, herhangi bir bina ya da nesneyi olabilir. Bugün basit ve doğru olarak "Maynkraft" bir daire yapmak hakkında söylemek karar verdi. Aslında, bu eleman yaratmada kesinlikle büyük bir olay olduğunu ve şimdi onun planını uygulamak mümkün olacak hangi iki yolu vardır.

kurgu

gibi "Maynkraft" Bir daire yapın, ilk yöntemini düşünün. Bu seçenek zor değildir, ve bilginin doğru muayene ile muhtemelen hepsine sahip hızlı ve verimli dışarı çevirin. İlk yöntemde, daire biz kendi başlarına yapacağız. Tabii ki, bu seçenek herkes için uygun olmayabilir. Eğer kendilerine ait bir gerekli unsuru oluşturmak istiyorsanız, ancak daha sonra yukarıdaki yöntemle tanıma.

"Maynkraft" bir daire yapmak için nasıl soruya cevap vermek için bilgisayarınızda herhangi bir görüntü düzenleyici olması gerekir. İstenirse, işletim sistemi standart Boya programı kullanabilirsiniz. тут уже вам следует выбирать самостоятельно. Kendi seçmeliyim orada - Ayrıca herhangi bir görüntü düzenleyici indirebilirsiniz.

karar

Biz oyuncuların en çok sayıda sahiptir olarak Paint bir örnek düşünmeye karar verdik. Programı çalıştırmak ve bize istenilen büyüklükte bir daire çizin. bir piksel azalacaktır Çevrenizdeki oyunun boyutunu ayarlarken: bir ayrıntıyı hatırlamak önemlidir. Örneğin, bu "Maynkraft" bir daire, esasen açıklığa kavuşturmak gibi bir soru ile 49 x 49. oranlarını olacak sonunda sırasıyla 50 x 50 parametreleri ile üyesini çekti. Ancak, biz de oyuna bir öğe eklemelisiniz.

şemaları

"Maynkraft" bir çevredir, daha hızlı ve kolay hale getirmek için nasıl açıklayan ikinci bir yol. Bu uygulamada, daha önce oyuncuların kendileri için yapmış varolan düzeni, kullanacaktır. Bu arada, bu boşlukları zaten uygulamanın bazı sürümlerinde yer almaktadır.

Bunu doğrulamak için, yalnızca o zaman tamamen çözülecektir için "Maynkraft", bir çember yapmak için nasıl soru onların bakımını göstermek gerekir ve. hazır şeması kullanarak, gerekli parametreleri ile bir öğe seçebilirsiniz. renk ve görünümünü değiştirme, grafik düzenleyici kullanabilirsiniz. Başlatılan onların çevreleri de şablonda yerleştirilebilir ve sonra varolan seçenekleri kullanabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.